Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

nije mi jasno, kako se tako brzo ohladio.

Andreja

Isto mi se de¹ava na GPZ-u kog ðiram ovih dana... Stanem, zagreje se jako brzo, kako krenem, spusti temperaturu za 5 sekundi.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

I meni se relativno brzo hladio,ali i izbacivao antifriz na preliv posudu,logicno je da dok ides da se on dodatno hladi,ali kod mene je sve bilo obrnuto,evo sad posle uradjene glave i drugog dihtunga nema nikakvih problema.Proveri ti za svaki slucaj sva creva...
Twist of wrist!

Lazic

Auu, sad se setih mog pro¹log agregata, i on se tako pona¹ao sa lo¹im dihtungom glave, jedino ¹to je jo¹ i vodu izbacivao...

mrle

ovo je za temu ¹ta vas je obradovalo, ali da prenosim citate.
Kawa se opet samopopravila. Juèe i danas sve ok, ne di¾e temperaturu, kao i obièno manje od pola, ni¹ta ne curi, ne pi¹ti...

BOKYBOY

Citat: mrle poslato 12 Maj, 2015, 10:44
ovo je za temu ¹ta vas je obradovalo, ali da prenosim citate.
Kawa se opet samopopravila. Juèe i danas sve ok, ne di¾e temperaturu, kao i obièno manje od pola, ni¹ta ne curi, ne pi¹ti...

...eh...Kawa je to... [srce] ...zaglavio termostat trenutno,nista drugo... ;)

Andreja

Nije me izbacilo iz takta ali me konstantno iritira... Listanje oglasa, "akomulator, alnaser, alanser...", gomila supersport motora u supermoto kategoriji koju posmatram povremeno...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nesic1

svi motori po oglasima u super stanju, bez ulaganja k'o novi

Nadalina

Ljudska glupost....
Neka riba na FB, raspituje se u vazi sa Kinom... Prvo pitanje je, naravno, kolika mi je plata. Oukej, mislim se, nesto se ne secam da si mi brat pa da me pitas takvo pitanje. Meni ni matorci ne znaju kolika mi je plata. Zatim krece lavina GLUPIH (da, daaaa, glupa pitanja postoje. Mada, nisu pitanja glupa nego osoba koja ih pita... Jer, ako si toliki pajser da ne ukucas prvo u Guglu ili iscitas tamo gde je sve napisano u detalje, e jbg...) pitanja tipa, a kako ovo a kako ono, a kako si nasla posao. Ma, ja bacila pasulj, okrenula solju i cekala. Kako, pa prvo moras da posaljes neki cv na adrese gde traze ljude... Iiiiii, sledi finale... ;D

Znaci, mogu ja da razumem da je neko zatucan i sve to, ali da neko ko sebe smatra akademskim gradjaninom i 'edukovanom' (jer, glupo je reci obrazovanom, mnogo je vise in koristiti reci nastale od stranih reci) osobom postavi pitanje:

"Da li ima belih ljudi tamo?"

misleci na Kinu, pa ja sam ostala u shoku. Ma jok, sreco, svi oni Italijani o kojima sam ja skrabala na blogu, i ostali stranci, ukljucujuci i mene, svi smo mi zapravo ovde ogradjeni zicom i zivimo na 6 kvadratnih km.

JE BO TE!!!

Napisah joj samo: Pa, nije ti ovo 16i vek.

I, to ce nekoga da uci i vaspitava.... Ajao.
Dzukela u podznaku

mkt


Nadalina

Ali, mozes misliti moj shok. ;D ;D ;D

A da ne pricam gde pise teachingovanje, da nadjes job, koliko vremena googlovanja i tako dalje.... [rofl]
Dzukela u podznaku

Dukags

Citat: mkt poslato 12 Maj, 2015, 17:00
[facepalm] beli ljudi
[facepalm] [rofl]
Pa kad ima ¾uti ljudi mora da pita imal' i beli ljudi.
[rofl]

BOKYBOY

Citat: mkt poslato 12 Maj, 2015, 17:00
[facepalm] beli ljudi

...ne vidim sta je toliko neobicno pitala pa da se toliko cudite  [neampojma]...kad moze onaj debil od preCednika da ih tako nazove (i to licno i javno) pa moze i doticna devojka... [facepalm]

Gvozden

beli ljudi, zuti ljudi, lektira Dr Tarabica!?
veliki nosevi , mali nosevi...
LOL

Slaninar

Citat: Nadalina poslato 12 Maj, 2015, 16:59
Ljudska glupost....
Neka riba na FB, raspituje se u vazi sa Kinom... Prvo pitanje je, naravno, kolika mi je plata.

Ljudi ovo pitanje èesto do¾ivljavaju lièno. Meni je normalno da se raspitam za tako ne¹to, posebno za poslove koje bih voleo/mogao i sam da radim.

Citat: Nadalina poslato 12 Maj, 2015, 16:59
"Da li ima belih ljudi tamo?"

