Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Bio sad da se ¹i¹am, i ova kako me stru¾e ma¹inicom na pregibu glave i vrata ko da me kolje - boli u PM! [veryangry]
I ka¾e ona ima¹ puno sitnih bubuljica, to je verovatno od znoja - kako bre od znoja nikad nisam imao probleme s tim.
Pomislim, jbte da nije od kacige, stojala je sad 3 nedelje u ZRu, nisam vozio motor, ko zna gde sam je sve spu¹tao, nisam je prao od proletos.



I pogledam ja u kacigu, kad taèno na tom mestu, u pregibu postave, pauk zavuèen, i¹èaèkam ga napolje i smuljam!!!  :o [povracanje]







A u pièku materinu! Postaæu spajdermen!!! :'(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


bigbad86

Dokumentacija za putovanje u Grcku me izasla oko 8000 dinara. Pa lepo bogami :( Doduse nije sve bilo neophodno, al necu da razmisljam...

Lazic

Da imam 8000 mogao bih da se o¾enim... :P

nesic1

prevarant , ako mu neko nesto salje neka trazi unapred da mu plati sve , porucio migavce nije preuzeo i vratilo mi se , platio duplu postarinu , aj sve to nego obrisao sam oglas a mrzi me da stavljam novi  ;D

dakle adresa mu je:

kristijan morgentaler
veljka dugosevica 29
sirakovo 12221 majilovac
062 1497747

Hohštapler

Imamo temu za prevarante ako se ne varam, upi¹i tamo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

nesic1

ja trazih temu ali ne nadjoh (za prevarante)

metarex

Citat: Laziæ poslato 01 Septembar, 2015, 23:24
Da imam 8000 mogao bih da se o¾enim... :P


si lud?! znas bre posto je jedan domacinski razvod?? [samoubistvo] [samoubistvo]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Darko

Idem od Trosarine ka autokomandi bulevarom... Idem levom trakom , 60km/h ...  ( ne 160 ko Kosta , 60 km/h ;) )... Lik ispred mene 2m , desnom trakom vozi astru... Nailazi na kombi parkiran u njegovoj traci.. On lagano , bez zmige bez icega krece da obilazi kombi i prelazi u moju traku... Ja bezim skroz levo , jedva se provlacim , svirnem mu i nastavim... Lik legne na sirenu ko budala... E to me izbaci iz takta , stajem poprecno u njegovoj traci , silazim s motora i prilazim mu

Ja: u cemu je problem?
On: pa u cemu ? Ne razumem te
Ja : pa mogao si da me oboris mentolu retardirani , nisi ni pogledao u retrivizor !!!
On: pa brate , moras da se cuvas

Ja ne verujem sta mi je covek rekao ....

Sedam na motor i odlazim


( lik ima kolko oces godina , nisam ga udario , prebio i sl )

clutch&brake

da si isao kao kosta 160... to se nebi ni desilo  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar

Dare da si imao aftermarket auspuh to se ne bi desilo :)

BOKYBOY


Hohštapler

Citat: Darko poslato 04 Septembar, 2015, 15:34
Idem od Trosarine ka autokomandi bulevarom... Idem levom trakom , 60km/h ...  ( ne 160 ko Kosta , 60 km/h ;) )... Lik ispred mene 2m , desnom trakom vozi astru... Nailazi na kombi parkiran u njegovoj traci.. On lagano , bez zmige bez icega krece da obilazi kombi i prelazi u moju traku... Ja bezim skroz levo , jedva se provlacim , svirnem mu i nastavim... Lik legne na sirenu ko budala... E to me izbaci iz takta , stajem poprecno u njegovoj traci , silazim s motora i prilazim mu

Ja: u cemu je problem?
On: pa u cemu ? Ne razumem te
Ja : pa mogao si da me oboris mentolu retardirani , nisi ni pogledao u retrivizor !!!
On: pa brate , moras da se cuvas

Ja ne verujem sta mi je covek rekao ....

Sedam na motor i odlazim


( lik ima kolko oces godina , nisam ga udario , prebio i sl )

EEE!
To je ono ¹to ti ja prièam! Odgovor ima u ovoj TVOJOJ temi.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20189.msg654114/topicseen.html#msg654114
Pa ti razmisli.
To je ne¹to ¹to sam primetio od kad vozim opet fabrièki spuf, toga sa remusom nije bilo. Nije zajebancija.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pittatore

Barem si mogao retrovizor da mu otkines, cisto da umemorise taj trenutak

Lazic

Kad se zaletim 80kmh izmeðu dve kolone, razmièu se u paniènom strahu, neki se i bune, al' samo malo zavrnem gas pa ih ne èujem... ;D




Citat: metarex poslato 04 Septembar, 2015, 15:22
Citat: Laziæ poslato 01 Septembar, 2015, 23:24
Da imam 8000 mogao bih da se o¾enim... :P


si lud?! znas bre posto je jedan domacinski razvod?? [samoubistvo] [samoubistvo]
Ako je sporazumni, manje od 30 eura... ;D

Darko

Hahahah , da li shvatate da pri 60,70 na sat lik u kolima ( pogotovo ako slusa muziku , kuca poruku ili prica s mob ) ne cuje , dal fabricki ili bez auspuha... Auspuf je okrenut ka nazad , alo !

Glasan sulundar dobro dodje za provlacenje izmedju kolona , u mojoj situaciji kurcic bi mi pomogao...

Lazic

Brate, moj izbacuje 126 decibela na 6000rpm, èuje se sa kilometar gde god da sam, spreda odpozadi, nebitno... ;D

Darko

Znaci to je razlog sto ti nisi cis u glavu ? ;)

Hahaha


mali_zmaj

èis je on, ali nagluv malo bratee!!   ;)
jin-jang