Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Kad mi je doktor rekao da bi trebalo da nosim gips jo¹ 7-10 dana. Nije mi jo¹ zarastao lom. :( A o oslanjanju na nogu da ni ne razmi¹ljam.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Jul, 2015, 14:11
Kad mi je doktor rekao da bi trebalo da nosim gips jo¹ 7-10 dana. Nije mi jo¹ zarastao lom. :( A o oslanjanju na nogu da ni ne razmi¹ljam.

Ba¹ bedak  - pogotovo leti. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


OKi

#15183
Od doktora jedino  priznajem  ortopeda i hirururga :)

Glava Dole

jbni plovak na nekom od karburatora koji je zaglavio i ode 60 kilometra najmanje na asfalt znaci kad je poceo da se gusi na 30om kilometru(iscurelo sve do rezerve) samo sto ga nisam zapalio
Poceo da radi ko traktor, na 3 cilindra, dok sam se mucio pored puta da skidam kapu po kapu sa vrelog motora da vidim koji cilindar zeza, pomislio vec svasta vidim kaplje gorivo, pogledam bolje, stvarno curi ko sa slavine dok je na kontaktu, zatvorim naravno brzo i do kuce dosao tako sto sam vozio sa zatvorenom slavinom pa otvarao samo na par sekundi da malo napuni karbove, u voznji se vec poboljsa rad motora, dok sam dosao do kuce poceo da radi kako treba, odvrnem slavinu a ono ne curi nista.... sad si nasla iglice da se odgkavis kad mi pumpa istera par zlatna litra goriva uhhhh
Sad nzm dal da se pravim da se nista nije desilo posto radi i nadam da je samo zapao neki truncic izmedju kucista i iglice i ispao kad se taj karb skroz ispraznio u voznji sa zatvorenom slavinom pa plovak samim tim spustio ili da ipak otvaram sutra... jbmti na jednom cilindru provalis odma, ovde kad je vec kasno, samo mi nije jasno kako je radio extra dotle... sreca u nesreci je da nikad nemam para za pun rezervoar :D

BOKYBOY

Citat: OKi poslato 13 Jul, 2015, 22:16
Od doktora jedino  priznajem  ortopeda i hirururga :)

...Rossi je ipak Rossi... ;)

mkt

silazim sad do motora da vidim zasto je cerada smaknuta  i imam sta da vidim  :o   neko ili nesto je pocepao ceradu na froncle  :(
kapiram da je macka posto nemam ideju sta bi drugo moglo da bude  [neampojma]

freepartyman

Citat: mkt poslato 14 Jul, 2015, 02:21
silazim sad do motora da vidim zasto je cerada smaknuta  i imam sta da vidim  :o   neko ili nesto je pocepao ceradu na froncle  :(
kapiram da je macka posto nemam ideju sta bi drugo moglo da bude  [neampojma]
Chupacabra 100%
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Ako je iscepala macka onda je to daleko od cerade hehe

Lazic

Citat: mrle poslato 13 Jul, 2015, 12:32
Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2015, 11:28
Desilo mi se par puta, jebeno...

kako si re¹io problem?
nikako, malo ne¾nije gazio i prestalo samo... Mislim da sam se i nimulidima filovao, ali to je bilo pre nego ¹to sam otkrio da sjebava jetru, bolje da boli nego da ne smem da pijem...;D

mkt

Citat: eclipse4 poslato 14 Jul, 2015, 08:58
Ako je iscepala macka onda je to daleko od cerade hehe
ma to je ona obicna za 1000din ali se vremenom istanjila i raspala od kise, sunca itd.
imam je par godina

Lazic

Ja imao jednu ciradu noæ kad sam kupio motor... Sekundarci je bekapovali u roku od 2 sata kako sam je stavio...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2015, 14:22
Ja imao jednu ciradu noæ kad sam kupio motor... Sekundarci je bekapovali u roku od 2 sata kako sam je stavio...

Zato ¹to je bila PRELEPA ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: mareskin poslato 14 Jul, 2015, 15:01
Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2015, 14:22
Ja imao jednu ciradu noæ kad sam kupio motor... Sekundarci je bekapovali u roku od 2 sata kako sam je stavio...

Zato ¹to je bila PRELEPA ;D


i ganc nova

Hohštapler

Posao. Ima dana kad se svet sru¹i.
Pobegao bih iz svopstvene ko¾e sad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Jul, 2015, 17:07
Posao. Ima dana kad se svet sru¹i.
Pobegao bih iz svopstvene ko¾e sad.
Pa istresi ovde muku?

Hohštapler

Citat: OKi poslato 14 Jul, 2015, 18:42
Citat: Ho¹tapler poslato 14 Jul, 2015, 17:07
Posao. Ima dana kad se svet sru¹i.
Pobegao bih iz svopstvene ko¾e sad.
Pa istresi ovde muku?
Jebu me sa svih strana. . Ne znam odakle bih poèeo. .. za danas je gotovo,  sad æemo da vidimo ¹ta æe dalje biti.. ko ga jebe.
Oki prijatelju moj, zvao sam te na mobilni pre koji dan da èujem kako si, nisi se javio...
Si se oporavio od muke ¹to te sna¹la?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Jul, 2015, 19:52
Oki prijatelju moj, zvao sam te na mobilni pre koji dan da èujem kako si, nisi se javio...
Si se oporavio od muke ¹to te sna¹la?
Hvala na pitanju, sada je mnogo bolje. Cekam lose vreme pa da napisem nesto u temi koju mi je odobrio UFF. Hvala tebi prijatelju jos jednom.

mrle


mi¹ko_kolo