Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 24 Jun, 2015, 15:47
fora koju sam video i sad je prodajem
imam kitu imam noz, ti biraj sta ce u tebi zavrsiti :D
...rece davno Cane Partibrejkers...kupio sam prsten,kupio sam pusku...jedno od ta dva bacicu u reku... :P

Zverka

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2015, 15:41
Duco, idiot se pi¹e bez J... :P ;D :-*

NEMOj I TI DA ME NERVIRAS...
:) :D
poenta smisla je u smislu poente ... :p

nego naopaki chovece de si ...ovo je nekako tvoje vreme... ne????
Never ride faster than your angel can fly

:D

Hattrick

Znaci ti kad friendzoniras, to je definitivno, nema vise da se lik iskobelja u zivotu za kres kombinaciju... [rofl] [rofl] [rofl]

mkt

toliko ima dobrih riba kod nas da i ne moras da trazis  [thumb_up]

UFF

Citat: Zverka poslato 23 Jun, 2015, 11:09
NEDAM PICHKE nisam CRVENI JEBENI KRST

a jesi li sigurna da je hteo picku bas? :D
mislim taj sto trazi jel rekao bas tim recima?

kazes znaju da si majka malog deteta pa su mozda planirali da ga metnu negde gde je jos uze (ili bi trebalo da bude :D)

balcan girl

Citat: njanja poslato 24 Jun, 2015, 09:40
e al ova Irena sere. voli vise da jebe nego mi,samo sto Mareskin nema srece  [rofl] [rofl].... cuti tu  :-* [srce]

taèno tako njanja ja volim da se jebem al takodje i biram sta jebem :D :D :D a sto se mareskina tièe taj skida bruseve bez ruku  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: freepartyman poslato 24 Jun, 2015, 15:17
Nadjite onda drugare gejeve i stvar resena. Aj u pm...Bolje da hoce da ti zarije djoku nego noz u ledja.

pa to sa djokom je za nas isto kao da nam je zario noz u ledja, jer ako æemo iskreno free ti kad se npr. naroljas kao svinja od svog druga oèekujes da te odvede kuci jel tako ili kad padnes da dodje da te pokupi i pomogne ti zar ne? e to isto i ja oèekujem od nekog ko mi je drug a ne da koristi situaciju i da ti na svu muku koju imas jos prosipa prièu kako ti je pomogao jer treba da skines gaæe :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 18:05
Citat: freepartyman poslato 24 Jun, 2015, 15:17
Nadjite onda drugare gejeve i stvar resena. Aj u pm...Bolje da hoce da ti zarije djoku nego noz u ledja.

pa to sa djokom je za nas isto kao da nam je zario noz u ledja, jer ako æemo iskreno free ti kad se npr. naroljas kao svinja od svog druga oèekujes da te odvede kuci jel tako ili kad padnes da dodje da te pokupi i pomogne ti zar ne? e to isto i ja oèekujem od nekog ko mi je drug a ne da koristi situaciju i da ti na svu muku koju imas jos prosipa prièu kako ti je pomogao jer treba da skines gaæe :D
joooj...evo ja cu da se napijem a neka moja drugarica da mi skine gace...e to bih voleoooo...al ko ce onda da  jebe,ja obicno zaspim kad sam pijan  [rofl]

freepartyman

#15028
Da,da  svet se vrti oko toga da zverki ili tebi neko turi djoku..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 18:05
pa to sa djokom je za nas isto kao da nam je zario noz u ledja, jer ako æemo iskreno free ti kad se npr. naroljas kao svinja od svog druga oèekujes da te odvede kuci jel tako ili kad padnes da dodje da te pokupi i pomogne ti zar ne? e to isto i ja oèekujem od nekog ko mi je drug a ne da koristi situaciju i da ti na svu muku koju imas jos prosipa prièu kako ti je pomogao jer treba da skines gaæe :D
Pa ti, onda, naði drugaricu. Ona neæe da ti tra¾i. Ili mo¾da hoæe?! ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

jao ,jao upisah se od smeha,dobro de,shvatili smo.. nema dobit nako i to je to...  nista prijateljska seva,sem ako si drugarica kod Irene imas prolaz i ok... ;)
jin-jang

Lazic

Citat: Zverka poslato 24 Jun, 2015, 15:57
Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2015, 15:41
Duco, idiot se pi¹e bez J... :P ;D :-*

