Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Maj, 2015, 10:20
Juèe oko 19h iz pravca tunela ulazim na Brankov most.Poterao sam ga "malo" br¾e, po¹to je leva traka bila potpuno slobodna.Na dve treæine preðenog mosta crveni spark iz srednje trake sa ukljuèenim migavcem ulazi u moju putanju.Koèim ko ludak i di¾em hondu na prednji.Vidim da æu se zakucati u sparka, pu¹tam koènicu i be¾im u srednju traku izbegav¹i sparka za koji santimetar.Kad sam se ispravio, pored mene prolazi spark sa devojkom za upravljaèem. Pominjem joj kroz kacigu bli¾u i dalju rodbinu.Ona me samo (kroz naoèare za vid) nemo gleda i nastavlja da vozi.Kod sledeæeg semafora stajemo, prilazim joj i pitam je da li ima dozvolu, da li je normalna ...Mrtva hladna mi ka¾e: "Ali ja sam ukljuèila migavac"! E tu sam puko! ®ensko, mlado i æoravo sa vozaèkom dozvolom.Uz neprimeren tekst (bez psovki) pomenuo sam joj razne glagole i prideve.Ode ona a meni u ¾elucu kamen. E tog trenutka sam se setio Andreja i njegovog komentara posle vo¾nje moje honde kakve su koènice na tom motoru. Nije mi poznato kako koèi trkaèki motor, ali od ovoga nema bolje.Zahvaljujuæi njima, sada ovo mogu da kuckam. Inaèe...verovatno bih sada bio u urgentnom.





neka si ti ziv i zdrav...ali previse avanture u ovom tvom opisu,kocio digao na prednji na stavio...ti si prikocio i omasio auto ne svojim umecem vec bam kocnica zuuum pored auta nista vise,da je koji milimetar santimetar vise ona nmerila bilo bi cao cao...bez ljutnje ali koje crno manervisanje u trenutku efekta izvinjenje...sta kada si ga podigao na prednji kocenjem jesi tako na prednjem prosao pored auta...ma jok jok...ljudi voze motore sa mnogo boljim kocnicama ili losijim samo sreca,a opet bez ljutnje alergija me udara kada citam avanture posle izbegnutog sranja...mene je covek 2008me skinuo sa motora i to mi je jos isao u susret,kakvo crno manervisanje,shvatio sam da nisam na motoru tek posto sam otresao...

Lazic

Znam taj oseæaj, otkud sad odozdo blenem u sajtnu od meèke...;D

DraganPavlicevic

Ma ja ni jednog trenutka ne prièam o mojo¹ ume¹nosti u vo¾nji. Govorim o fenomenalnim koènicama koje su me ne prvi put spasile. Ne¹to slièno desilo mi se pro¹le godine blizu ©avnika u CG kada sam zamalo uleteo u tri krave lepo rasporeðene po dobrom putu.Juèe nisam mogao da se saberem do kasno u noæ, jer sam u trenutku kada sam shvatio da sam isuvi¹e brz za tog sparka veæ sebe video kako letim po mostu.I jo¹ ne¹to; kad vidim pojedince kako komentari¹u neèiju vo¾nju u stilu "vozim 50km/h i ni¹ta mi se neæe desiti", prosto se pitam ¹ta æe oni ovde na ovom forumu? Èini mi se da su to neki biciklisti zalutali na pogre¹an forum, pa su se malo zaneli u svojim komentarima. Neko ko vozi r-a ili ne¹to slièno ne vrti ga na 2000 obrtaja. Taèno je da je velika brzina opasna, posebno zbog skotova koji "ukljuèe migavac" i time zavr¹e sa proverom skretanja. Vi koji vozite skutere od 50 kubika sigurno je da ne znate ¹ta je rr i kako se vozi.Ne ka¾em da i sa tako malom brzinom ne mo¾e da se naj...ali to opet zavisi od mnogo drugih èinilaca, gde pre svega mislim na kakvo mlado, æoravo i ¾ensko stvorenje. I jo¹ ne¹to; nisam i¹ao 200. Vozio sam  "malo" br¾e.

