Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Skapir'o... Ipak sam ja u Bosnu u shkolu ishao...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

teène lubenice, paradajz, razno voæe, zejtini i ostala usmrdela teènost iz kontejnera, rasuta i razmazana po smrdljicim ulicama grada. alo saobraæajci, ne gine se samo od alkohola, ima ne¹to i u ulaganju. ajte malo na pranje ulica, da zaradite plate ko sav po¹ten svet...

ЯЭВОЛУТИОН

sta bre ne razumes.....i meni si pokusao da uvalis one gluposti...pa nisam ja vesla sisao...ajde nisam hteo galamu da dizem oko 1000 dinara...ali vidis ima onih koji nisu fini kao ja...sta se pravis blesav....ko zna koliko si ih zavrnuo tako a cute...


edit;

pih...okasnio....dok sam pozavrsavao moje gluposti i bosanci se dosetili a bila je lepa prilika....sorry
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Cccc,ma nisam ja Bosanac, zamisli gde sam ziveo kad sam u Bosnu ishao da se obrazujem, a?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

A prilika je bila dobra, jebi ga, udica je bila postavljena, chekao se samo odgovarajuci som... Dobro je, bar nisam kompresiju kupovao...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

A
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jul, 2015, 19:17
sta bre ne razumes.....i meni si pokusao da uvalis one gluposti...pa nisam ja vesla sisao...ajde nisam hteo galamu da dizem oko 1000 dinara...ali vidis ima onih koji nisu fini kao ja...sta se pravis blesav....ko zna koliko si ih zavrnuo tako a cute...


edit;

pih...okasnio....dok sam pozavrsavao moje gluposti i bosanci se dosetili a bila je lepa prilika....sorry


i shta si se stis'o za 'iljadu dinara.....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 04 Jul, 2015, 16:31
Citat: Dukags poslato 04 Jul, 2015, 16:15
Hoæe aha, tako meni iz kacige ispale rukavice, od motora do ulaza 10-15m kad sam se okrenuo rukavica nema, niko video niko èuo...
Nego nabaci sliku iste ako ima¹ mo¾da neko sretne po¹tenog nalazaèa pa ti dojavi da ode¹ po nju.

...ma nema sanse da se nadje,znam...klasicna lak. crna LS2 F355...ima neke minijaturne ogrebotinice koje se ne vide ako ih ne znas i nalepnicu The doctor pozadi...ali to se odlepi lako... :(
p.s.Ima napisan broj tel.unutra na etiketi tako da je neko hteo da vrati,zvao bi me...
©ta reèe, nema ¹anse...? :P ;D :-*

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2015, 16:04
Citat: BOKYBOY poslato 04 Jul, 2015, 16:31
Citat: Dukags poslato 04 Jul, 2015, 16:15
Hoæe aha, tako meni iz kacige ispale rukavice, od motora do ulaza 10-15m kad sam se okrenuo rukavica nema, niko video niko èuo...
Nego nabaci sliku iste ako ima¹ mo¾da neko sretne po¹tenog nalazaèa pa ti dojavi da ode¹ po nju.

...ma nema sanse da se nadje,znam...klasicna lak. crna LS2 F355...ima neke minijaturne ogrebotinice koje se ne vide ako ih ne znas i nalepnicu The doctor pozadi...ali to se odlepi lako... :(
p.s.Ima napisan broj tel.unutra na etiketi tako da je neko hteo da vrati,zvao bi me...
©ta reèe, nema ¹anse...? :P ;D :-*

...povlacim rec...ima dobrih ljudi jos uvek... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

za to mora da casti... kao da je dobio na poklon....to sto je ranije bila njegova to se ne vazi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

...idem po Viski (æ) i pravo kod njega... ;)

Lazic


Lazic

Citat: The One poslato 29 Maj, 2012, 10:36
zaboravila ki¹obran na mestu na koje se neæu vraæati...
ontopic:
Vi¹e od tri godine gluposti, jebem ti podstanare i ko ih izmisli... :(

ЯЭВОЛУТИОН

pa otkazi podstanarima....neki idu da traze drugu glavu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt



Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jul, 2015, 12:15
pa otkazi podstanarima....neki idu da traze drugu glavu...
Jebe¹ mi sve, i ja bih Sale, i ja bih... :(

Boban_m

Kompjuter na poslu se restartuje sam od sebe i izgubih izvjestaj na kom sam radio ceo dan i ostao zbog toga 2.5 sata duze na poslu. Recovery nije spasio nista, jer sam radio na dokumentu prethodnog izvjestaja. Propade mi vikend, sutra moram ici na posao da pisem ponovo. 'Bem te zivote...

mareskin

Citat: Boban_m poslato 11 Jul, 2015, 03:53
Kompjuter na poslu se restartuje sam od sebe i izgubih izvjestaj na kom sam radio ceo dan i ostao zbog toga 2.5 sata duze na poslu. Recovery nije spasio nista, jer sam radio na dokumentu prethodnog izvjestaja. Propade mi vikend, sutra moram ici na posao da pisem ponovo. 'Bem te zivote...

Dru¾e, znam da ti neæe pomoæi, ali ja sam iz iskustva nauèio da svakih par minuta odradim "Save As" pod novim imenom.
Pun disk fajlova sa nazivom i rednim brojevima iza :)
A to mi doðe i kao dobar "history".
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

perlx

Skoro svaki text processor sada ima autosave.