Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Zverka poslato 25 Jun, 2015, 15:23
Citat: bokilic poslato 25 Jun, 2015, 15:10
Citat: Zverka poslato 25 Jun, 2015, 09:05
Citat: UFF poslato 24 Jun, 2015, 17:34
Citat: Zverka poslato 23 Jun, 2015, 11:09
NEDAM PICHKE nisam CRVENI JEBENI KRST

a jesi li sigurna da je hteo picku bas? :D
mislim taj sto trazi jel rekao bas tim recima?

kazes znaju da si majka malog deteta pa su mozda planirali da ga metnu negde gde je jos uze (ili bi trebalo da bude :D)

UFFE KOLIKO PUTA TREBA DA TI ODGOVORIM

BRATE MOJA JE ZLATNA NEDAM TI :) 
jel to zbog plavog lavorèeta 😆
VALA DA ZNAS ...nema plavo lavorche SVE MU DZABE  [rofl] [rofl] [rofl]
JOOOJ  obozavam te ludaku nenormalni ....SLATKO ME NASMEJES UVEK


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Borisov vi¹egodi¹nji trud se izgleda isplatio...??? :o ;D :-* [srce]

ЯЭВОЛУТИОН

posrnula zverka pod naletom stare garde....nije on dzabe menjao mesto boravka iz Svilajnca sto blize Zverki....sve to smisljeno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

sada mi javili.....Dva drugara dobro ali motori omlaceni...poslednja voznja pre zime u Australiji....vozali se 50 na sat....klinac sa BMWom se trkao sa drugim debilom...usao pri preticanju u drugu traku(vozi se kontra)....
http://i1380.photobucket.com/albums/ah166/Blihpo/Katana/8CC1550E-8ED5-474E-82C5-F8C91809CA62_zps4w7tnrug.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Hattrick

Citat: Zverka poslato 24 Jun, 2015, 15:21
pa jel nije zario noz...AKO SA PRIJATELJSTVA PRELAZI NA KRES KOMBINACIJU ... ne trebaju mi takvi
ima ih na svakom cosku

Znaci da bi jebao trebas biti neprijatrelj  :)

Joker

Dobro je kada su oni bez ozbiljnijih povreda.. Tuga za motore.. Ovo ne moze da se vrati tako lako u predhodno stanje..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mali_zmaj

jin-jang

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hattrick


ЯЭВОЛУТИОН

evo sad se kucamo......mali koji ih je omlatio je neki punisicev sin.....nemaju neke povrede pa ne mogu da ga tuze nesto.....osiguranje je pristalo da im isplati deo stete a punisicev sin ostatak....zapravo pristao je da plati tata full restauraciju oba motora.....dakle dobice do proleca dve perfektno uradjene Katane 1100 po visokim standardima....predracun je na oko 30000 australijskih.....jebi ga...kad te omlati neko, bar nek bude punisicev siv.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jebiga kad kod njih to funkcionise kako treba!! pravna drzava!!
jin-jang

Mik

Citat: Hattrick poslato 26 Jun, 2015, 20:45
Citat: Zverka poslato 24 Jun, 2015, 15:21
pa jel nije zario noz...AKO SA PRIJATELJSTVA PRELAZI NA KRES KOMBINACIJU ... ne trebaju mi takvi
ima ih na svakom cosku

Znaci da bi jebao trebas biti neprijatrelj  :)

Tacno! I sve lepo razjasnjeno na prethodnoj strani!!

Ali evo ni ja bas "ne pratim na casu", dobi' grc od drkanja, kad ono crveni krst deli picke!  :)

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jun, 2015, 20:07
sada mi javili.....Dva drugara dobro ali motori omlaceni...poslednja voznja pre zime u Australiji....vozali se 50 na sat....klinac sa BMWom se trkao sa drugim debilom...usao pri preticanju u drugu traku(vozi se kontra)....


A, vidis sta je standard, kod nas to rade VW-om !
Nego sta tu tebe tisti, taman ces da se domognes delova i sastavis lomotinu!  :)

(Bez sale, mislim da to ne treba raditi, kad neka stvar ima ruznu proslost onda bez' od toga! Moj savet.  [neampojma]. O kojim se fenomenima i "energijama" radi nemam pojma, tek te stvari prokleto funkcionisu!  [neampojma])

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 27 Jun, 2015, 00:27
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jun, 2015, 20:07
sada mi javili.....Dva drugara dobro ali motori omlaceni...poslednja voznja pre zime u Australiji....vozali se 50 na sat....klinac sa BMWom se trkao sa drugim debilom...usao pri preticanju u drugu traku(vozi se kontra)....


A, vidis sta je standard, kod nas to rade VW-om !
Nego sta tu tebe tisti, taman ces da se domognes delova i sastavis lomotinu!  :)

(Bez sale, mislim da to ne treba raditi, kad neka stvar ima ruznu proslost onda bez' od toga! Moj savet.  [neampojma]. O kojim se fenomenima i "energijama" radi nemam pojma, tek te stvari prokleto funkcionisu!  [neampojma])

realno imam neki visak delova...poklonio bih im da sastave motore ali postarina do ausralije prevazilazi vrednost delova.....a tisti me svaki put kad neko ulozi trud i novac da odrzi ili restaurira motor koji je punoletan po americkim standardima u voznom stanju a onda ga neko omlati ili isece...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

ontopic:
zato ¹to danas nisam oti¹ao u Belu Crkvu jer nisam smeo da proðem kroz Panèevo, gde me je prvi put ¾ivot naèeo... i kako mi izgleda, dokusuriæe me...

Boban_m


dzimika

Mogao si premo smedereva i kovina da si hteo

Lazic

Znam, isti problem imam i sa Smederevom i Kovinom, sve je to preblizu Panèeva.

UFF

Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2015, 03:40
ontopic:
zato ¹to danas nisam oti¹ao u Belu Crkvu jer nisam smeo da proðem kroz Panèevo, gde me je prvi put ¾ivot naèeo... i kako mi izgleda, dokusuriæe me...

:violina:     
                          :violina:
                                                               :violina:
                                                                                                             :violina:
                                                                                                                                                             :violina:

Lazic

Jebi se, upravo sam iz istog razloga ubio fb... :(