Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


clutch&brake

Citat: aæimo poslato 11 Septembar, 2015, 00:37
Citat: kosta66 poslato 11 Septembar, 2015, 00:28
ja ih oteram auspuhom i nikad ih nisam ¹utirao do juèe. em mi se zamalo podvukao pod toèak, em ne odustaje, em me grize za èizmu dva puta, a ne mogu da dam gas da ga ne pregazim. e kad sam ga zvizno nogom povukao se. posle mi bilo ¾ao, kapiram da sam kreten

Da te nije pronasao Zuca na vidikovcu kod Eko pumpe?

Meni je ostao duzan desnu patiku, sreca uhvati fuzaster pa nije zario dublje ocnjake.

zuca malo hramlje posle moje i pakove vecerasnje setnje... jbga preterao je. Pak je labrador ali mu je zuca dopizdeo vise. Nisam stigao ni P da kazem a glavinja vec uleteo u ulaz za njim... jbga  [djavo]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

aæimo

Karma je kurva, sto se mene tice zuci je oprosteno.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

Citat: BOKYBOY poslato 10 Septembar, 2015, 18:26
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2015, 18:05
Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2015, 12:22
Od danas se otvara sezona lova na klosare... A ta ekipa lutalica je agresivna i to je vec problem. Napadaju bez povoda vlasnicke pse a cesto i vlasnike.... Naravno nikad nece napasti nekog pita vucjaka ili bilo kog veceg psa... Napadaju male pse i stence.

biraj

http://www.halooglasi.com/oprema-za-lov/lovacko-oruzje/hatsan-vazdusne-puske.o-812541.128.html?source=bp

125ica je 250e ali ispaljuje 5.5 dijabolu brzinom 305m/s koja busi saobracajni znak tj ako nije predaleko i lutalici ce da prodje kroz lobanju.. ako su kao sto kazes ispred zgrade ne moras ni iz stana da izlazis, samo se smestis udobrno pored prozora, spustis roletnu skro do kraja, otvoris vopi, zapalis pljugu i cekas

...nadam se da mislis ovo za klosare a ne za pse...

Dijabole bi koristio za ove klosarcine.... psu je dovoljno jednom da popije dobre batine i nece taj vise meni prici.... Lutalice jako brzo skontaju te stvari....
Inace ne napadaju velike pse, samo male i stenad... Kad ova poraste nece imati nikakvih problema sa njima, verovatno nece smeti ni da je pogladeju kao sto nesmeju druge dve odrasle zenke samojeda koje imamo u bloku.
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

ma klasika,prije neki dan zalaje tu kod firme neki avli¹ na mene samo sam ga pogledao i digao prst.. skontao je i okrenuo se.. malo kad popije batine neæe vi¹e.
pametnije su lutalice od ostalih ppasa.
jin-jang

BOKYBOY

...ja odgovorno tvrdim...lakse pucam u coveka nego u psa...

makinjo

U coveka teze ali necoveka lakse :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: makinjo poslato 11 Septembar, 2015, 16:45
U coveka teze ali necoveka lakse :)
nije tacno...necovek se krece cik cak i skriva se ...uopste nije lako pucati u njega.....i lutalica pas ima tendenciju da se krece....covek stoji mirno i ne mrda...definitivno lakse....a najlakse se puca u zenu i decu....malu spustis nisan nize i to je to...

jebali vas dzukci lutalice i ideja da ih poredite sa covekom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


OKi


MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 11 Septembar, 2015, 18:48
...opet... [facepalm] [facepalm] [facepalm]






da nisi kod djure nabo pre neko vece?tamo brate ko na gradilistu  [neampojma]

mkt

Malo pripit izletim iz kafica i da krenem jbga zaboravim na disklok na motoru i zapnem ko manijak, naravno posle drugog puta sam akapirao sta je problem
Dovezem se do gajbe ostavom bajk i stavim disklok o provalim da je bravica visnula napolje i tu nastane problem
Drkaj kljucem levo desno guraj vadi i na kraju mi ispadne bravica napplje , hehe tu pomislim do jaja al ne rezi vraze onaj kurcic je ostao unutra j
Pola sata sam se drkao u mraku ispred zgrade sa svetlom od telefona, samo aam muriju cekao da dodje po prijavi komsija da neko u pola 2 nesto cacka pajserom i baterijskom
Na kraju sam mu jebo kevi pajserom i pocupao sve , nadam se da nisam islrivoo disk
N

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 11 Septembar, 2015, 18:48
...opet... [facepalm] [facepalm] [facepalm]







skidaj i vulkaniziraj, da imaju i vulkanizeri od cega da zive kad ima takvih kao sto si ti :)

inace continetal je odlicna mekana guma cak i sa starim dot-om ali za ENDURACE i neke motore sa malo konja, nikako nije za teske mrcine i za super sport

Hohštapler

Citat: mkt poslato 12 Septembar, 2015, 03:35
Malo pripit izletim iz kafica i da krenem jbga zaboravim na disklok na motoru i zapnem ko manijak, naravno posle drugog puta sam akapirao sta je problem
Dovezem se do gajbe ostavom bajk i stavim disklok o provalim da je bravica visnula napolje i tu nastane problem
Drkaj kljucem levo desno guraj vadi i na kraju mi ispadne bravica napplje , hehe tu pomislim do jaja al ne rezi vraze onaj kurcic je ostao unutra j
Pola sata sam se drkao u mraku ispred zgrade sa svetlom od telefona, samo aam muriju cekao da dodje po prijavi komsija da neko u pola 2 nesto cacka pajserom i baterijskom
Na kraju sam mu jebo kevi pajserom i pocupao sve , nadam se da nisam islrivoo disk
N
E ja sam vise puta imao taj zajeb, na sreæu nikad  sa posledicama, i onda sam resio problem.
Uzeo sam crvenu pertlicu, vezao je da napravi krug, i uvek stoji zakacena za disk lock, kad montiram disk lock pertlu navuèem preko gasa, nema ¹anse da se zajebe¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

ma imam i ja taj gajtan al me smara da ga kacim i vracam ispod sedista svaki put
kapiram da cu sad to raditi sigurno
dobra stvar je ta sto disk nisam iskrivio  ;D



VR 46

Sad si lepo pokazao lopovima kako rasturiti disk lock :D
Twist of wrist!

mkt