Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: njanja poslato 22 Maj, 2015, 09:08
jos gore zamisli da je bilo grebanja pa se posle ne javlja  [rofl] [rofl] [rofl]

Sad, ako planira¹ da se ne javalja¹, onda obavezno jebe¹ LO©E i nema problema.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Citat: Slaninar poslato 22 Maj, 2015, 10:03
Citat: njanja poslato 22 Maj, 2015, 09:08
jos gore zamisli da je bilo grebanja pa se posle ne javlja  [rofl] [rofl] [rofl]

Sad, ako planira¹ da se ne javalja¹, onda obavezno jebe¹ LO©E i nema problema.  :)
jok,zaljubices se pa bedak posle  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Njanja, srce, ne mislim grubo, nego lo¹e.   :-*
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2015, 18:55
juèe. tuga...najte¾a
ja za sada dobio informaciju da je probao nekog bandita i ispravio krivinu kod okretnice u radnom odelu bez kacige....jos nemaju informacije dal ce preteci....koliko sam skontao na reanimaciji je bio...povrede glave, grudnog kosa, ruke ,noge...nema unutrasnje....jel imas nesto tacnije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

nije dobro. video ga je ¹aki, isplako se najstra¹nije. sranje je ¹to se ne zna ¹ta mu bi da ga onako zategne. a ko uz kurac nije stavio kacigu. kapiram da ne smeju da ga pomere, dirnu, jebemliga, sutra æe valjda na skener kième. ako bar ona ostane cela i ako pretekne glava. dva drena, otvorila se. ka¾u da nema unutra¹njeg krvarenja a sav se izlomio. obe ruke, obe noge, rebra, glava. sumsuma, mislim da ne znaju ni¹ta dok ne vide dal æe da pretekne i da ne smeju da ga mrdnu. uvek je govorio da neæe da umre star i nemoæan, a sad koma. ako æe da bude biljka, bolje da se ne budi. koj mu bi da zategne onako ne zna niko, svi su u èudu. toliki kilometri iza njega, ceo ¾ivot, iskusan, mator, zna sve, nije se skrljao negde na nepoznatom terenu i sad odjedno ovo. tuga najte¾a. najgora.

CBRR1


bigsheki

spucao me radar danas i imam sada 7 punktova,sa 8 ide vozacka i mora da se radi neki test....i tako me to izbacilo iz takta

dusankobgd

Crkla sajla kvacila na sred terazija, popizd...

BOKYBOY

...ih bre,ko jos koristi kvacilo...?  ;D :-*

VR 46

@dusan: Juce i burazeru pukla sajla  od kvacila na TDM-u u Sarajevskoj,otisao i skinuo je,odneo kod Sinise u Ruzveltovu,on napravio drugu za 20min,vratili se nazad namontirao je i gas.Sve ukupno 1h.


@boky: [rofl]
Twist of wrist!

Lazic

Stani realno, kvaèilo je samo pomoæ nesreænicima koji ne znaju da voze bez...;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2015, 17:35
Stani realno, kvaèilo je samo pomoæ nesreænicima koji ne znaju da voze bez...;D

Jeste, po¹to nikad ne pu¹tam gas, do sad sam ¾iveo u uverenju da je ta leva poluga u stvari zadnja koènica!  ARRRRR!!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Izbacio me iz takta cale. Stalno mi gasi radio na poslu, kaze smeta mu. Valjda vise voli da slusa kako gletelica skripi preko betona ili mikser kad mesamo lepak...

Lazic

Dekocentri¹e ga... ;D Imam isti problem sa ¹efom... ;D

mrle

opet mi nestalo ujutru goriva. POTRO©NJA 10L NA 100KM!!!


clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2015, 17:49
Dekocentri¹e ga... ;D Imam isti problem sa ¹efom... ;D

jebo te sef vise
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!