NEMOj I TI DA ME NERVIRAS...
:) :D
poenta smisla je u smislu poente ... :p

nego naopaki chovece de si ...ovo je nekako tvoje vreme... ne????
Be¾i bre, pokisao i smrzao se k'o pièka koju ne da¹ bilo kome... :o ;D :-* [srce]








Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 18:05
Citat: freepartyman poslato 24 Jun, 2015, 15:17
Nadjite onda drugare gejeve i stvar resena. Aj u pm...Bolje da hoce da ti zarije djoku nego noz u ledja.

pa to sa djokom je za nas isto kao da nam je zario noz u ledja, jer ako æemo iskreno free ti kad se npr. naroljas kao svinja od svog druga oèekujes da te odvede kuci jel tako ili kad padnes da dodje da te pokupi i pomogne ti zar ne? e to isto i ja oèekujem od nekog ko mi je drug a ne da koristi situaciju i da ti na svu muku koju imas jos prosipa prièu kako ti je pomogao jer treba da skines gaæe :D
Brate Irena, nema nièeg slaðeg i le¹eg(a mo¾e da postane i skroz ozbiljna veza) nego iskoristiti pijanu ortakinju/ortaka... ;D Osim ako nije bata Mige u pitanju, em je stalno pijan, em beskoristan... :o ;D

MIGE

Brate Irena, nema nièeg slaðeg i le¹eg(a mo¾e da postane i skroz ozbiljna veza) nego iskoristiti pijanu ortakinju/ortaka... ;D Osim ako nije bata Mige u pitanju, em je stalno pijan, em beskoristan... :o ;D
[/quote]
sledeci clanovi se zahvaljuju ovim putem jer nemaju vise jebenih zahvalnica  :-* [srce] :-* [srce] :-* [srce] [ljubav] :-* [srce] :-* [srce]

Lazic


balcan girl

nemam komentar nikakav na ovu temu vise, hvala sto ste mi otvorili oèi i dovidjenja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kalesin

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2015, 10:21
Citat: Kalesin poslato 22 Jun, 2015, 20:52
Vracam se danas iz Rakovice, pred semaforom kod ukljucenja na most na Adi, iz leve trake jedna divna kawa zx10R nova, decko je obara u krivini ali malo previse..klizne i pada, motor udara u betonsku bankinu ( to je njegov opis), dolazim do njega jedno 2min posto je pao, majmuni u kavezima voze oko njega, niko bre ni da ga pogleda, cak mu stoka svira, stajem i blokiram mojim motorem pola trake, podizemo i bukvalno prenosimo motor do ivice i betonske bankine, otkinuta nozica saltera, retrovizor izlomljen, rep...sve vreme debili sa kolima prolaze kao da ne postojimo, trube ljute se sto smo zauzeli POLA jebene desne trake tesko je ukljuciti se sa banovog brda u jednu traku..., prolaze na cm od mog motora... Srecom decku nije bilo nista, malo ugruvan ali imao je opremu i sve je bilo ok. Pozvao je nekog drugara da dodje po njega, nije hteo prevoz nigde...(mozda se i malo zbunio jer sam ja stala..)
Ne mogu da verujem kolika su ljudi postali stoka retardirana...jbt...pa zar je tesko stati i pomoci coveku..nego se jos izdrkavaju po sireni. [ljutko]

desuti sveæice, bacaj! nas trojca pre par dana na mostu, ja preko bele umalo pao, drugi zamnom takoðe, treæi video pa nije seko. a i èe¹ljevi nisu ba¹ ravni. taj se ba¹ lepo zaeteo èim je uspeo da se prospe.

Desuti....Nisam cula za taj brend svecica  :P :P
A svoje svecice drzim u motoru, nece radi bez njih BRE...!! a stare polomljene nemaaaam...a i ko ce da se sad seti svega...stanes ucinis sta mozes i teraj dalje..a govna..ona ce da smrde sa i bez svecica.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Mik

Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 20:27
nemam komentar nikakav na ovu temu vise, hvala sto ste mi otvorili oèi i dovidjenja :D

Pa kud sad ode, pobogu, taman nas ubedi da poskidamo gace, i onda ti ode!  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Irena,ne plasi se....ja.cu da te branim....a ako prodje prodje.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt