Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

dzimika

Jeste realno, jos jedni koji smatraju da njima nisu dali dovoljno da kradu pa je lakse imati svoju drzavu koju ces krasti

balcan girl

ja osim slaninara iskreno jos nisam upoznala nekog iz vojvodine ko je za ocepljenje a znam pun kurac ljudi iz vojvodine :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

A Slaninar je poznati folirant, i tako u stvari ne zna¹ nikog... ;D

zagadjenje

Citat: dzimika poslato 06 Avgust, 2015, 01:59
Jeste realno, jos jedni koji smatraju da njima nisu dali dovoljno da kradu pa je lakse imati svoju drzavu koju ces krasti


Upravo to, svako ko je za ocepljenje je klasièni bezmozgoviæ. Umesto da se ukradeni kredit od EU od 100 miliona evra deli na oko 6 miliona graðana, deliæe se na.... koliko li ima Vojvodina, svejedno. Neæe za 20 ¾ivota vratiti pokradeno ako dobiju nezavisnu vlast. Gluperde.


Citat: balcan girl poslato 06 Avgust, 2015, 06:25
ja osim slaninara iskreno jos nisam upoznala nekog iz vojvodine ko je za ocepljenje a znam pun kurac ljudi iz vojvodine :D

Takoðe. A Slaninara nisam upoznao, tako da ne znam nikog :D  :P


Tjuning bud¾ing

zagadjenje

Nego da skrenemo sa politike.....

Malo pre kranuo do pekare sa posla. Prokuvao na motoru i kao, pekara mi na 200m po kraju, vozim dve ne toliko frekventne ulice, idem bez kacige i polako.  [bejzbolka]

Vraæam se i vidim lik izlazi sa parkinga, haubom napred. Svirnem kratko da mu skrenem pa¾nju. Zaustavio se otprilike 30cm, pola metra u traci, bilo sasvim dovoljno mesta da proðem. Gledam ga da ne napravi neku glupost, vidim gleda i on mene. I nekih 4-5m od njega on namerno izlazi do pola rake i preko i sve vreme gleda u mene!!!!! Obaram u levo i ulazim malo u traku u suprotnom smeru u kojoj nisam video crnu vektru A  dok nije poèeo da blica, jer je konjina vozio sa uga¹enim svetlima!! Izbegnem jednog, izbegnem drugog.... i kao ¹ta sad. Vraæam se na posao, vozim sez kacige, popodne putujem.... barte.... vratio bih se i najradije ga ubacio u ¹ahtu i poklopio. Nisam èak ni video koji je auto pa kasnije da mu se najebem mile majke jer je i kraja.

U svakom sluèaju, lep potsetnik za no¹enje kacige i za "do pekare"
Tjuning bud¾ing

Lazic

Nisi video ceo auto po sunèanom danu zbog uga¹enih farova...??? Gde bre gleda¹...??? :P ;D

zagadjenje

Pa gledam u mentola koji mi iskaèe u traci namerno. Naravno, nisam u¹ao u suprotni smer. Bio na liniji, mo¾da neznatno na sekund, ne seæam se.
A sunèan dan..... pa sve zavisi gde je sunce :P
Tjuning bud¾ing

Lazic

Naoèari bi ja tebi... :P :D :-*

Inaèe da kao ja uglavnom vozi¹ kontra smerom ne bi imao problema sa pacijentima koji iskaèu... Uglavnom... ;D

Hohštapler

Aha.. dok on ne krene na po metra od tebe..
Nièeg goreg.
I da... UVEEEEEK kaciga. Uvek uvek uvek.
Ðavo ne spava.
Pre koji dan sedim kod Brothers-a u kafani i æaskamo drugar i ja, dolazi neki klinac ne znam dal ima 18 i donosi polomljene plastike od nsr-a tu nekom da mu vari... ljudi moji... mali odran ko mlad krompir. ©ake, ruke, noge, pola lica u krastama... sav u krastama od centimetra... i pitamo malog ¹ta i kako.. ka¾e skliznuo sa motora mrtav pijan bez kacige i u ¹orcu i majci..
Izgleda ko nakaza.
Jebalo ih ne no¹enje kacige. Ovaj je imao sreæe ¹to je ostao ¾iv.  Ogoljena slepooènica, kapci, nos, èelo. . Dekno je glavom o pod ko noj.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Ima ne¹to i u tome ¹to je bio mrtav pijan?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

da je bio trijezan bio bi mrtav sto odsto!!  tako je to!!
jin-jang

Biker-Boy

danas vozio bez kacige posle neznam ni sam kolko vremena,  skoknuo do prodavnice (500m od kuce) po sok, i smorio se do yaya, znaci popio sam momentalno 2-3 musice u oko tek sto sam krenuo, i posle skiljio do prodavnice i nazad ko kinez, stvarno ne razumem ljude koji mnogo vece razdaljine voze bez kacige, a doduse ni sebe koji qrac je nisam stavio , kreten
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

ja sam skoro shvatila da ne umem da se vozim ni bez kacige ni bez opreme :D kad smo bili u zajeèaru isli smo na jezero da se kupamo, ja u sorcu i majci sa papuèama i kaciga na glavi oseæala sam se kao gola da se vozim i sve mi bilo nezgodno, i na kraju me i pèela ujela za nogu... znaèi bez opreme no no nikad vise..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: mareskin poslato 06 Avgust, 2015, 21:05

Ima ne¹to i u tome ¹to je bio mrtav pijan?

vozio mnogo puta mrtav pijan
pao takodje dosta puta
ali uvek bio trezan

ne nagovaram nikog nista samo kazem

ЯЭВОЛУТИОН

Pa koliko cesto se vidi tvoja gola noga, pceli skoro bilo pa zao da je ne mazne....Normalne devojke-zene (posto se u Srba tacno zna razlika) nose haljine i suknje...sto krace to bolje, a ne farmerke i moto pantalone.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

wtf?? pa nosim ja suknje i haljine ali ne na motoru :D :D :D dobro ajde jesam jednom ili dva puta i na motoru bila sa suknjom :D kratkom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

dokaz....ili da dogovaram foto sesion sa RRASKO-m   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Sad æu da naðem sliku sa prvog dru¾enja u Bagrdanu, od opreme kupaæi... Po tucaniku...:o :P ;D