Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar


monsterbnt

Citat: BOKYBOY poslato 10 Septembar, 2015, 12:24
Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2015, 12:22
Od danas se otvara sezona lova na klosare... A ta ekipa lutalica je agresivna i to je vec problem. Napadaju bez povoda vlasnicke pse a cesto i vlasnike.... Naravno nikad nece napasti nekog pita vucjaka ili bilo kog veceg psa... Napadaju male pse i stence.

...govori tiho i vodi Pit-bula sa sobom...ja samo jednim potezom otkacim korpu i povodac i viknem ''Kolji''!!! ;D






Nece biti problem ni samojed samo kad poraste....



Jednu ulicarku je pre jedno desetak dana potkacila pocepala obraz i oterala.... Ali sad nema punih 5 meseci...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2015, 12:22
Od danas se otvara sezona lova na klosare... A ta ekipa lutalica je agresivna i to je vec problem. Napadaju bez povoda vlasnicke pse a cesto i vlasnike.... Naravno nikad nece napasti nekog pita vucjaka ili bilo kog veceg psa... Napadaju male pse i stence.

biraj

http://www.halooglasi.com/oprema-za-lov/lovacko-oruzje/hatsan-vazdusne-puske.o-812541.128.html?source=bp

125ica je 250e ali ispaljuje 5.5 dijabolu brzinom 305m/s koja busi saobracajni znak tj ako nije predaleko i lutalici ce da prodje kroz lobanju.. ako su kao sto kazes ispred zgrade ne moras ni iz stana da izlazis, samo se smestis udobrno pored prozora, spustis roletnu skro do kraja, otvoris vopi, zapalis pljugu i cekas

monsterbnt

Nije dopvoljno licno... Ocu da osetim pod volejom kako placa... A najvise su krivi klosari koji ih huskaju
Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2015, 18:05
Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2015, 12:22
Od danas se otvara sezona lova na klosare... A ta ekipa lutalica je agresivna i to je vec problem. Napadaju bez povoda vlasnicke pse a cesto i vlasnike.... Naravno nikad nece napasti nekog pita vucjaka ili bilo kog veceg psa... Napadaju male pse i stence.

biraj

http://www.halooglasi.com/oprema-za-lov/lovacko-oruzje/hatsan-vazdusne-puske.o-812541.128.html?source=bp

125ica je 250e ali ispaljuje 5.5 dijabolu brzinom 305m/s koja busi saobracajni znak tj ako nije predaleko i lutalici ce da prodje kroz lobanju.. ako su kao sto kazes ispred zgrade ne moras ni iz stana da izlazis, samo se smestis udobrno pored prozora, spustis roletnu skro do kraja, otvoris vopi, zapalis pljugu i cekas

...nadam se da mislis ovo za klosare a ne za pse...

Lazic

#15525
Ma UFF ne misli. ;D
Mora, porasle mu zmije, uskoro æe i klo¹ari da poènu da nestaju iz blokova... ;D

UFF

moze za koga god se vlasnik odluci :)
ali ako su ti psi lutalice agresivni i napadaju ne bi imao problema da iz izbusim kad vec niko nece da se njima pozabavi a mene napadaju jbg bolje da resim problem prenego sto moram da idem na usivanje i vakcinu protiv besnila

Lazic

I naplati¹ od grada lepe pare... ;D Zna¹ za¹to sekundarci uvek imaju pseæu lobanju u ¹teku, ujedaju se sa njom pa naplaæuju od grada da ih ujela lutalica...

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2015, 18:08
Nije dopvoljno licno... Ocu da osetim pod volejom kako placa... A najvise su krivi klosari koji ih huskaju
slican problem kod mene u ulici, neka baba je dovukla neku lutalicu, dvoriste joj nema napred ogradu i ono se seta slobodno, laje i krece kao da napadne
jedan dan izadje moj pas na ulicu, slucajno izleti dok je bila otvorena kapija, prolazi pored tog dvorista i ovaj krece da ga napada, kako mi je lepo seo na volej auhhhh :D
moj je naravno dobio batine jer je izasao
ali nekome je dozlogrdilo pa ga je na kraju zgazio kolima
kad je toj babi receno da veze to kuce ako ga je vec dovukla rekla je da nema para za lanac

