Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat


Lazic

Citat: eclipse4 poslato 01 Jul, 2015, 00:12
Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2015, 03:40
ontopic:
zato ¹to danas nisam oti¹ao u Belu Crkvu jer nisam smeo da proðem kroz Panèevo, gde me je prvi put ¾ivot naèeo... i kako mi izgleda, dokusuriæe me...

taman citam ovaj post a klinac gleda nesto na tablet...tj na yt....al ja ni ne registrujem sta slusa samo u momentu kad sam procitao "...i kako mi izgleda, dokusuriæe me..."            a onaj na yt vice:




"puce lopataaaaaa"

[rofl] [rofl] [rofl]

[cheers] [cheers]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

Moram da se smejem, odlepih...




@Mrle:
Raèunam da nisi stao ba¹ na ulaz ¹to æe reæi, trebalo je da im se naèestita¹ mile nove godine, ba¹ zato ¹to æe deca godinama da budu tu... Da znaju da imaju posla sa ludakom... ;D :-*

balcan girl

neee mrleee :D nego kazes imate sreæe sto je dosao maximov tata samo zamislite da su dosli i drugari od maximovog tateee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

A zamisli nas da turiramo ispred obdani¹ta, deca bi u¾ivala, ¾ene bi se krstile u ¹oku... ;D

Glava Dole

Prijemni na FTNu, usrao ga totalno necu imati ni da preskocim minimalan broj bodova, samo jos da pitaju kolko asistent ima godina ako duva jugozapadni vetar brzinom od 23m/s smorio sam se totalno sad moram il da pauziram godinu ili eventualno ako upadnem u septembru na ono sto ostane, uzaaas :(

Bori¹a

polako, ni ja nisam upisao, ne nerviraj se, dogodine cemo :D

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 01 Jul, 2015, 23:57
polako, ni ja nisam upisao, ne nerviraj se, dogodine cemo :D
uuu al si se potreso, mogo si da otvoris temu "O kako me boli qrac sto se nisam upiso na fax":)

Lazic


jevta

A da vi malo ucite umesto njakanja tastature misa i drkanja.....

Darko

hahahha , ma daaaaaa , imate vremena ... pa ceo zivot je pred vama ....


mrle

bolje dve-tri godine du¾e student, nego penzioner

Lazic

Bolje ¾ivjeti stotinu godina kao milijuna¹, nego nedelju dana kao siromah... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2015, 12:04
Bolje ¾ivjeti stotinu godina kao milijuna¹, nego nedelju dana kao siromah... ;D



Jecko

Ako kanis pobjediti, ne smijes izgubiti!

Lazic

Citat: stilgar poslato 02 Jul, 2015, 13:17
Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2015, 12:04
Bolje ¾ivjeti stotinu godina kao milijuna¹, nego nedelju dana kao siromah... ;D



Jo¹ sam se istripovao da sam pogre¹io, pa promenio u siromaha...;D

Glava Dole

Ma popela mi se skola vise na kurac hteo sam da to otkacim sto pre i onda uzivam u zivotu, diplomi i velikoj plati sad opet spremanje prijemnog, strepnja, cimanje tamo ovamo i ta sranja uhhh a nikad nisam ucio uopste u srednjoj nemam ja jednostavno te radne navike sve sam isao na logiku itd sreca pa sam elektrotehniku voleo i u srednjoj zavrsio bez problema i hocu da nastavim s tim al dzabe da sam ajnstajn ovaj prijemni bez ucenja po 10 sati dnevno jedno 2 meseca nema sanse da spremim kako treba, nisam zbirku ni prelistao jos nova nerazgazena, ko bre da nauci 400 formula(kako sam cuo, ja ih nisam ni prebrojao) plus milion caka pravila i tih sranja uhh ko da ce to nekad da mi treba za bilo sta u zivotu -.-

Bori¹a

Citat: stilgar poslato 02 Jul, 2015, 00:17
uuu al si se potreso, mogo si da otvoris temu "O kako me boli qrac sto se nisam upiso na fax":)


hahahahahahahahaahahh imas najvece pivo od mene za ovo hahahaah upravo tako [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [yahoo]

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 02 Jul, 2015, 19:21
Citat: stilgar poslato 02 Jul, 2015, 00:17
uuu al si se potreso, mogo si da otvoris temu "O kako me boli qrac sto se nisam upiso na fax":)


hahahahahahahahaahahh imas najvece pivo od mene za ovo hahahaah upravo tako [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [yahoo]

moze pepsi ne trosim vopi, da ima vise za manijake :)

Bori¹a

hahah vazi :D

najzalije mi sto cu morati u bg samo da jebem, a nista necu da naucim :( :( :(

mkt