Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

jes pa da dodje i ostatak porodice...da se nasele cergu da dignu...ovako suma...bezbedno prirodno okruzenje.....

! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flavius Valerius Aurelius

Ne zivim blizu ovog mesta inace bih ga uzeo. Dok a dodjem avionom do tamo, u povratku hoteli i gorivo ... Neisplati se.
Ali cena ...
http://www.bigstcharlesmotorsports.com/showcaseproductdetail.htm?ID=797437&Used=1

eclipse4

poklonio drugaru moje pantalone (moto) i sad....nemam ja.....ne mogu da nadjem da kupim.....

balcan girl

to sto sam prodala motor i isla za crnu goru kao suvozaè na cbr i sto sam smatrala da mi treba pun ranac da letujem 7 dana, i to sto sam kreten koji sad kuka za jednom dobroooom masazoooom jer ne oseæam ni kljun, ni krilca, ni nogice, nistaaaaaaaaaaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

sinoc popio kasno kafu,zaspao gledajuci film,i sve bi bilo dobro da se nisam probudio oko ponoci...,i blejao do jedno cetiri ujutru,sve me boli,ramena,vrat...mozak!!
jin-jang

Lazic

Za divno èudo, danima sam neizbaciv iz takta... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 24 Avgust, 2015, 22:52
Za divno èudo, danima sam neizbaciv iz takta... ;D

dz na godisnjem ....a
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

ostavio kawu napolju da kisne od èetvrtka, povukla valjda vlagu. Svako jutrio mi ne¹to te¹ko pali, poène samo na jedan cilindar, pa upali drugi... jutros anlaser zakovao, ubacim u prvu , prodrmam, odmah pali kao mina... Da vidim da mu zamenim sveæice danas. ma jebo je ja, da naðem oglas , spustim jo¹ 100e, pa da ula¾im tih 100e u ne¹to novo... a nemam kinte, opet pozajmice, poludeæu.

mkt

rikno mi akumulator, regler, propisali semerinzi, izvristali lezajevi na tocku i trebace mi spaner lanca a u najavi lanac i lancanici  [panic]

Lazic

Citat: mrle poslato 25 Avgust, 2015, 09:16
ostavio kawu napolju da kisne od èetvrtka, povukla valjda vlagu. Svako jutrio mi ne¹to te¹ko pali, poène samo na jedan cilindar, pa upali drugi... jutros anlaser zakovao, ubacim u prvu , prodrmam, odmah pali kao mina... Da vidim da mu zamenim sveæice danas. ma jebo je ja, da naðem oglas , spustim jo¹ 100e, pa da ula¾im tih 100e u ne¹to novo... a nemam kinte, opet pozajmice, poludeæu.
Kablovi ti zarðali... :-*

Citat: mkt poslato 25 Avgust, 2015, 09:42
rikno mi akumulator, regler, propisali semerinzi, izvristali lezajevi na tocku i trebace mi spaner lanca a u najavi lanac i lancanici  [panic]

Poèeo si k'o Kostiæ... :o ;D

mkt


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY

...ono kad krenes da legnes i namestas alarm na telefonu...i on ti napise ''ovaj alarm ce se aktivirati za 2 sata'' [facepalm]

Lazic


mkt

zveknuo redbull i sad hocu da poludim

Lazic


mkt


max89

Ako umrem sada kupite daire. Umro Boris Arandjelovic pevac grupe smak. Slusao sam ga na uscu pre mozda 3 meseca. bas sam u autu zbog legende.

Lazic

Jo¹ zamisli nas 15-20 godina starije... :(

Mada, mi se vi¹e i ne sekiramo toliko, svima nam je buduænost na groblju...

eclipse4

lazicuuu groblje je proslost urna je buducnost i visis onako negde na kaminu  [rofl]