Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46


Citat: MIGE poslato 18 Jun, 2015, 17:03
na Banovom ,pandur stoji u civilu sa fotoaparatom i slika pesacki...jbt,u civilu...ej bre.... [neslusam] :o :wtf:
jesi mu pokazao bobana?  [srednjiprst]  ;D
Twist of wrist!

mareskin

Citat: MIGE poslato 18 Jun, 2015, 17:03
na Banovom ,pandur stoji u civilu sa fotoaparatom i slika pesacki...jbt,u civilu...ej bre.... [neslusam] :o :wtf:

Ne razumem za¹to ga nije slikao samo jednom i kraj [neampojma]
Mislim, pe¹aèki se presvlaèi svaki èas i on ga slika za reviju ili ¹ta?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

Citat: mareskin poslato 18 Jun, 2015, 17:11
Citat: MIGE poslato 18 Jun, 2015, 17:03
na Banovom ,pandur stoji u civilu sa fotoaparatom i slika pesacki...jbt,u civilu...ej bre.... [neslusam] :o :wtf:

Ne razumem za¹to ga nije slikao samo jednom i kraj [neampojma]
Mislim, pe¹aèki se presvlaèi svaki èas i on ga slika za reviju ili ¹ta?
aj ne zezaj  [rofl]

Hohštapler

danas na putu ZR-NS od ZRa do ¾abaljske 3 fame!
Gde god sam se okrenuo panduri. Devojku danas upucali na 57kmh na izlasku iz Petrovaradina... 2500din...
NEMA SE PARA!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

borkos

Pa sto juri toliko covece? Salim se...Psi...Uvek gladni...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

perlx

I treba da plati kad divlja tom sumanutom vratolomnom brzinom.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jun, 2015, 17:20
danas na putu ZR-NS od ZRa do ¾abaljske 3 fame!
Gde god sam se okrenuo panduri. Devojku danas upucali na 57kmh na izlasku iz Petrovaradina... 2500din...
NEMA SE PARA!
Sad malopre od Zemuna do Zvezdare, 106 miliona policajaca grada Èikaga, na sreæu da sam motorom i leteo kao budala, pa me ba¹ bilo briga...

freepartyman

Prica oko toga sta je rekao Robi sinoc na koncertu. Citiram jednog momka sa Fejsa..
"Robi Vilijams je jedna od Top 5 svetskih muzièkih zvezda i konaèno je sinoæ, posle dve decenije duge karijere, nastupio u Beogradu.
I od tad, evo pola noæi i pola dana kompletna srpska javnost raspravlja iskljuèivo o tome da li je Robi izgovorio reè "Zagreb" kada je pozdravljao publiku.
Ne znam, majke mi, malo je podiæi zid samo na granici sa Maðarskom."
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

odem jutros da ovi iz toplane vide gde su cevke kurac palac da mi iskljuèe grejanje kad me lik obraduje da je palma podigao porez za 500% ove godine i da zato jos nisu stigla resenja da ljudi ne popadaju u nesvest...taèno æu da prodam sve sto imam ovde i da se doselim u bg jebes mi sve ovaj ce da nas pobije pièka mu materina debela sto ne crkne vise....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bucko

Citat: balcan girl poslato 19 Jun, 2015, 10:37
odem jutros da ovi iz toplane vide gde su cevke kurac palac da mi iskljuèe grejanje kad me lik obraduje da je palma podigao porez za 500% ove godine i da zato jos nisu stigla resenja da ljudi ne popadaju u nesvest...taèno æu da prodam sve sto imam ovde i da se doselim u bg jebes mi sve ovaj ce da nas pobije pièka mu materina debela sto ne crkne vise....
Jel to zato sto je beogradjanima dignut 100 %

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ali mnogo vi¹e nego Jagodincima...;D

mkt

Slika Smrdije u Cetiri ujutru ispred zgrade vlade

VR 46

a sta ti ti radis u 4 ujutru ispred zgrade vlade?  ;D
Twist of wrist!

Hattrick

Isao da vidi jel otvoren Monument  :)

mkt


eclipse4


balcan girl

to sto neko misli da zna bolje od mene sta ja zelim i sta meni treba u zivotu....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

hahahah jel bilo ono,cero moja,kad ces da se udas i da decu imas ko sav normalan svet a ne tu neke motore vozas i tatuviras se i pijes pivu,jagodinsku naravno!??   ;)
jin-jang

balcan girl

moj otac to nikad ne bi uradio zato sto je i sam svestan ko sam i sta sam, to sebi dozvoljavaju ljudi koji me odprilike znaju dva petka jbg...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!