Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


mareskin

Citat: Nadalina poslato 05 Maj, 2015, 20:47
Ne daaaaaaaaj se!!!
Ili, ae u Kinu!!!
Ovde fotografi lepu kintu uzmu po fotkanju! :D

Slika¹ svakog kineza za dolar i postane¹ milijarder. Prosto ko pasulj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

danas sam vozio cagivu 125 ne znam kako bese model, naked onaj, i mislim da ima bolje kocnice od mog cbf-a............... [sutirakamen]

rboban

Ride It Like You Stole It

balcan girl

proseravanje tipa prelepa mlada damo da li ste raspolozeni da izadjemo na veèeru od nekog ko me poznaje  [wtf] [povracanje] [povracanje] pa brateeee èemu proseravanje  [doh] [facepalm] uvek vise cenim jedno jebao bih te nego sto imas lepe oèi  [samoubistvo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Uopste nisi romanticna.. Covek je kulturan.. :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

nije on kulturan on bi da jebe  :) a ne kapiram ta proseravanja od nekog ko me poznaje, u stvari tako skontam da me uopste ne poznaje ako misli da cu da padnem na te glupe fore i proseravanja  [srednjiprst] kazi brate sta hoces ja cu da ti kazem jel moze ili ne moze i èist raèun duga ljubav....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Pa ako je stvarno krenuo sa tim, onda te ni malo ne poznaje... :D

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 06 Maj, 2015, 01:15
nije on kulturan on bi da jebe  :) a ne kapiram ta proseravanja od nekog ko me poznaje, u stvari tako skontam da me uopste ne poznaje ako misli da cu da padnem na te glupe fore i proseravanja  [srednjiprst] kazi brate sta hoces ja cu da ti kazem jel moze ili ne moze i èist raèun duga ljubav....

Balkan.........................Imas lepe oci  [srce]

balcan girl

ali stvarno je tako krenuo....èovek mi uèinio uslugu rekao je da za tu uslugu treba da platim piæe ja sam rekla vazi plaæam piæe, i onda dobijem ovu poruku  [thumb_down] [doh] [facepalm]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: Hattrick poslato 06 Maj, 2015, 01:19
Citat: balcan girl poslato 06 Maj, 2015, 01:15
nije on kulturan on bi da jebe  :) a ne kapiram ta proseravanja od nekog ko me poznaje, u stvari tako skontam da me uopste ne poznaje ako misli da cu da padnem na te glupe fore i proseravanja  [srednjiprst] kazi brate sta hoces ja cu da ti kazem jel moze ili ne moze i èist raèun duga ljubav....

Balkan.........................Imas lepe oci  [srce]

povuèes me za naoèare bas :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Vama zenama ne moze da se udovolji.. Covek fin, seljacina.. Da je prost i poslao poruku  kako hoce da te ... opet bi bio seljacina... Mislim stvarno...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

 rekao je kad je uèinio uslugu koju sam ja htela da platim on je rekao nije frka platiæes pice, u mom svetu kad ti neko to kaze to znaèi upravo to znaèi platis pice..neko koga znam i ko bi trebao mene da zna trebao bi da skonta da ja mislim sve sto kazem a onda se javis posle tri nedelje i kazes ovo??? pa mislim WTF? da si mi rekao da za uslugu treba da dam pièku rekla bih ti odmah da mi usluga ne treba, a jos manje sa ovim proseravanjem ovakvim....

p.s. da je poslao poruku ja bi da te jebem dobio bi odgovor nemoj da gubis vreme nema¹ nikakve ¹anse :D bar bi znao na èemu je u roku od 2 sekunde i ne bi ko¹talo veèere :D ovako æe da ga ko¹taaaa kao petra kajgana :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Nemoj da si mi negativna.. Covek je pokusao, svidjas mu se.. Malo je stariji pa je ispao iz fazona price... Opusti se... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick


balcan girl

a sto bi joker najebao? lik je bre iz jagodine i stariji od mene 2 godine samo zato i kazem da je proseravanjeeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Predpostavka..

Gde ja da nejebem od balcan, ona mene voli.. 

I ta fora sa direktnim pristupom je totalno sranje i nema veze sa vezom, nego je tebi lik antipatican pa sta god da je uradio ne bi bilo kako treba..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

lik u stvari mnogo dobro izgleda :D visok dva metra i zgodan do jaja ima samo jednu manu ozenjen i ima decu :D i to sto sam mislila da smo drugari pa me je ovo njaaaaak malo sokiralo iskreno..i da u pravu si joker ja te volim :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 06 Maj, 2015, 01:35
a sto bi joker najebao?

Pa rek'o pusto zensko, sad ce da nagazi Jokera sa: "a sta, po tebi ja se svidjam samo matorim kljakavim krezavim penzionerima, od milja nazvanih malo stariji lik." :)

Sva sreca cool si ortak, mora da imas velike sise  :)