Ne vidim ¹ta je tu stra¹no. Ima li crnaca u Novom Sadu?  Ima jedva po koji, kao da ih i nema. Isto kao i Kineza. Vidi¹ ih u prodavnici, kineskoj, inaèe u gradu, u kafiæu, te¹ko da æe¹ nekog sresti. Da sam belkinja koja ide u Kinu da ¾ivi, zanimalo bi me hoæu li biti osuðen(a) na male Kineze, ili ima ne¹to èokoladnije!   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nadalina

Citat: Slaninar poslato 12 Maj, 2015, 17:46
Ljudi ovo pitanje èesto do¾ivljavaju lièno. Meni je normalno da se raspitam za tako ne¹to, posebno za poslove koje bih voleo/mogao i sam da radim.

Ako te zanima kolika je plata za odredjeno zanimanje u odredjenoj zemlji, to je bar lako naci na netu. ;)
Imas gomilu informacija tog tipa, a posebno jer je i ona profesor engleskog i zeli taj posao ovde da radi - znaci, bar je to lako saznati na netu. Dalje... Vecina oglasa za poslove tog tipa sadrzi i info o plati, tako da zaista ne vidim zasto bi tebe ili bilo koga zanimalo kolika je meni plata, tj. koliko ja zaradjujem.
Da je pitala kakve su plate, skroz bi mi bilo ok i odgovorila bih joj na pitanje, kao i svakom drugom, ali me ubija u pojam taj ljudski bezobrazluk i taj ego... Cek, da li je realno da imamo istu platu, ti i ja? Mozda ti imas vise iskustva, mozda nikad nisi ni radila, sto faktora tu ima, i samim tim, malo je to kompleksnije nego sto izgleda.

A, sto se belih ljudi tice... Samo mentol moze da postavi takvo pitanje, posle cinjenice da je zavrsio kurs za predavaca engleskog i posle svih silnih informacija koje su mu plasirane iz prve ruke i iz licnih iskustava... Zatim, porediti Srbiju i Kinu, malo je smesno.... Em po razvijenosti i progresivnosti, em po velicini same zemlje... Zatim, NS i bilo koji grad (manji ili veci) u Kini...

Tako da, ono, znam ja da ti volis da teras kontru. ;)
Dzukela u podznaku

Slaninar

Citat: Nadalina poslato 12 Maj, 2015, 19:27
Ako te zanima kolika je plata za odredjeno zanimanje u odredjenoj zemlji, to je bar lako naci na netu. ;)

Pa i tra¾ila je na Netu - preko Fejsbuka.  :)

Sigurno ne ¹teti èuti info i od poznanika.

Citat: Nadalina poslato 12 Maj, 2015, 19:27
Imas gomilu informacija tog tipa, a posebno jer je i ona profesor engleskog i zeli taj posao ovde da radi - znaci, bar je to lako saznati na netu. Dalje... Vecina oglasa za poslove tog tipa sadrzi i info o plati, tako da zaista ne vidim zasto bi tebe ili bilo koga zanimalo kolika je meni plata, tj. koliko ja zaradjujem.

Priznajem da bih ja to pitanje postavio "kolika je plata za takav posao." Kao ¹to ovde kad neko kupi ne¹to ¹to mi se sviða ne pitam nikad koliko je platio/la, veæ zna li za koliko novaca se mo¾e naæi u radnji i gde da tra¾im. Ali su¹tinski je isto.

Citat: Nadalina poslato 12 Maj, 2015, 19:27
Da je pitala kakve su plate, skroz bi mi bilo ok i odgovorila bih joj na pitanje, kao i svakom drugom, ali me ubija u pojam taj ljudski bezobrazluk i taj ego... Cek, da li je realno da imamo istu platu, ti i ja? Mozda ti imas vise iskustva, mozda nikad nisi ni radila, sto faktora tu ima, i samim tim, malo je to kompleksnije nego sto izgleda.

A, sto se belih ljudi tice... Samo mentol moze da postavi takvo pitanje, posle cinjenice da je zavrsio kurs za predavaca engleskog i posle svih silnih informacija koje su mu plasirane iz prve ruke i iz licnih iskustava... Zatim, porediti Srbiju i Kinu, malo je smesno.... Em po razvijenosti i progresivnosti, em po velicini same zemlje... Zatim, NS i bilo koji grad (manji ili veci) u Kini...

Tako da, ono, znam ja da ti volis da teras kontru. ;)

Meni i dalje to zvuèi kao najnormalnije pitanje. Kolika ti je plata i ima li (dosta) belaca. Naðe¹ 10ak na¹ih sliènog obrazovanja koji rade ono ¹to bi ti radio i pita¹ kolika je njima plata. Ako hoæe da ti ka¾u. Najbolja informacija iz prve ruke.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

nado a kolika ti je plata???? a nadoooo jel ima tamo crvenih ljudi???? uvek sam htela da budem vinetu ili mali medved ili poslednji mohikanac :D :D a nadoooooo u koliko kvadrata zivis??? a nadooo otkud tamo italijaniii???? :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

nado jel ima negde tamo burek ai cevapa :) al da se naruci da ne moram ja da izlazim

bigbad86

Mozda je pitala jel ima belih ljudi jer zna da je zutima mali :P