Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

@mige - Brate , izgoreo sam juce na dezurstvu.. U jednom trenutku nisam mogao da zaheftam dva papira sa heftalicom koliko me bolela ruka

@svi , a mislim na rezoluciju-  tacno sam znao da ce se neko iz one gay grupe da se javi ... Hahahah

niki64

Citat: Darko poslato 25 Septembar, 2015, 21:22
Ono sto samo meni moze da se desi ...

Boli me lakat dva meseca , najstrasniji bolovi ... Odlazim sinoc , primam blokadu , diprofost... Posle mnogo veæanja dal da me bocnu direktno u lakat  da upala tetiva prodje sto pre ili u guzu , odlucujemo se za guzu i akcija...

Danas , pored toga sto me i dalje jako boli lakat i guza , POCINJE DA ME BOLI I DRUGI LAKAT... Dal je ovo moguce jebem li mu koskice raznizane ?!


( molim gay populaciju da ne komentarisu nista u vezi sa mojom guzom ) hahahahah
Kaze moja keva da je to sve od motora i od pusenja (cigareta), bar meni a tebi bi moglo biti od rasprave tastaturom o onim starim gumama, lominama i esplozijama istih, he he.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Darko

Hahahahah, taj rad ...

Pratis , pratis ,a ?

MIGE

Citat: Darko poslato 25 Septembar, 2015, 21:43
@mige - Brate , izgoreo sam juce na dezurstvu.. U jednom trenutku nisam mogao da zaheftam dva papira sa heftalicom koliko me bolela ruka

@svi , a mislim na rezoluciju-  tacno sam znao da ce se neko iz one gay grupe da se javi ... Hahahah
pa bolje da si heftao nesto drugo kao sto radi jedan nas poznati clan koji vozi crnu yamahu od litre(ime poznato redakciji  :D ) nego dva papira....
salu na stranu,ta ruka ti zaradjuje hleb,probaj nekako da se iskombinujes da ne sviras makar jedan vikend...znam da je nemoguce al makar probaj  [thumb_up]

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

OKi

Citat: eclipse4 poslato 25 Septembar, 2015, 20:42
Nego da odvojim ovaj komentar:
Jel moze neko da mi objasni zasto mi je na jednoj ruci temperatura za 0.5 manja nego na drugoj?koga god sam pitao od lekara nije dao neki odgovor.jos kad mi kazu "odredis jednu ruku i meris samo na njoj"....pa ok ali koja je moja temperatura 35.9 ili 36.4 (ili 36.6nebitno)
Jer nije sve jedno kad je 38.6 i 39.1 ili 39.3......

Kakva je kod vas situacija probao neko?
Cirkulacija nije ista, pa tako i pritisak, a verujem da je i  sa temp isti razlog (cirkulacija)!!!

eclipse4

ja neznam brate ali ovo od kad znam za sebe je tako.....i eto bas sad izmerio,pa reko ajde da pitam i ljude sa foruma u picku mater dal je kod svih tako.....

BOKYBOY

Citat: eclipse4 poslato 26 Septembar, 2015, 00:08
ja neznam brate ali ovo od kad znam za sebe je tako.....i eto bas sad izmerio,pa reko ajde da pitam i ljude sa foruma u picku mater dal je kod svih tako.....

...ma nista neobicno...i cigancici je ribica toplija od ruku.... [rofl] [rofl] [rofl]

bucko

Probaj u bulju  [rofl], al stvarno je najtacnije.

Mik

Ma svaki dan u zadnje dve godine!
Toliki maler, stvari koje nemogu da mi se dese ni pod razno ... da kresnem cigansturu!

Lazic


makinjo

Ne znam ni kako bi ovo napisao .Jos mi je govno u gacama :( Upravo sam se vratio sa posla.
Na pola puta do kuce prelazeci preko Klisanskog mosta ko je iz Ns zna gde je.
Vidim u retrovizoru automobil se velikom brzinom priblizava i blica. Mislim se sta ti smetam ali mahinalno se pomerim uz desnu ivicu mislim da sam se kretao neki 70km/h.  U sledecem trenutku audi A3 po mojoj proceni brzinom duplo vecom od moje prolazi na deset centimetara od mene .
Da se nisam pomerio lik bi me ubio na licu mesta .
Verovatno neka pijana majmuncina ja se izvinjavam sve mu jebem da mu jebem .
Tek sada mi je doslo koliko je malo falilo da me ubije :(

Lazic

Kardinalna gre¹ka, kretao si se 70kmh... Da si vozio 150 ne bi te budala stigla uop¹te... ;D

makinjo

Sto jes jes Laki :)
Isao sam ja brze blize njegovoj brzini ali usporih . Reko ko zna sta je
blica ludak ne staje :)
Trebalo mi je vremena da se presaberem a on zamace .
Ubio bi budalu na keca :(

Lazic

I ja uvek kad mi neko ablenduje napravim mesta ako ba¹ ne ¾urim, onda zavrnem gas pa ja zapalim... ;D Nego mnogo vi¹e vozim po gradu, ovde nemaju gde kola da budu br¾a od motora, osim noæu... ;D

balcan girl

nikad necu razumeti likove koji se snebivaju kao banatske mlade i ne znaju sta hoce  :wtf: brate ili hoces da jebes ili neces  [prebicute] [prebicute] [prebicute] ja nisam neko ko voli da visi na èiviluku i koga mozes da pokazujes drustvu da bi bio faca  [wtf] tako da sam morala da ga userem ispred drustva da je smoklja jbg  [rofl] bilo je jaèe od mene  ;D ;D ;D [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ja teo da poslu¹am ho¹taplerov savet, da nauèim ne¹to plus, pa umesto knjige koju nem, èito novine i skoèio mi pritisak.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 26 Septembar, 2015, 04:11
nikad necu razumeti likove koji se snebivaju kao banatske mlade i ne znaju sta hoce  :wtf: brate ili hoces da jebes ili neces  [prebicute] [prebicute] [prebicute] ja nisam neko ko voli da visi na èiviluku i koga mozes da pokazujes drustvu da bi bio faca  [wtf] tako da sam morala da ga userem ispred drustva da je smoklja jbg  [rofl] bilo je jaèe od mene  ;D ;D ;D [rofl]
[facepalm] :P

balcan girl

ajd sad lazicu reci jel nisam bila u pravu, lik me eskivira vec par meseci ovo ono ja bi al ne mogu pièke materine i sad mu doslo neko drustvo i on me zove kao fora da me upozna sedi irena, znate ona vozi motor, ona istetovirana, ona ovo ona ono, kao nesto grli me pièke materine, ma pusi bre kurac pièka ti materina, gde si bio ovih par meseci, sve kao hteo bi da se jebe al da mu ne udje e pa ne mozeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic