Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2015, 22:25
:(

Lazes Lazicu...sad zena otvarala FB....nije mrtav....mozda si ga samo ranio.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jun, 2015, 21:35
evo sad se kucamo......mali koji ih je omlatio je neki punisicev sin.....nemaju neke povrede pa ne mogu da ga tuze nesto.....osiguranje je pristalo da im isplati deo stete a punisicev sin ostatak....zapravo pristao je da plati tata full restauraciju oba motora.....dakle dobice do proleca dve perfektno uradjene Katane 1100 po visokim standardima....predracun je na oko 30000 australijskih.....jebi ga...kad te omlati neko, bar nek bude punisicev siv.....
код нас би добили батине. ено ђура прошле године ударио у бемве и онај као даће му кад дође са мора и курац сад се прави луд.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2015, 22:42
Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2015, 22:25
:(

Lazes Lazicu...sad zena otvarala FB....nije mrtav....mozda si ga samo ranio.....
:(

Da sam bar ðubre pa da me zabole, ovako...

UFF


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2015, 15:50
:(
imam ja drugara....radi u gradskoj cistci kao kontrolor....ako hoces izdace ti potvrdu da si za reciklazu....a cim si za reciklazu onda nisi djubre.....vec sirovina :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

D¾aba ¹ala, sjebao sam se kao budala...:(

ЯЭВОЛУТИОН

sto kao.......ti kao hoces da se razlikujes.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mali_zmaj

kreteni od mu¹terija!!! zna da je du¾an i pokupi se i ode na more a popis u subotu!!!!!
jin-jang

borkos

Svako ko ode na more a nekom je duzan lovu nije ni za sta drugo osim    [prebicute]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mali_zmaj

al sto pogase telefone,kao da krv namirisu.. mame im ga.. samo ih nestane,jednog smo zajebali juce,nasli ga u stanu..,ostavio adresu u drugoj firmi sto sa nama saradjuje pa ga nasli... mucanje,pa sutra cu,pa prekosutra cu.... pa ono,pa ovo...,radit sa ljudima je smrt!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

sa neljudima je muka raditi.....sa ljudima ja nemam problema.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

borkos

Steta je sto je ovih drugih danas jako malo...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: borkos poslato 30 Jun, 2015, 22:50
Steta je sto je ovih drugih danas jako malo...
uvek ih je bilo malo , nego kriza istera mulj na povrsinu....i onda hteo ne hteo imas posla sa muljem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2015, 03:40
ontopic:
zato ¹to danas nisam oti¹ao u Belu Crkvu jer nisam smeo da proðem kroz Panèevo, gde me je prvi put ¾ivot naèeo... i kako mi izgleda, dokusuriæe me...

taman citam ovaj post a klinac gleda nesto na tablet...tj na yt....al ja ni ne registrujem sta slusa samo u momentu kad sam procitao "...i kako mi izgleda, dokusuriæe me..."            a onaj na yt vice:




"puce lopataaaaaa"

[rofl] [rofl] [rofl]

[cheers] [cheers]

mrle

odvedem ovg od 5 godinas u vrtiæ. Izlazim, tek èujem onako u ¾urbi :"Motor je od Maksimovog tate".
Okrenem se , vidim dve gospoðe stoje i pitam o èemu se radi.
Ne smem da parkiram motor ispred vrtiæa?!?
Vrtiæ je "Sunce" u bloku45, ogromno ¹etali¹te kod kafanice "Sveti Nikola", kod ¹kole "Branko Radièeviæ"...
Bilo 7:50h, kasnio sam na posao... htedoh da se vratim kad su mi stigle njihove reèi do mozga. Ali dvoje dece mi ide u tu ustanovu i biæe tu godinama...
Sada æu i ja da se bunim ¹to sa psima dolaze po decu, vezuju ih za kapiju dok isti psi laju na prolaznike, nijedan nema korpu...