Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Zato u karnet stavi¹ ono ¹to æe sigurno iæi i ¹to uvek nosi¹. A ostalo... Zar misli¹ da se oni uvek zajebavaju i proveravaju ¹ta sve stvarno nosi¹? Liène instrumente na izjavu i mirna Baèka.

Darko

Pa realno , moglo bi i tako , mada ja kakav sam talija naisao bih na carinika koji bi pogledao i karnet i gepek ;)

Lazic

Hoæe¹ da ka¾e¹ da bi se u punom d¾aku pièaka, za kurac u'vatio... ;D

Hohštapler

Èekaj,  drko te je neko na granici sa Bosnom??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Da brate , Sremska Raca prelaz..nasu prosao i njihov carinik nas vrati

OKi

To ne bi doziveo na ,,Pavlovica Cupriji,, !!!

Darko

Zar to nije malo porazavajuce ? Negde moze negde ne moze ... jel to zakon ?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Apsurdistan,
naruèi¹ ne¹to iz inostranstva i gleda¹ u pasulj koliko æe¹ da plati¹.
Naruèio 4 puta istu torbicu, svaki put platio drugaèije "carinu"... :violina:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2015, 05:12
Hoæe¹ da ka¾e¹ da bi se u punom d¾aku pièaka, za kurac u'vatio... ;D

Taj sam !!

Lazic


mali_zmaj

grlo,jebeno grlo me boli...,pa cim dodjem sa mora na kontinent,odma fasujem upalu grla... e do kurca,sad moram  kod dr,ona naravnoima  termin slobodan tek kad ja krepam..jaooooooo,popizdio sam!! antibiotici..,gudrovina,trosak.. obicno me strefi malko kasnije ili sa proljeca..
jin-jang

Lazic

I mene uhvatilo prekjuèe, roknuo bih se... :(

mali_zmaj

cim krene kisa,vlaga u vazduhu pusiona sam,za nevjerovat..,mislio malo da se prodjiram sa motorom,al aj sad rizikovat..,a najavljuju proljepsanje vremena..slijedece sedmice..
jin-jang

dzimika

Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 11:20
Zar to nije malo porazavajuce ? Negde moze negde ne moze ... jel to zakon ?

I mene bosanac drkao na izlazu kod Loznice, pretresao mi ceo auto iako nista od stvari nisam imao bukvalno nista, pita me da li imam vijagru i ostale pomagace i sav srecan bio kad je u torbici nasao tablu sa brufenom, kao da je zlato nasao

mali_zmaj

jedu govna,jel bio Srbin ili musliman!?  nemojte me pogresno shvatit,ali zna biti presudno,srbi prcaju muslimane,oni nas... mora mu pisat na uniformi ime . jesu malo postali kriticni,kad su lijekovi i suplementi u pitanju,ali traziti da se nadje nesto po svaku cjenu.. e jebat ga!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Sremska raca su drkadzije....ja vukao neke delove za motr hrdjave...drkali me pet sati i nisu me ustili...preko pavlovica cuprije laganice....kad god idem , od tada, idem preko pavlovica cuprije i svaki put ponesem kokakolu od 2 litra i cokoladu od 300 grama....nosio nesto ne nosio....pri ulasku odnesem jednima pri izlasku drugima...svaki put pitaju zasto...a ja im kazem "jer ste bili fini"...nisu trazili ni marku ni dinar i pustili me.....videli vucem staro gvozdje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 12:30
Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2015, 05:12
Hoæe¹ da ka¾e¹ da bi se u punom d¾aku pièaka, za kurac u'vatio... ;D

Taj sam !!

Nisi, ja sam! [facepalm]. U zadnje dve godine ja to radim, i samo to radim! [facepalm]. Skoro pa nista drugo ne radim  [doh]
(Poceo da, po internetu, trazim koktele sa cianidom, da se ispozdravljam sa svetom.)

Lazic

A da se samo malo manje 'vata¹ za kurèeve...? :P ;D :-*

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D