CBRR1

recimo tte fantasticne kocnice su meni zamalo dosle glave,kada sam u istom danu sa r1 seo na rr-a umalo nisam poljubio auto otpozadi...relativno su ok,ima mnogo boljih ...

CBRR1

u neko m datom momentu i ja sam shvatio da debila ima pun rac, i tako da ih ne krivim iz tog razloga sto njegov ili ti njen mozak ogranicen kao terasa ne razmislja u tom smeru, i da se ja ili ti u ovome slucaju jako brzo priblizavas...opet cuvaj se i bilo proslo...

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2015, 14:29
...moj debeli ¹ef glumi nacistu i tripuje se da je nadèovek, a nacisti bi prvo od njega napravili sapun ili salèiæe ili èvarke...

[rofl] [rofl] [rofl]

stilgar

Citat: BOKYBOY poslato 04 Maj, 2015, 16:16
Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2015, 14:29
...moj debeli ¹ef glumi nacistu i tripuje se da je nadèovek, a nacisti bi prvo od njega napravili sapun ili salèiæe ili èvarke...

[rofl] [rofl] [rofl]
ode plata u minus 10% :)

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] lazicu zmaj je banovan da pise al nije banovan da èita forum  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2015, 15:21
Znam taj oseæaj, otkud sad odozdo blenem u sajtnu od meèke...;D

Pa jel bila bas skroz trula, ili je moglo de prodje ?  :)

Lazic

#14409
Jok bre, nova meèka...;D




Citat: BOKYBOY poslato 04 Maj, 2015, 16:16
Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2015, 14:29
...moj debeli ¹ef glumi nacistu i tripuje se da je nadèovek, a nacisti bi prvo od njega napravili sapun ili salèiæe ili èvarke...

[rofl] [rofl] [rofl]
Poèeæu da snimam njegove bisere... [facepalm]

Joker

Ma jooooook... Debeli Zmaj je do jaja lik, samo se pravi da je los... Ne znam gde sam ovo procitao...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Ljude treba ceniti po delima, ne reèima... Debeli je vi¹e puta dokazao da nije lo¹ èovek, ali samo zbog debilnih stavova bi ga pretopio u èvarke...;D

Joker

Ljude treba ceniti po delima i po recima... SVAKO ko govori o necijoj deci, o porodici i jos mnogo stvari koje je Debeli pricao i na koji nacin za mene NIJE covek... Moze tebi i bilo kome da skida zvezde sa neba, ne znam sta da cini u zivotu, za mene i dalje NIJE covek... Ako si dobar prema ljudima koje gotivis a glumis sociopatu prema ostalima ili sta vec on to predstavlja, za mene je nista vise od mrava koji nema karakter... Sta vise, mislim da prema mravima imam vise postovanja... To nije zdrav covek, zdrava psiha...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Ma niti je on zdrav, niti mu je zdrava psiha, niti meni skida zvezde('oæu ga roknem svaki dan bar 5 puta), znam ¹ta prièa i po netu i u¾ivo, ali imao sam prilike da vidim dela... ©to naravno ne znaèi da ga ne treba tovariti ili ¹ta god mu Njanja planira, al' opet za to je sam kriv...;D

perlx

Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Maj, 2015, 15:45
Ma ja ni jednog trenutka ne prièam o mojo¹ ume¹nosti u vo¾nji. Govorim o fenomenalnim koènicama koje su me ne prvi put spasile. Ne¹to slièno desilo mi se pro¹le godine blizu ©avnika u CG kada sam zamalo uleteo u tri krave lepo rasporeðene po dobrom putu.Juèe nisam mogao da se saberem do kasno u noæ, jer sam u trenutku kada sam shvatio da sam isuvi¹e brz za tog sparka veæ sebe video kako letim po mostu.I jo¹ ne¹to; kad vidim pojedince kako komentari¹u neèiju vo¾nju u stilu "vozim 50km/h i ni¹ta mi se neæe desiti", prosto se pitam ¹ta æe oni ovde na ovom forumu? Èini mi se da su to neki biciklisti zalutali na pogre¹an forum, pa su se malo zaneli u svojim komentarima. Neko ko vozi r-a ili ne¹to slièno ne vrti ga na 2000 obrtaja. Taèno je da je velika brzina opasna, posebno zbog skotova koji "ukljuèe migavac" i time zavr¹e sa proverom skretanja. Vi koji vozite skutere od 50 kubika sigurno je da ne znate ¹ta je rr i kako se vozi.Ne ka¾em da i sa tako malom brzinom ne mo¾e da se naj...ali to opet zavisi od mnogo drugih èinilaca, gde pre svega mislim na kakvo mlado, æoravo i ¾ensko stvorenje. I jo¹ ne¹to; nisam i¹ao 200. Vozio sam  "malo" br¾e.
Vozim skuter od 50ccm, i ? Ne opravdavaj svoju nesmotrenost tudjim odabirom vozila.

