Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Major

Citat: Jecko poslato 24 Jul, 2015, 20:07
Nista ne znam... Znam samo da je mojih godina.....da je ostavio iza sebe dvoje male dece....

A vozio je i motor....i da pogine sa bicikle.....

Kakvo sranje....

Bilo je u novinama ako je to on..
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/578385/SRBIN-STRADAO-U-ALPIMA-Prvi-put-smo-otisli-u-inostranstvo-i-dogodila-se-tragedija

Jecko


Major


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

nisi, i meni su isto trazili kad sam imao neko levo ime...

Andreja

Kada meni budu prikenjali za to ¹to ime koristim samo Andreja, fotkaæu moju liènu, izbaciæu prezime u foto¹opu i poslaæu im fotku liène... Mogu da me cmoknu u buljsona :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

ja nemam profil...jel to znaci da i ja moram da im javim podatke jer nemam nista...a to znaci da sam se lazno predstavio kao NN lice.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Vi tajni ste najgori, znam ja vas...

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: njanja poslato 30 Jul, 2015, 23:34
Ja nisam ja? Wtf?


Koliko znam pre nego ¹to si postao nja nja, zvao si se Nemanja(oksimoron) Ugre¹iæ... :P ;D :-*

beli-nsr

Sednem malopre na motor da se provozam...posle 2km vidim da mi retrovizor oboren, da ga podignem, zakacim malo rukom po viziru i puce ko ledenica napola...i to jos kod groblja...jbm ti motor pa zar moram da budem toliki baksuz...svaki mesec moram da puknem na motor bar 30e, a vise mi stoji nego sto ga vozim...okrenem se i vratim kuci...nisam sujeveran, ali shvatio sam to kao znak upozorenja, nije mi prvi put da mi se tako nesto desava...

eclipse4

neki klinjo se tamo setao sa glavicom secera......dobro da si se vratio

beli-nsr


Hohštapler

Citat: beli-nsr poslato 01 Avgust, 2015, 23:46
? Izvini, ali ne kontam...

On ti je iz VLa¹kog kraja... tamo ima¹ tih magija milion. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

beli-nsr

Pa kazem, ne verujem u te gluposti...nego radim ovih dana, nemam vremena da sednem na motor da se provozam...ceo dan danas radim, cujem druge kako zuje i razmisljam kako bih se i ja mogao provozati...kontam odem do grada, provozam se bar malo...i eto sranja...msm i da nije kod groblja, vratio bih se...kad je pukao vizir, izgoreo sam...doslo mi da izlupam motor...i onda mi se javi glas razuma, subota vece, pijanih ludaka sa kolima na sve strane i jos ja iznerviran...imao sam osecaj da nesto ne bi izaslo na dobro i lepo okrenuo...inace sam baksuz, da nema goreg...

eclipse4


Bori¹a

 

ja sam zgranut, kojim putem ide ova omladina...

freepartyman

 Sto si zgranut, pa devojke uvek vole da nadju muskarca pa da ga popravljaju :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a


Bori¹a

p.s
drugi slucaj izbacivanja iz takta, nisam prao motor nikad onom pumpom, i primaknem do hladnjaka i pokrivim one kurce... suma sumarum prostor od 10x10cm je kriv, bukvalno utaban
sta da mu radim koji kurac