Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof

Kreten koji mi je otrovao maèku.... mamu mu jebem kako se ni jedna od ulièarki nije otrovala veæ ova moja.... a i ja sam kreten pa se kao dete ve¾em za ¾ivotinju :(

Hohštapler

E, ima drugar maèiæe, poklanja. :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2015, 04:31
Citat: BOKYBOY poslato 11 Septembar, 2015, 18:48
...opet... [facepalm] [facepalm] [facepalm]
skidaj i vulkaniziraj, da imaju i vulkanizeri od cega da zive kad ima takvih kao sto si ti :)
inace continetal je odlicna mekana guma cak i sa starim dot-om ali za ENDURACE i neke motore sa malo konja, nikako nije za teske mrcine i za super sport

...aukurac... [ljutko]



El Jefe

Citat: Grof poslato 12 Septembar, 2015, 13:21
Kreten koji mi je otrovao maèku.... mamu mu jebem kako se ni jedna od ulièarki nije otrovala veæ ova moja.... a i ja sam kreten pa se kao dete ve¾em za ¾ivotinju :(
Само реци комшијама, моја мачка је скупља од плаћеног убице из Украјине
Друштво за заштиту од животиња

Grof

Ma ne treba mi plaæeni ubica iz Ukrajne.  Veæ sam prevaspitavao narkomane, da znam ko je odgovoran imam sistem za prevaspitavanje.... ali sam se ba¹ potresao.

@Ho¹tapler. neæu novu maèku imam i jednu crnu ali za ovu belu sam se ba¹ vezao. Imala je karakter koji mi je na momente isao na ¾ivce ali mi je ba¹ zbog toga bila posebno draga  a i zbog èinjenice da je bila skroz bela i jako mekana polu duge dlake. 

UFF

@ mkt ne treba ti gajtan ako razmisljas unapred tj kad parkiras kako ces da podjes
npr parkiras motor dupetom uza zid pa disk lock stavis odmah ispod kljesta tako da moras da krenes napred jer je nazad zid a napred neces moci da se pomeris vise od 1-2cm jer ce disk lock odmah da udari od kociona kljesta ;)
ista fora cak i bolja prednji tocak uza zid pa kad kreces moras da ga gurnes u rikverc, ne mozes samo po gasu, i onda guras a on naslodnjen na blatobran i nece da se mrdne :D

@ bokiboy pa to je nebezbedno hoces da ti izleti cep na 300kmh i da izgines? :D

Lazic

Bankrotirao je od silne kafe kod vulkanizera... ;D

Glava Dole


El Jefe

Та гума је и пре дефекта била за бацање
Друштво за заштиту од животиња

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

pop nitna ispala iz 123 pa zato je holsafima vezao plocicu [rofl]

Glava Dole

Kineski cep ponovo u akciji i guma iz 90ih ko nova  [rofl]

Andreja

Nemoj da me shvati¹ pogre¹no al' nekako mi je bolja varijanta da vozim slabiji motor, jeftiniji za odr¾avanje i u solidnom stanju nego trkalicu koju krpi¹ ovako, ova guma je stvarno u problemu... Uzmi makar neku za 20-30e, biæe desetostruko bolja od ove.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Tu gumu sam dobio od naseg brata manijaka Simija, stavio je dok ne nadjem bolju i tako je i ostalo(tj vise nisam ni trazio), da je u pitanju 17ica bilo bi mnogo lakse, ove 18ice su dosta retke ali kad naidje nesto dobro uzimam :) I jeftiniji i slabiji motor takodje trazi odrzavanja kao sto su gume, lanac itd tako da je to po mom misljenju samo moja nemarnost i nema veze sa izborom motora :) A s obzirom da motor vozim iz zadovoljstva naravno da cu da vozim ono sto mi pruza najvece zadovoljstvo za novac koji skrpim, a i ova ispucala guma mi mami kez kad se udruzi sa yamahicom, pa ne vozim ja stazu, a 220 provereno izdrzava, vise mi ne treba(tj mnogo vise niti moze motor niti mogu ja) :D

VR 46

Batali ti da vozis 220kmh sa ovakvom gumom,nemoj da se vozis nedelju dve i to sto bi sipao kupi drugu gumu,polovnu bar...
Twist of wrist!

bigbad86

Da brate, na 220 ta guma se stvarno napreze, drzi ona pravo 220 al ne daj boze da ti zatreba promena pravca ili kocenje... NAJEBO SI. I ja vozim stari dot al brale ne teram 220 a nije ni toliko ispucala, ta guma nije ni za Yuga...

Gavrolini

Majmun iz mladenovca. Porucio preko neta komplet namestaj za kupatilo.  Frajer mi poslao sve ubogaljeno, van mera, izlupana ogledala, pogresne rucke, ma nidje veze sa onim sa slike. 10 dana me zavlaci , te donece mi on licno sta treba i odneti ovaj krs, te docice po ovo i vratiti pare. Juce pristanem i na varijantu da mi uplati na racun deo para da sredim sto se srediti moze. Ali banana niti se javlja niti uplacuje. Na kraju ode  jedan bajker iz mladenovca kod njega danas da mu kaze da se uozbilji i ne zajebava, on se meni budala javi i jos preti. I sad moram da gubim svoje vreme da idem u jebeni mladenovac da trazim idiota da mu objasnim stvari.

UFF

slikaj ga posle razgovora pa okaci ovde :)

Gavrolini

Morao bih da budem mnogo glup da uradim tako nesto :) inace ne praktikujem nasilje, pokusacu mirno i suptilno da mu objasnim kako stoje stvari.

UFF

ja da sam na njegovom mestu zvao bi komsiju pandura i postavio ga negde gde ga ne vidis da bude svedok a onda te mirno i suptilno podjebavao dok me ne nabodes :D
onda ide krivicna + privatna tuzba + odsteta (a koliko si ti njega povredio dobijes 3x vise u stanici od komsije pandura jer si se "opirao")  [rofl]


zajebi to idem mu na vrata da mu objasnim, nisu ovo '90e a i lik se ocigledno ne plasi cim ti je pretio moze te saceka sa sekircetom..