Lazic

Ne izvræi smisao onoga ¹to je Dragan rekao, nije isto kada vojni pilot sedne da vozi motornog zmaja i ja... :P








Citat: balcan girl poslato 04 Maj, 2015, 17:07
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] lazicu zmaj je banovan da pise al nije banovan da èita forum  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
I onako ga èita po ceo dan meni preko ramena... :P Ovo je ni¹ta u odnosu na sve ¹to mu ka¾em u¾ivo svaki dan... ;D

Balsa Wrx

Ja sam imao 9god kad me razlijepilo auto ja iso 20 auto 80 90,rastelovao me cijelog,ali jbg necu se ja tako lako predat ahhaha,jes da sam opalio glavom o bankinu ali evo ziv zdrav malo zanosim ali drzim se :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

bigbad86

Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Maj, 2015, 15:45
Ma ja ni jednog trenutka ne prièam o mojo¹ ume¹nosti u vo¾nji. Govorim o fenomenalnim koènicama koje su me ne prvi put spasile. Ne¹to slièno desilo mi se pro¹le godine blizu ©avnika u CG kada sam zamalo uleteo u tri krave lepo rasporeðene po dobrom putu.Juèe nisam mogao da se saberem do kasno u noæ, jer sam u trenutku kada sam shvatio da sam isuvi¹e brz za tog sparka veæ sebe video kako letim po mostu.I jo¹ ne¹to; kad vidim pojedince kako komentari¹u neèiju vo¾nju u stilu "vozim 50km/h i ni¹ta mi se neæe desiti", prosto se pitam ¹ta æe oni ovde na ovom forumu? Èini mi se da su to neki biciklisti zalutali na pogre¹an forum, pa su se malo zaneli u svojim komentarima. Neko ko vozi r-a ili ne¹to slièno ne vrti ga na 2000 obrtaja. Taèno je da je velika brzina opasna, posebno zbog skotova koji "ukljuèe migavac" i time zavr¹e sa proverom skretanja. Vi koji vozite skutere od 50 kubika sigurno je da ne znate ¹ta je rr i kako se vozi.Ne ka¾em da i sa tako malom brzinom ne mo¾e da se naj...ali to opet zavisi od mnogo drugih èinilaca, gde pre svega mislim na kakvo mlado, æoravo i ¾ensko stvorenje. I jo¹ ne¹to; nisam i¹ao 200. Vozio sam  "malo" br¾e.

Kako god da okrenes u ocima zakona bi bio 100% kriv. Ajde da devojka nije dala migavac pa da kazemo da nisi 100% ali posto jeste onda jesi. Verujem da si i sam vozac automobila i sigurno si vrlo svestan da RR motorcikl ima JAKO malu siluetu u retrovizoru i kad ide brzo iliti sporo jako malo se menja povrsina te siluete dok ne dodje na par metara pa se tesko odredjuje brzina kretanja vozila. Nemoj da mislis da te osudjujem, ali tako je kako jeste. Udario bi devojku i bio bi kriv. Napisao si kolko si ga "puko" al nisi napisao tacnu brojku. Jesi ga puko po obrtajima u prvoj ili po brzini? Ako si vozio preko Brankovog mosta preko 90-100 na sat, nazalost nemas sta da se bunis. Kao sto je bila ta devojka, mogao je da bude neki clan foruma koji vozi jednocilindricnog kineza od 150 kubika pa od vibracija retrovizora ne moze da proceni brzinu prolazeceg vozila. Vozeci motorcikl takve snage (pogotovu po Begoradu) moras da naucis da cuvas sebe, jer druge boli Q za tebe. Ako ti se nesto ne daj boze desi u saobracaju, mala ce ti uteha biti "nisam bio kriv"
Cuvaj se i pozdrav!

