Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

aj opet da ponovim...ko nije bio u pivopiji,treba da ode...a to sta me je izbacilo iz takta u toj pivnici...pa to sto nisam mogao vise od tri piva da popijem  [dunce]

mrle

kad smo kod piva. Ovako bi mo¾da smanjio unos piva... ili bi se pretvorio u ovog lika :)

! No longer available

Lazic


Nadalina

http://www.radiosarajevo.ba/novost/191441/nakon-saobracajne-nesrece-kod-zgrade-predsjednistva-povrijedeni-nijemac-stabilno

'Djevojka O.J., (roðena 1989.godine u Kladovu) dr¾avljanka Srbije je na mjestu preminula od zadobivenih povreda, ¹to su konstatirali ljekari Zavoda za hitnu medicinsku pomoæ Kantona Sarajevo. '

Eto, umesto da joj danas posaljem poruku i cestitam joj rodjus, ja citam kako ju je pokupio auto dok je cekala prevoz i kako su joj roditelji otisli za Sarajevo da dovezu telo kuci.
Inace, ona je bila dete i devojka za primer... Toliko ambiciozna i toliko divna i smerna da je to nekad bilo meni neshvatljivo.... Neiskvarena do te mere da smo se uvek zezale da cu ipak morati malo da poradim na njenom ponasanju.

Zato, zivite i uzivajte u zivotu, ne budite p*cke nego radite ono sto zelite... Nikad se ne zna sta nosi dan.
Dzukela u podznaku

Jecko

Stigla viza.....ali zaglavljena sam u Srbiji do kraja jula zbog Ramazana......   [veryangry][samoubistvo] [ludak_sa_puskom] :'(

DraganPavlicevic

Oko 11h kom¹ija u soliteru gde je moja ¹kola uleæe i splahirenim glasom moli me da mu pomognem jer je njegova stanarka u garsonjeri pala na pod kupatila i nepomièno le¾i.Preko merdevina penjem se na prozor kupatila koji je na visini od 4m.Pogledam i vidim devojku sklupèanu na betonu,ne di¹e.Uz krajnji napor uspeo sam da se spustim do nje; pipnem joj vrat; hladan. Mrtva. Imala je oko 30 god. Ispred vrata kupatila vidim celofan od igle, i sve mi je odmah bilo jasno. Otkljuèavam vrata i njena majka plaèuæi uleæe u kupatilo. Pas cvili u sobi. Prilikom pentranja palac leve ruke sam potpuno okrenuo unazad i èuo sam da je ne¹to kvrcnulo. Boli me, ali nema veze. Scena je toliko potresna da jednostavno bol i ne primeæujem. Dolazi hitna i policija i otkrivaju ¹pric u njenoj ruci. Predozirala se. Znao sam je povr¹no; nije mi delovala kao narkoman. Kasnije, njena majka ka¾e da je pre mesec dana izgubila posao i da je to veoma pogodilo. U¾as. A imala je samo trideset godina.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Uuu bas tuga a i potresna scena za ceo zivot :(

Lazic

Citat: DraganPavlicevic poslato 11 Jun, 2015, 17:02
Oko 11h kom¹ija u soliteru gde je moja ¹kola uleæe i splahirenim glasom moli me da mu pomognem jer je njegova stanarka u garsonjeri pala na pod kupatila i nepomièno le¾i.Preko merdevina penjem se na prozor kupatila koji je na visini od 4m.Pogledam i vidim devojku sklupèanu na betonu,ne di¹e.Uz krajnji napor uspeo sam da se spustim do nje; pipnem joj vrat; hladan. Mrtva. Imala je oko 30 god. Ispred vrata kupatila vidim celofan od igle, i sve mi je odmah bilo jasno. Otkljuèavam vrata i njena majka plaèuæi uleæe u kupatilo. Pas cvili u sobi. Prilikom pentranja palac leve ruke sam potpuno okrenuo unazad i èuo sam da je ne¹to kvrcnulo. Boli me, ali nema veze. Scena je toliko potresna da jednostavno bol i ne primeæujem. Dolazi hitna i policija i otkrivaju ¹pric u njenoj ruci. Predozirala se. Znao sam je povr¹no; nije mi delovala kao narkoman. Kasnije, njena majka ka¾e da je pre mesec dana izgubila posao i da je to veoma pogodilo. U¾as. A imala je samo trideset godina.
Jebote... pre 30 godina neki æale je dr¾ao bebu u rukama i zami¹ljao kako æe da joj bude lep ¾ivot... Jezivo... A ja sad vodim rat sa æerkom oko par dana uèenja pred prijemni... Mo¾da da se ova nesreænica pre 15 godina malo vi¹e potrudila bi imala bolji posao i bila ¾iva... Mo¾da da su se roditelji malo vi¹e potrudili...

balcan girl

A sta je falilo mojoj sestri lazicu pa je ispalila metak sebi u glavu? Imala i posao i kintu i stan i sve sto je htela? Da nije moj otac kriv? Generalizujes glupo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick


Lazic

Citat: balcan girl poslato 11 Jun, 2015, 19:56
A sta je falilo mojoj sestri lazicu pa je ispalila metak sebi u glavu? Imala i posao i kintu i stan i sve sto je htela? Da nije moj otac kriv? Generalizujes glupo
Rekao sa dva puta, mo¾da... Ni¹ta ne generalizujem... :-*

Ni u jednom sluèaju neæemo nikad saznati odgovor, mo¾emo samo da nagaðamo.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Tatica

Албер Ками: ''Постоји само један истински озбиљан филозофски проблем: самоубиство.''


http://www.bookvar.rs/?p=481

clutch&brake

Pre cu da se jebem u dupe nego da se gudram
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Za tebe to nije ni¹ta neobièno...;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: njanja poslato 11 Jun, 2015, 20:54
Pre cu da se jebem u dupe nego da se gudram

va¾no je da se neèim bode¹ :)

balcan girl

sinoc odem u grad zapijem se (polozila jos jedan ispit) kad brat me zove i kaze bolje idi kuci da spavas vec si se dva puta uspavala i nisi isla da registrujes motor, ja kazem ma nema frke, naravno ostanem do jutros i evo ja ustala a njega ne mogu da probudim vec sat vremeeeeeenaaaaaaaaaaaa...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!