Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ja nisam smeo da merim, otisao do skole polagao maturski i izadjem iz skole ne mogu da pipnem volan... i jos nije kozni nego onaj jebem li ga od cega je aaaaaa jebem ti vrucinu

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 13 Jun, 2015, 22:10
Temperatura danas u kolima  [panic] [pop] :violina:


©to nisi iza¹ao, napolju je bilo vrlo prijatnih 35...

Glava Dole

Ode nova cura sa starim deckom... odo ja po radzu

Boban_m


BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 14 Jun, 2015, 02:40
Ode nova cura sa starim deckom... odo ja po radzu

...ali brate,ne vidim razlog jbg...pa zamenio si zadnju gumu...  :wtf: ...ma bice picetine,ne brini nista....Yamaha cini cuda... ;)

balcan girl

Citat: Milos96 poslato 14 Jun, 2015, 02:40
Ode nova cura sa starim deckom... odo ja po radzu

ima taj problem sa bivsim momcima jbg, vecina riba ima pamcenje kao zlatna ribica odnosno ostane joj u pamcenju samo dobre stvari a one lose zaboravi, treba neko da je podseti zasto je lik bivsi, znaèi sigurno je zasrao nesto po èim je bivsi....ali ne brini da je bila dobra za tebe ostala bi, nikad se ne zna zasto je dobro :D videces i sam :D pusti radzu nece te to spasiti :D eventualno ce da jebes nesto sto ce ujutru da bude u jeboteee na sta lièis :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...es ti to tresno? ako jesi,  onda realno uèinio ti uslugu,  nisi valjda hteo da se ¾eni¹...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 14 Jun, 2015, 06:19
Citat: Milos96 poslato 14 Jun, 2015, 02:40
Ode nova cura sa starim deckom... odo ja po radzu

ima taj problem sa bivsim momcima jbg, vecina riba ima pamcenje kao zlatna ribica odnosno ostane joj u pamcenju samo dobre stvari a one lose zaboravi, treba neko da je podseti zasto je lik bivsi, znaèi sigurno je zasrao nesto po èim je bivsi....ali ne brini da je bila dobra za tebe ostala bi, nikad se ne zna zasto je dobro :D videces i sam :D pusti radzu nece te to spasiti :D eventualno ce da jebes nesto sto ce ujutru da bude u jeboteee na sta lièis :D
vratila se starom decku jer je bila nedojebana....zene se vracaju korak u nazad samo ako su nedojebane....u svim ostalim slucajevima stoje na mestu ili idu sitnim koracima unapred trazeci idealnog....princa na belom konju. Sledeci put pamet u glavu pa odvaljivanje od kurca....nece joj na pamet pasti bivsi....sve i da ga voli :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Jun, 2015, 12:21
Citat: balcan girl poslato 14 Jun, 2015, 06:19
Citat: Milos96 poslato 14 Jun, 2015, 02:40
Ode nova cura sa starim deckom... odo ja po radzu

ima taj problem sa bivsim momcima jbg, vecina riba ima pamcenje kao zlatna ribica odnosno ostane joj u pamcenju samo dobre stvari a one lose zaboravi, treba neko da je podseti zasto je lik bivsi, znaèi sigurno je zasrao nesto po èim je bivsi....ali ne brini da je bila dobra za tebe ostala bi, nikad se ne zna zasto je dobro :D videces i sam :D pusti radzu nece te to spasiti :D eventualno ce da jebes nesto sto ce ujutru da bude u jeboteee na sta lièis :D
vratila se starom decku jer je bila nedojebana....zene se vracaju korak u nazad samo ako su nedojebane....u svim ostalim slucajevima stoje na mestu ili idu sitnim koracima unapred trazeci idealnog....princa na belom konju. Sledeci put pamet u glavu pa odvaljivanje od kurca....nece joj na pamet pasti bivsi....sve i da ga voli :)
ili od batina...ili da joj se poseres u cipelu,da te pamti po necemu ako je ne odvalis od kurca  :D

Lazic


balcan girl

ima tu istine sto rev kaze :D znas onu poslovicu dobar kurac mir u kuci. e to je èista istinaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

A sta da radimo mi koji ne znamo da jebemo i koji imamo mali. Da citiramo Balasevica mozda  :'(
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ostoja

Citat: freepartyman poslato 14 Jun, 2015, 15:03
A sta da radimo mi koji ne znamo da jebemo i koji imamo mali. Da citiramo Balasevica mozda  :'(
Uvek ostaje mogucnost da se kvalitetno poseremo u cipelu i tako ostavimo snazan i nezaboravan utisak...
[yahoo] [andjeo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: freepartyman poslato 14 Jun, 2015, 15:03
A sta da radimo mi koji ne znamo da jebemo i koji imamo mali. Da citiramo Balasevica mozda  :'(
za ovo prvo ima leka.....on line studije ------linkove trazi od Irene
za ovo drugo nema, ali lekari kazu da zenama ne treba mnogo...vec cesto i dugo.....dakle ulozeni trud se vraca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Sve sam struènjak, ukljuèujuæi i mene... ;D

MIGE

ma generalno,zene su zlo...svako od nas je u zivotu imao pravu ljubav koja ga je ostavila  ,samo neko ima muda da prizna a neko ne...generalno,trebao sve nas da boli djokara,kad tad dodje drua,ona prava  [thumb_up]

balcan girl

Citat: freepartyman poslato 14 Jun, 2015, 15:03
A sta da radimo mi koji ne znamo da jebemo i koji imamo mali. Da citiramo Balasevica mozda  :'(

e ne znam sta da ti kazem :D lik koji je meni citirao balasevica nije se dugo zadrzao :D a da ti bude lakse nije bitna duzina vec obim :D a i u sustini bitno je da znas da ga koristis :D :D :D prema tome upisi se u biblioteku i prouèi sve sto imaju o marksizmu uuuups, pogresan film :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Sto vise nekom titras  on te vise drka... Nisu zene u raznim situacijama krive vec losa postavka muskaraca. Morate da shvatite da zene samo na papiru vole princa na belom konju,cesce se u zivotu zagledaju i zacopaju  u tog konja a ne u princa. Jer kad je muskarac pun,manira,dobar,skida joj zvezde  sa neba brzo postaje dosadan..Njima treba neko ko ce da ih drka i dupe da im pomera i koji ce da ih jebe na nacin koji je dijametralno suprotan nacinu na koji je j.. onaj prvi sto je na leb da ga mazes..  
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

nije to samo sa zenama u pitanju free i muski vise vole kuèke koje ih drkaju nego fine i dobre koje obièno ne primecuju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Hahahahhahahaha al ste vi ludi, legende :D
Ma nisam stigo, zato mi i krivo, sad bi je tako slatko razvalio iz principa al jbg, kasno :D Inace definitivno je tacno da vole konjine i kretene, provereno se svaka pre napali kad je zajebavas i dupe pomeras nego skidas zvezde sa neba :D Isto vazi i za nas muskarce (znam po sebi i sa vecinom je tako koliko god im bilo tesko da priznaju)