Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: mareskin poslato 11 Jul, 2015, 08:26
Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 03:53
Kompjuter na poslu se restartuje sam od sebe i izgubih izvjestaj na kom sam radio ceo dan i ostao zbog toga 2.5 sata duze na poslu. Recovery nije spasio nista, jer sam radio na dokumentu prethodnog izvjestaja. Propade mi vikend, sutra moram ici na posao da pisem ponovo. 'Bem te zivote...

Dru¾e, znam da ti neæe pomoæi, ali ja sam iz iskustva nauèio da svakih par minuta odradim "Save As" pod novim imenom.
Pun disk fajlova sa nazivom i rednim brojevima iza :)
A to mi doðe i kao dobar "history".

Davno sam naucio tu skolu, i radim isto. Sad nisam, i eto.

ЯЭВОЛУТИОН

zto lepo ceo koncept napises rukom, pa onda kad sve utanacis das sekretarici da prekuca....i nema sanse da dolazis vikendom na posao.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

...osima ako ne dolazish zbog sekretarice...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

svejedno...pustis je prvo da otkuca...pa onda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

ne zajebavaj to se relativno lako leci....razgradnja purina poremecena i imas visak mokracne kiseline.....ako ne lecis nesto drugo to se lako leci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zvonèica

Cale ima giht. Prva dijagnoza je bila pogresna. Jebeni lekari.....lepo se ka¾e- ko hoæe da umre neka poseti bolnicu u Smederevu
Zato- plati pa klati...
Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

diagnoza bez analize krvi....analiza krvi jasno pokazuje povecanje vrednosti mokracne kiseline....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zvonèica

Ovde ti odredi dijagnozu kad udje¹ u ordinaciju pre nego ¹to si mu rekao "dobar dan". Kreteni jedni!!! Izgleda da su oni vidoviti a mi toliko glupi da verujemo i pucamo pare za injekcije koje nièemu ne slu¾e u ovom sluèaju...
Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

ja prvo radim krvnu sliku, pa trazim po netu pa onda idem kod doktora da mi prepise lek...da ne placam full cenu...zbog recepta....nije oni da se nisu skolovali, nego ih kurac zabole....pogotovu lekari opste prakse van beograda....mada ni ovde nije nista bolje..
Starije dete mi se bilo osulo i naravno ja po netu kopam i nadjem da je kombinacija virusa sa alergijskom rekcijom i da izgleda kao gomila tackica koje se spajaju u lezije (pecate) i da to prodje posle petnaest dana...preporucuju mazanje nekom kremom i antihistamik....dakle nista strasno.....doktorka kad je videla dete samo sto nije kroz prozor iskocila...natakarila onu masku na glavu i htela da nas salje na infektivnu.....nesisam je klasicno i odem i kupim.....dva dana kasnije poce da se povlaci i posle sedam dana ko nov....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Citat: Zvonèica poslato 11 Jul, 2015, 22:40
Cale ima giht. Prva dijagnoza je bila pogresna. Jebeni lekari.....lepo se ka¾e- ko hoæe da umre neka poseti bolnicu u Smederevu
Zato- plati pa klati...

Zvoncice, a ti si iz SDa? :D
Prva komsinica je skoro umrla od raka pluca jer ga nasi nisu otkrili a cak su i snimali i samo pricali kako su to normalna pusacka pluca, otkriven je tek kad je muz sam platio na VMA a tad je vec bilo kasno i umrla je posle mesec dana...
Deda sad treba da snimi srce zbog uvecane aorte i pre neki dan mu javljaju(nakon cekanja od oko mesec dana) da je aparat pokvaren, do duse ovo i nije toliko hitno ali se tako ponasaju i prema ozbiljnijim pacijentima, kao da jedva cekaju da ih sto vise odapne da ostane manje posla za njih

Flavius Valerius Aurelius

Crk'o mi laptop [veryangry]. Dok se sad smiluju da mi uvaze garanciju, ima da se otelim.
u p.m.

Zvonèica

Rev,
I ja sam po simptomima posumnjala na giht, tra¾ila po netu, poklopilo se a drugi lekar je samo potvrdio. Jbt, neæe ni da te saslu¹a ¹ta ti fali i ¹ta te boli.... Da li je do¹lo do toga da pored lekara mi moramo da tra¾imo dijagnozu na netu? Oèigledno ih boli kita pa moramo. O lekarima op¹te prakse neæu ni da prièam, ovde te dmah upuæuju kod specijaliste i vreme za pacijenta im je 5min.

@Milos96,
ne znam ko je sa na¹om bolnicom ima dobro iskustvo...zna¹ i sam, verovatno si èuo, koliko puta su lekari dobijali batine od èlanova porodice pacijenata.
Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

Kao sto rekoh ja sam sebi nabolji doktor a internet ima diagnozu za sve...jedino sto prvo iskaci najgore

-bol u stomaku
-rak pankreasa


-bol u glavi
-tumor na mozgu



-otice ni noga
- tromboza


-boli me kurac
-rak testisa koji je metastazirao na okolno tkivo......i tako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

danas sam izgubio kom¹inu gopro u ¹umi. aj ¹to sam izgubio kameru, al ¹to sam izgubio dva sata ¾bunja i skakanja. jebomepas :(

mkt

nisi valjda opet endurasio sa suzukijem

mrle

i danas, i prethodnih dana, ubija me bol u desnoj peti. Jedino je podno¹ljivo kada hodam u dubokim basketa¹kim adidaskama. Jutros ne mogu na nogu da stanem, navuèem one kuæne mekane klompe, bolje, mogu do wc-a i da se umijem...
nije onaj "petni trn" jer boli me sa strane, kao da je oteèeno, a nije, neka upala, mazao fastum gel, mada mi apotekarka ka¾e da to ide od kième, jer mi bol ¹eta. Obièno nama¾em, popijem Nimulid, proðe me bilo koji bol u stopalima, zglobovima... ali ovo, muka mi je.

Lazic


mrle


mareskin

Citat: mrle poslato 13 Jul, 2015, 12:32
Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2015, 11:28
Desilo mi se par puta, jebeno...

kako si re¹io problem?

Imao sam isti problem kao ¹to je opisano i stavljao sam hladne obloge i trudio se da se ¹to manje optereæuje noga. Pro¹lo je posle nekog vremena. Nije bilo nimalo prijatno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu