Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

uglavnom to sto im se ne svidjas :D :D :D :D kuèka je to daje svima samo tebi ne :D :D :D :D uostalom niko nije rekao da se ribe ljute kad ih muvas ribe se ljute i ja potpuno razumem zverku jer mi se skoro desila ista situacija je da neko ko ti se prvo predstavlja kao drug verovatno godinama ponudi pomoæ, ti se ponudis da platis u novcu naravno koliko to kosta, onda kreæe fora kao ma ne, ne treba da platis to æemo drugarski, pa ti onda lupi cifru pa ti preko svega toga jos trazi i pièke kao da si mu nesto duzan :D premo tome to se kaze mrs u pièku materinu i crkni uz put :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Pa dobro bre nije sve u kesu, ima nesto i u cavki valjda ?  :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

pa kad me svrbi uvo ja se poèesem ne guram prst u njega èisto onako :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

metarex

#15004
Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 03:12
uglavnom to sto im se ne svidjas :D :D :D :D kuèka je to daje svima samo tebi ne :D :D :D :D uostalom niko nije rekao da se ribe ljute kad ih muvas ribe se ljute i ja potpuno razumem zverku jer mi se skoro desila ista situacija je da neko ko ti se prvo predstavlja kao drug verovatno godinama ponudi pomoæ, ti se ponudis da platis u novcu naravno koliko to kosta, onda kreæe fora kao ma ne, ne treba da platis to æemo drugarski, pa ti onda lupi cifru pa ti preko svega toga jos trazi i pièke kao da si mu nesto duzan :D


premo tome to se kaze mrs u pièku materinu i crkni uz put :D


jes pa da zasmrdi put... [stop] [stop] [nono]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

clutch&brake

e al ova Irena sere. voli vise da jebe nego mi,samo sto Mareskin nema srece  [rofl] [rofl].... cuti tu  :-* [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

Citat: Kalesin poslato 22 Jun, 2015, 20:52
Vracam se danas iz Rakovice, pred semaforom kod ukljucenja na most na Adi, iz leve trake jedna divna kawa zx10R nova, decko je obara u krivini ali malo previse..klizne i pada, motor udara u betonsku bankinu ( to je njegov opis), dolazim do njega jedno 2min posto je pao, majmuni u kavezima voze oko njega, niko bre ni da ga pogleda, cak mu stoka svira, stajem i blokiram mojim motorem pola trake, podizemo i bukvalno prenosimo motor do ivice i betonske bankine, otkinuta nozica saltera, retrovizor izlomljen, rep...sve vreme debili sa kolima prolaze kao da ne postojimo, trube ljute se sto smo zauzeli POLA jebene desne trake tesko je ukljuciti se sa banovog brda u jednu traku..., prolaze na cm od mog motora... Srecom decku nije bilo nista, malo ugruvan ali imao je opremu i sve je bilo ok. Pozvao je nekog drugara da dodje po njega, nije hteo prevoz nigde...(mozda se i malo zbunio jer sam ja stala..)
Ne mogu da verujem kolika su ljudi postali stoka retardirana...jbt...pa zar je tesko stati i pomoci coveku..nego se jos izdrkavaju po sireni. [ljutko]

desuti sveæice, bacaj! nas trojca pre par dana na mostu, ja preko bele umalo pao, drugi zamnom takoðe, treæi video pa nije seko. a i èe¹ljevi nisu ba¹ ravni. taj se ba¹ lepo zaeteo èim je uspeo da se prospe.

borkos

Ma mi smo stoka neopevana...Cast izuzetcima...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 03:12
uglavnom to sto im se ne svidjas :D :D :D :D kuèka je to daje svima samo tebi ne :D :D :D :D uostalom niko nije rekao da se ribe ljute kad ih muvas ribe se ljute i ja potpuno razumem zverku jer mi se skoro desila ista situacija je da neko ko ti se prvo predstavlja kao drug verovatno godinama ponudi pomoæ, ti se ponudis da platis u novcu naravno koliko to kosta, onda kreæe fora kao ma ne, ne treba da platis to æemo drugarski, pa ti onda lupi cifru pa ti preko svega toga jos trazi i pièke kao da si mu nesto duzan :D premo tome to se kaze mrs u pièku materinu i crkni uz put :D

Taj deo sa sviðanjem smo apsolvirali, ali onaj deo oko toga ¹to stalno treba da bude¹ "zahvalan" ¹to ti je neka dala kao da ti èini uslugu. E taj deo mi nije jasan :D
A to ¹to je Zverka rekla to je sasvim ok. Jesi li ti popravio ne¹to reci ¹ta ko¹ta, pa da se razilazimo.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: njanja poslato 24 Jun, 2015, 09:40
e al ova Irena sere. voli vise da jebe nego mi,samo sto Mareskin nema srece  [rofl] [rofl].... cuti tu  :-* [srce]

Odoh da igram karte, kad veæ nemam sreæe u ljubavi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

Citat: balcan girl poslato 24 Jun, 2015, 03:12
uglavnom to sto im se ne svidjas :D :D :D :D kuèka je to daje svima samo tebi ne :D :D :D :D uostalom niko nije rekao da se ribe ljute kad ih muvas ribe se ljute i ja potpuno razumem zverku jer mi se skoro desila ista situacija je da neko ko ti se prvo predstavlja kao drug verovatno godinama ponudi pomoæ, ti se ponudis da platis u novcu naravno koliko to kosta, onda kreæe fora kao ma ne, ne treba da platis to æemo drugarski, pa ti onda lupi cifru pa ti preko svega toga jos trazi i pièke kao da si mu nesto duzan :D premo tome to se kaze mrs u pièku materinu i crkni uz put :D
ALI APSOLUTNO TAKO
sta crkni ....  raspo se uz put ( TAMAN DA IMAM CRVICE ZA PECANJE) malo morbidno ...al
brate realno...
jesam zensko  nisam svastojeb...
imam FRAJERA za to i nisam u fazonu da naskacem kako mi se neko nakez ...TERAJTE SE U KUR.
a i pride...u poslednje vreme  TOLIKA prijateljstva su popucala jer su  toboze svesni moje situacije pa se nude da pritrce u pomoc mami koja nema vremena zbog deteta... terajte se u kurac takvi mi ne trebaju ...
budi iskren care ...ok  pokusas ... ok  odbijem ( prihvatim ) moj izbor ...a ne da me ucenjujes na "drugarskoj bazi"
a ja te lepo pitam koliko kosta... uuuuuuu muka mi od tih sranja vise
Never ride faster than your angel can fly

:D

freepartyman

Nadjite onda drugare gejeve i stvar resena. Aj u pm...Bolje da hoce da ti zarije djoku nego noz u ledja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


Zverka

Citat: freepartyman poslato 24 Jun, 2015, 15:17
Nadjite onda drugare gejeve i stvar resena. Aj u pm...Bolje da hoce da ti zarije djoku nego noz u ledja.
pa jel nije zario noz...AKO SA PRIJATELJSTVA PRELAZI NA KRES KOMBINACIJU ... ne trebaju mi takvi
ima ih na svakom cosku
Never ride faster than your angel can fly

:D

freepartyman

Na svakom cosku kazes,pa dobro da..slazem se  ima svastojeba gde god  se okrenes.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zverka

#15015
Citat: freepartyman poslato 24 Jun, 2015, 15:23
Na svakom cosku kazes,pa dobro da..slazem se  ima svastojeba gde god  se okrenes.
mali ti to pustas muda ili mi se chini!?? niko te  nije pomenuo tako da nemoj da se kurcis
ja pricam o pateticnom pokusaju "povaljivanja drugarice"
ima nas koji cenimo prijateljstvo...( ma kako to vama delovalo )

p.s

HVALA DRUGARU SA FORUMA  na PRIJATELJSKOJ ali izuzetno prijateljskoj  ponudi za pomoc
motor je resen odavno ...samo pricam sta me nervira vec duze vreme... to sto sam zensko ne znaci da sirim noge na svaki metar
i da padam u one sto daju sve da im se dupe provoza na motoru

NISTA VISE
meni su prijateljstva jako bitna...a onda se pojavi idijot koji to usere samo tako eto misleci da ima prodju
Never ride faster than your angel can fly

:D

freepartyman

 Pustio ih odavno ali su mala pa moram da se kurcim po forumu ,jbg..  A  to sto sam musko  ne znaci da  naskacem na sve sto stignem,naprotiv. Bas zbog  toga sto muskarci ne mogu da kontrolisu svoje nagone, mnogi gabori su umislili da su dobre ribe. Tako da kolege pazite sta jebete ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


Bori¹a

fora koju sam video i sad je prodajem
imam kitu imam noz, ti biraj sta ce u tebi zavrsiti :D

mrle

Citat: Bori¹a poslato 24 Jun, 2015, 15:47
fora koju sam video i sad je prodajem
imam kitu imam noz, ti biraj sta ce u tebi zavrsiti :D

dete, ostavi no¾, poseæi æe¹ se, pa neæe¹ moæi ni da drka¹