Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Meni se to desavalo na starom kompu samo na 23%.. Citao po netu da kada je stariji procesor, i kada je zaprljan hoce to da se desava. Ocistio sve, stavio pastu i resilo se... Ili da budem uporan pa ce proci instalacija ali ne zna se iz kog puta..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

jeste stariji procesor, nova je pasta i ogroman hladnjak nego nesto je zapinjalo izgleda zbog usb-a tj zbog iso fajla mozda sto nije bio odgovarajuci skinuo novi ali u medjuvremenu krenuo preko dvd-a opet, uspeo sve i onda vidim da me memorija zeza :D ali resio i to :D
ali lepo je kad imas cime da se igras :D

Lazic

Kako mene mrzi veæ godinama da se igram, neopisivo... ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 26 Septembar, 2015, 17:16
mareskin ti nemas problem :D tebi je odgovoreno odavnooo :D :D :D ja nisam neodluèna ti si dobio NE :D :D :D

Zato sam i napisao da je tu¾na prièa ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Laziæ poslato 26 Septembar, 2015, 21:52
Kako mene mrzi veæ godinama da se igram, neopisivo... ;D

da da, znam :D  mene zato ne mrzi, valjda jos nisam dosao u tvoje matore godine :P

Mik

Citat: Laziæ poslato 26 Septembar, 2015, 21:52
Kako mene mrzi veæ godinama da se igram, neopisivo... ;D

To bi trebalo da je zdravo (Ili bar nije pogresno) . Mene uglavnom mrzi, ali kad pozelim onda lose prodjem! Neki baksuzluk ... nema sanse da naprasno postanem glup, kilav i smotan.  [neampojma]

(Ovo tako kao odgovor, osim ako i ti nisi mislio na "balcan"  :))

Lazic

Citat: dzimika poslato 27 Septembar, 2015, 00:10
Citat: Laziæ poslato 26 Septembar, 2015, 21:52
Kako mene mrzi veæ godinama da se igram, neopisivo... ;D

da da, znam :D  mene zato ne mrzi, valjda jos nisam dosao u tvoje matore godine :P
:-*

Mik

Citat: balcan girl poslato 26 Septembar, 2015, 04:11
nikad necu razumeti likove koji se snebivaju kao banatske mlade i ne znaju sta hoce  :wtf: brate ili hoces da jebes ili neces  [prebicute] [prebicute] [prebicute] ja nisam neko ko voli da visi na èiviluku i koga mozes da pokazujes drustvu da bi bio faca  [wtf] tako da sam morala da ga userem ispred drustva da je smoklja jbg  [rofl] bilo je jaèe od mene  ;D ;D ;D [rofl]

Za ovo treba otvoriti poseban forum, ili najmanje podforum u okviru foruma!.

Eto, ja tako mislim, pa ...  :)

(Al' nesto nemam osecaj da gresim negde, sta ...  [neampojma])

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 28 Septembar, 2015, 03:58
[wtf] :wtf: [dunce]
sta se pravis blesava....ako tako nastavis ostaces definitivno bez seksa u rodnom mestu...onda ces morati da obilazis srbiju u potrazi za nekim ko nece da te okaci na civiluk...mada tesko da moze jer bi morao civiluk da pre toga presrafi na nivo stoka od vrata....sama sebi pravis nejebicu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

æelavi ja odavno nista ne jebem u jagodini  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] jesi li ti lud??? ovde nema nista kvalitetno  ;D ;D ;D u stvari ima al sa njima pijem i zezam se ne radim nista  :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Imao ja neku drugaricu....Anastazija....ja je zvao Anestezija....utripovala da ima sidu i kenjala o tome dve godine...posle se cudila sto nece niko da je kresne a kamoli za ruku da je drzi....Posto sam znao da je utripovala bez ikakvih lekarskih nalaza s vremena na vreme sam koristio njenu nejebicu za rekreaciju....eeeee  mlados'
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] dobra ti je to fora  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sad kad me neki lik iznervira samo pustim buvu da ima sidu i kurac æe vise da jebe  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Mik


balcan girl

otkad je upoznao sotonu lièno :D tj. mene :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2015, 01:11
otkad je upoznao sotonu lièno :D tj. mene :D :D :D

A nemam pojma zasto bi ti to bila sotona, na osnovu svih tvojih postova koje sam procitao?

(Aj' , imala si gori problem nego ja, ...  ne znam sta da ti kazem, ...  Ne odustaj od sebe!   [thumb_up])

balcan girl

a pa ja sam na forumu fina a nisam takva uzivo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2015, 02:34
a pa ja sam na forumu fina a nisam takva uzivo :D

od tih finih nas qrve...  :P