MIGE

Citat: bigbad86 poslato 04 Maj, 2015, 20:20
Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Maj, 2015, 15:45
Ma ja ni jednog trenutka ne prièam o mojo¹ ume¹nosti u vo¾nji. Govorim o fenomenalnim koènicama koje su me ne prvi put spasile. Ne¹to slièno desilo mi se pro¹le godine blizu ©avnika u CG kada sam zamalo uleteo u tri krave lepo rasporeðene po dobrom putu.Juèe nisam mogao da se saberem do kasno u noæ, jer sam u trenutku kada sam shvatio da sam isuvi¹e brz za tog sparka veæ sebe video kako letim po mostu.I jo¹ ne¹to; kad vidim pojedince kako komentari¹u neèiju vo¾nju u stilu "vozim 50km/h i ni¹ta mi se neæe desiti", prosto se pitam ¹ta æe oni ovde na ovom forumu? Èini mi se da su to neki biciklisti zalutali na pogre¹an forum, pa su se malo zaneli u svojim komentarima. Neko ko vozi r-a ili ne¹to slièno ne vrti ga na 2000 obrtaja. Taèno je da je velika brzina opasna, posebno zbog skotova koji "ukljuèe migavac" i time zavr¹e sa proverom skretanja. Vi koji vozite skutere od 50 kubika sigurno je da ne znate ¹ta je rr i kako se vozi.Ne ka¾em da i sa tako malom brzinom ne mo¾e da se naj...ali to opet zavisi od mnogo drugih èinilaca, gde pre svega mislim na kakvo mlado, æoravo i ¾ensko stvorenje. I jo¹ ne¹to; nisam i¹ao 200. Vozio sam  "malo" br¾e.

Kako god da okrenes u ocima zakona bi bio 100% kriv. Ajde da devojka nije dala migavac pa da kazemo da nisi 100% ali posto jeste onda jesi. Verujem da si i sam vozac automobila i sigurno si vrlo svestan da RR motorcikl ima JAKO malu siluetu u retrovizoru i kad ide brzo iliti sporo jako malo se menja povrsina te siluete dok ne dodje na par metara pa se tesko odredjuje brzina kretanja vozila. Nemoj da mislis da te osudjujem, ali tako je kako jeste. Udario bi devojku i bio bi kriv. Napisao si kolko si ga "puko" al nisi napisao tacnu brojku. Jesi ga puko po obrtajima u prvoj ili po brzini? Ako si vozio preko Brankovog mosta preko 90-100 na sat, nazalost nemas sta da se bunis. Kao sto je bila ta devojka, mogao je da bude neki clan foruma koji vozi jednocilindricnog kineza od 150 kubika pa od vibracija retrovizora ne moze da proceni brzinu prolazeceg vozila. Vozeci motorcikl takve snage (pogotovu po Begoradu) moras da naucis da cuvas sebe, jer druge boli Q za tebe. Ako ti se nesto ne daj boze desi u saobracaju, mala ce ti uteha biti "nisam bio kriv"
Cuvaj se i pozdrav!

e pa i ti gresis...da li znas sta prvo mora vozac da uradi pre nego sto ukljuci pokazivac pravca?

bigbad86

Naravno. Da pogleda u retrovizor i da se uveri da bezbedno moze da se ukljuci u traku. Sve ovo je sa pretpostavkom da i svi ostali postuju pravila saobracaja. Ali kao sto rekoh, vozac automobila moze vrlo lako da napravi pogresnu procenu u udaljenosti motorcikla i da proceni da je bezbedno (iako nije). Ja iz ovog razloga danju stalno drzim dugo svetlo, nema sanse da me ne vidi a i kad me vidi misli da sam mnogo blizi nego sto zapravo jesam. Nisam siguran ali verujem da je na Brankovom ogranicenje 60. Ima dosta vozila, cesto je guzva. Nije to mesto da se puca po gasu, budimo iskreni.  I ja ga cepam po gasu, nekad i 2.5X preko ogranicenja, jebe mi se za zakon, samo da bude bezbedno.