Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Joker poslato 07 Maj, 2015, 02:39
Balcan, ti se foliras vise nego sto je potrebno, ja ne vidim poentu u tome... Ti si jedna ispravna osoba koja ispravne stvari, ispravno gledano predoci nama ovde na pogresan nacin pa pojedinci citaju izmedju redova i shvataju da si ti jedna dusa...

Volem i ja tebe samo da znas...

E znas da ona ne voli na finjaka .... moras malo grublje to  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

a ko kaze da ja nisam dusa od èoveka?? ja sam bre meda dobriæ, na ranu da me stavi¹ rana æe da zaraste :D :D ja nikad i nisam rekla da sam lo¹a samo za neke stvari imam jako kratak fitilj :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Ubile me nove cipele. Napravicu papuce od njih.

Hohštapler

Citat: Joker poslato 07 Maj, 2015, 02:39
Balcan, ti se foliras vise nego sto je potrebno, ja ne vidim poentu u tome... Ti si jedna ispravna osoba koja ispravne stvari, ispravno gledano predoci nama ovde na pogresan nacin pa pojedinci citaju izmedju redova i shvataju da si ti jedna dusa...

Volem i ja tebe samo da znas...

...evo i kolega Mareskin, nemo¹ reæi da èovek nije poku¹avao i poku¹ava redovno da bude fin prema njoj - d¾aba! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Mareskin je vragolan.. Ja tu nemam "skrivene namere"... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

Jebeni Glupi, Jebemumajku suzuki..... govno neopevano [bejzbolka]

DraganPavlicevic

Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.

PECA BMW

Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 11:34
Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.

Sta se cudis to je u Jagodini redovno stanje ... uvek za slavu dobiju lovu za jagnjice i prasice ali dobijaju i drva zimi ,, i jos mnogo toga .... i tako zadnjih 6 godina
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat

Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 11:34
Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.

Ima se - moze se :D

Stara vest, ali se isto odnosi na cigane
http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/416249/Romi-zbunjeni-Prvi-put-dobice-racune-za-struju

mrle

e, ljudi moji. Kada sam pokrenuo prièu za vreme popisa da se izjasnimo kao cigani (JA JESAM) pa da primenimo taktiku...niste me slu¹ali

CBRR1

Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 11:34
Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.



A cekaj druze da ja tebe priupitm,sta ti imas protiv roma,jesam li ja kriv sto sam tako rodjen tj tako prozvan,koja je razlika izmedju roma srbina holandjanina..... :( [stop] [stop] [stop] [procitaj] [veryangry] [veryangry]

clutch&brake

Citat: CBRR1 poslato 07 Maj, 2015, 12:27
Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 11:34
Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.





A cekaj druze da ja tebe priupitm,sta ti imas protiv roma,jesam li ja kriv sto sam tako rodjen tj tako prozvan,koja je razlika izmedju roma srbina holandjanina..... :( [stop] [stop] [stop] [procitaj] [veryangry] [veryangry]
vidi druze,dobio si kucu u borci i imas vec prava nego ja... mora da si jos gay pa si bas zasticena vrsta gay rom. sere mi se vise od vas cigana i vasih manjinskih prava.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 07 Maj, 2015, 09:23
Citat: Joker poslato 07 Maj, 2015, 02:39
Balcan, ti se foliras vise nego sto je potrebno, ja ne vidim poentu u tome... Ti si jedna ispravna osoba koja ispravne stvari, ispravno gledano predoci nama ovde na pogresan nacin pa pojedinci citaju izmedju redova i shvataju da si ti jedna dusa...

Volem i ja tebe samo da znas...

...evo i kolega Mareskin, nemo¹ reæi da èovek nije poku¹avao i poku¹ava redovno da bude fin prema njoj - d¾aba! ;)
Citat: Joker poslato 07 Maj, 2015, 09:41
Mareskin je vragolan.. Ja tu nemam "skrivene namere"... :D

Nemam skrivene namere, ali imam strpljenje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: njanja poslato 07 Maj, 2015, 14:11
Citat: CBRR1 poslato 07 Maj, 2015, 12:27
Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 11:34
Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.





A cekaj druze da ja tebe priupitm,sta ti imas protiv roma,jesam li ja kriv sto sam tako rodjen tj tako prozvan,koja je razlika izmedju roma srbina holandjanina..... :( [stop] [stop] [stop] [procitaj] [veryangry] [veryangry]
vidi druze,dobio si kucu u borci i imas vec prava nego ja... mora da si jos gay pa si bas zasticena vrsta gay rom. sere mi se vise od vas cigana i vasih manjinskih prava.







bice ovo nasa drzava kad tad...!!!

clutch&brake

Citat: CBRR1 poslato 07 Maj, 2015, 16:34
Citat: njanja poslato 07 Maj, 2015, 14:11
Citat: CBRR1 poslato 07 Maj, 2015, 12:27
Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 11:34
Èitam da su lokalne vlasti u KG juèe dale ciganima 1.500.000.din za kupovinu jagnjadi zbog juèera¹nje slave! Alal vera. Kragujevèani, sad lepo svi pred gradsku skup¹tinu pa isterajte bagru na ulicu. Ili saèekajte neku va¹u slavu, pa neka i vama daju novac za kupovinu kakvog  praseta i sl.Saèuvaj me Bo¾e i sakloni.





A cekaj druze da ja tebe priupitm,sta ti imas protiv roma,jesam li ja kriv sto sam tako rodjen tj tako prozvan,koja je razlika izmedju roma srbina holandjanina..... :( [stop] [stop] [stop] [procitaj] [veryangry] [veryangry]
vidi druze,dobio si kucu u borci i imas vec prava nego ja... mora da si jos gay pa si bas zasticena vrsta gay rom. sere mi se vise od vas cigana i vasih manjinskih prava.







bice ovo nasa drzava kad tad...!!!
jesi li  ti sipac ili ganjanin?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
nisam znao da imamo mandova na forumu  ;D

CBRR1


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!