Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

mrzim pièke od ljudi, pardon to nisu pièke, pièka je zenski polni organ to su bre najobiènije pizdeeeee :D ja vrlo dobro znam sta hocu i jako me nerviraju neodluèni ljudi :D sta bre tu ima tesko ili hoces ili neces, nema tu neke visoke politike, al me jos vise iritiraju ljudi koji misle da mogu preko mojih ledja nesto da dobiju za dz :D brate ni kod babe nema dzabe :D ako hoces da se kurèis na moj raèun to æes debelo da platis jbg :D svakom svojeee :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Na zahtev moralno-politicki podobnog privatnog lica, stize cela ceta, zabranjuje rad medija na javnoj gradskoj povrsini, fizicki nasrce, pokusava da osteti opremu, ogranicava slobodu kretanja...... Za one koji se njima ne svidjaju to je ''nebezbedno'' gradiliste.... A za sve setace koji u medjuvremenu prodjose, to je savska promenada....

! No longer available

Inace su kolege dobile prijavu za ugrozavanje privatnog poseda, nelegalni ulazak na gradiliste i ometanje sluzbenog lica....
Smrt SVIMA!!!!

Glava Dole

Ehhh sto ja ne nadjem jednu takvu, bas pre nedelju dana zavrsio posle skoro 3 meseca veze zbog jedne takve neodlucne, napali me... 'je l' ti se prijebalo?' - 'jeste' - 'e pa dobila sam' , ili zuri negde kad nije dobila, ili nije raspolozena ili povede drugaricu e pa teraj se ti bas :D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sta da ti kazem nema nas mnogo al smo zajebane u pièku materinu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: monsterbnt poslato 26 Septembar, 2015, 05:15
Na zahtev moralno-politicki podobnog privatnog lica, stize cela ceta, zabranjuje rad medija na javnoj gradskoj povrsini, fizicki nasrce, pokusava da osteti opremu, ogranicava slobodu kretanja...... Za one koji se njima ne svidjaju to je ''nebezbedno'' gradiliste.... A za sve setace koji u medjuvremenu prodjose, to je savska promenada....

! No longer available

Inace su kolege dobile prijavu za ugrozavanje privatnog poseda, nelegalni ulazak na gradiliste i ometanje sluzbenog lica....

Debili, jezim se od njih, misle da su uhvatili boga za kurac a ne rade nista, cisto crpljenje budzeta

! No longer available

balcan girl

a ja se izvinjavam a sta je uopste to gradiliste?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Zvanicno, pocetak radova na BGH2O....  Nezvanicno, uredjivanje okoline kafane, pardon promotivnog standa za BGH2O koji je u vlasnistvu privatnog lica, a radove izvode javna preduzeca parama poreskih obveznika....
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

znaèi sve isto kao i pre  [rofl] [rofl] banana republika jbg, drugari novinari ima da popiju po prekrsajnu prijavu svaki i verovatno æe morati nesto i da iskesiraju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: bucko poslato 26 Septembar, 2015, 00:33
Probaj u bulju  [rofl], al stvarno je najtacnije.

Brate u pravu si ruke su dve a bulja je samo jedna....tu moze i termometrom da se meri [rofl]

Kostić

ovu na¹u irenu treba uramiti. ako je ona normalna...

Kostić

#15670
slatki su ovi opasni momci - komunalci. jednom stojimo nas èetvorica na semaforu oni iza nas stali a mi u iber. jedan zagaravio iz èunka crn oblak ko ugalj, drugi zagrmeo sa 120 decibela, zatreso se asfalt sa sve semaforom,  lonac za sve pare, treæi ¾vi¾di, èetvrti kilsvièuje. al ne izaðo¹e da nas grde. dodu¹e malo smo ga raspeglali kroz savsku....

eclipse4

Priznaj da ste na crveno cekali i divljali u mesto 260km/h!
;D ;D

Kostić

ma jok, bili pijani, a ovi nam se zalepili u dupe, pa ih malo 'na¹minkali' uljem iz auspuha i protresli èunkom na kome pi¹e nije za ulicu. posle zaboravili da je to savska, pa razapeli pantelije jedno osamnes banke ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 26 Septembar, 2015, 04:58
ajd sad lazicu reci jel nisam bila u pravu, lik me eskivira vec par meseci ovo ono ja bi al ne mogu pièke materine i sad mu doslo neko drustvo i on me zove kao fora da me upozna sedi irena, znate ona vozi motor, ona istetovirana, ona ovo ona ono, kao nesto grli me pièke materine, ma pusi bre kurac pièka ti materina, gde si bio ovih par meseci, sve kao hteo bi da se jebe al da mu ne udje e pa ne mozeee :D :D :D

Imam ja slièan sluèaj sa nekom Irenom iz Jagodine. Tu¾na prièa :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

A bio si zaljubljen do usiju,bar se tako pricalo.

balcan girl

mareskin ti nemas problem :D tebi je odgovoreno odavnooo :D :D :D ja nisam neodluèna ti si dobio NE :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

kada kaze ne to znaci mozda
kada kaze mozda to znaci da
a kada kaze da ...userem se od straha

ili u originalu

Branimir ©tulic Johnny - Nema problema

tko su ti diletanti
(sli¹i¹ se)
tko su ti buzeranti
(prosim te)
tko su ti bolesnici
ti ljudje
pak svejedno je

nema problema
u 60-toj le¾im ovdje nikad ¾enjen
proklinjuci oca ¹to to ucini
nema problema
kad ona ka¾e ne to znaci mo¾da
e a kad rece mo¾da onda ¹to ko¹ta da ko¹ta
al kad cujem da userem se od straha
nema problema
samo o¾enjeni i koji to poku¹aju jo¹ jednom
znaju kako brodolomac jedri u susret kraju

tko su ti diletanti
tko su ti zajebanti
tko su ti bolesnici
ti ljudje pak navadno se re¹i¹ svejedno je
uzmi i zadnju paru
al' ne pokazuj suosjecanje
ja sam zbilja krajnji covjek
kome sve to treba i stoga
uzmi i zadnju paru
ne budi mi sklona
moja indolencija
pa to su zvijezde
zaboga

nema problema
zelen plod odbacila si me
zreli plod ¹uti i pakiraj
ne uskracuj mi barem
svoje sazrijevanje
nema problema
kad sve ovo mine
ja cu se zaljubiti nanovo
opet iznova
a ti vi¹e nikada blento
blentava
nema problema
ima li ikoga glupljeg od mene
svi to znaju pa ipak se ¾ene

tko su ti diletanti
(sli¹i¹ se)
tko su ti buzeranti
(prosim te)
tko su ti bolesnici
ti ljudje
pak svejedno je
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

jebeni win7, ne mogu da dignem sistem uopste, stane na 74% i blokira

Lazic

Jebe te dvd ako sa njega instalira¹, ili hdd... :-*

dzimika

to je bilo prvo, nece da cita valjda, onda stavio sa usb-a i dva puta blokira na 74% i onda prebacim dvd sa starog kompa i evo sljaka sada sve
moram da pohvalim gigabyte, nisam morao da skidam drajvere uopste :D sve ima u sedmici, samo instalirao grafiku i evo sada stavljam programcice :D