ЯЭВОЛУТИОН

dok za drzanje psa ne bude trebala dozvola i ne bude se vadilo lekarsko uverenje da si sposoban psihicki i potvrda iz sektora za finansije da si sposoban materijano da izdrzavas psa...bice lutalica...i bice pasa koji izlaze iz dvorista....moj drugar je imao psa koji nikad nije zalajao dak se ne uhvatis za kvaku od kapije i nikada nikog nije ujeo koga nije trebialo....postara isprati do sanduceta, citaca edba do ormana, ove iz vodovoda do sahte....sve odradi...malo je problematicno kad treba da izadju iz dvorista....zapravo pokusaju oni ali na kraju ostanu tamo gde su i zasto dosli.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

ja sirom otvorim kapiju kad ulazim i izlazim motorom, a moj dobika nece ni centimetar da izadje na ulicu, zna gde je njegova teritorija, a to je dvoriste, nema napolje, osim ako mu dam komandu.
I feel the need..... the need for speed !!!

VR 46

Sta kod da je lutalica (pas) uradila,ne mozes da ga ubijes,to je zivo bice.Aj sad pobijes se sa nekim on te prebije ti uzmes pistolj i ubijes ga.Ako si spreman zivotinju da ubijes ti onda psihicki nisi dobro i sutra ces tako coveka da ubijes.Ne podrzavam ni ja lutalice,pogotovu kad sam na motoru a oni laju na mene,ali sviras,pokusas da ih izbegnes,jbg.Zivimo u drzavi u kojoj je sve moguce.
Twist of wrist!

Bori¹a

Citat: VR 46 poslato 11 Septembar, 2015, 00:11
kad sam na motoru a oni laju na mene,ali sviras

ili stisnes kuplung i das gas i gledas u retrovizoru kako cvili i bezi [rofl]

Kostić

ja ih oteram auspuhom i nikad ih nisam ¹utirao do juèe. em mi se zamalo podvukao pod toèak, em ne odustaje, em me grize za èizmu dva puta, a ne mogu da dam gas da ga ne pregazim. e kad sam ga zvizno nogom povukao se. posle mi bilo ¾ao, kapiram da sam kreten

VR 46

Citat: Bori¹a poslato 11 Septembar, 2015, 00:16
Citat: VR 46 poslato 11 Septembar, 2015, 00:11
kad sam na motoru a oni laju na mene,ali sviras

ili stisnes kuplung i das gas i gledas u retrovizoru kako cvili i bezi [rofl]
Ti bese imas staforda nekog? Jel bi mogao njega da zamislis na mesto lutalice?
Twist of wrist!

Bori¹a

da, imam staforda, koji ima svoj boks i koji i kad izadje iz dvorista bleji ispred kapije... vaspitan je da ne juri za kolima i ne grize sve... cak i ne laje
mislim da je auspuhom najbezbolnije da oteram psa umesto da mi podleti pod tocak i da padnem

aæimo

Citat: kosta66 poslato 11 Septembar, 2015, 00:28
ja ih oteram auspuhom i nikad ih nisam ¹utirao do juèe. em mi se zamalo podvukao pod toèak, em ne odustaje, em me grize za èizmu dva puta, a ne mogu da dam gas da ga ne pregazim. e kad sam ga zvizno nogom povukao se. posle mi bilo ¾ao, kapiram da sam kreten

Da te nije pronasao Zuca na vidikovcu kod Eko pumpe?

Meni je ostao duzan desnu patiku, sreca uhvati fuzaster pa nije zario dublje ocnjake.

VR 46

Napravio sam ti samo poredjenje,da su tvoj staf i lutalice ziva bica i da ih ne treba ubijati niti gaziti zato sto su zalajala i pojurila za kolima i slicno.
Twist of wrist!

Kostić

bio je neki ¾uæa al na pevcu. mora da je taj. ni jedan drugi me nikad nije ujeo. al opet mi ¾ao ¹to sam ga ¹utno. gleda narod a ja seljaèina svaðam se sa psom a on konjina zapo na èizmu, jebala ga èizma...

Bori¹a

Citat: VR 46 poslato 11 Septembar, 2015, 00:40
Napravio sam ti samo poredjenje,da su tvoj staf i lutalice ziva bica i da ih ne treba ubijati niti gaziti zato sto su zalajala i pojurila za kolima i slicno.

naravno da ne treba, ja licno ne bih mogao da ubijem psa nikakvog...