Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: lord_oblivion poslato 03 Maj, 2015, 21:01
Na jebenoj privatnoj pumpi, na aparatu pi¹e BMB95, pi¹tolj je zelene boje a toèi naftu.
Istaèi, pretaèi, svaðaj se, jebi se sat vremena, ostatak ekipe zadr¾avam zbog neèije nemarnosti da propisno obele¾i aparat na benzinskoj stanici.

[djavo] [djavo] [djavo]

Koja pumpa?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

U Bagrdanu, tamo gde skreæemo u ¹ljunkaru ka mostiæu za Vojsku.
Imamo slike i Kosta66 je snimao kamerom.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

A i ti stvarno, TU si nasao da sipas. Tu ne bi sipao ni u traktor.

lord_oblivion

Nisam samo ja tankovao. Ja sam samo bio prvi u redu  :D i najnormalnije do'vatio zeleni pi¹tolj pored natpisa BMB95.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

I koji je epilog? Sta si platio? Dizel, benzin ili oba? Ili nista?

lord_oblivion

Istoèio sam 7 kila nafte pome¹ane sa 3L mog benzina koji je veæ bio u rezervoaru ( ukupno 10L ), vratio prodavaèici, napunio rezervoar BENZINOM i to uredno platio. Nije mi na pamet palo da plaæam naftu. Na gubitku sam za te tri litre ali nema veze, nema veæe ¹tete a cifra nije naroèito velika, to pet ¹est piva ispred prodavnice...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Ja ne bi ni benzin platio. Jos si u gubitku 450 dinara. Zamisli da je neki kamiondzija natocio 50L benzina u rezervoar od 800L. Pa skidanje rezervoara, ovlasceni servis itd itd Dobro su oni prosli... Cak predobro.

goranvojska


lord_oblivion

Nismo hteli da komplikujemo i da kvarimo do¾ivljaj skupa kod Gorana. Jebe¹ 450 dinara, va¾no je dru¾enje  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Itekako ;) Zao mi je sto nisam bio, posao jbg :(

mareskin

Citat: lord_oblivion poslato 03 Maj, 2015, 22:47
U Bagrdanu, tamo gde skreæemo u ¹ljunkaru ka mostiæu za Vojsku.
Imamo slike i Kosta66 je snimao kamerom.

Prodavaèica ti rekla da nije benzin pre nego ¹to si upalio?
Dobro je pro¹lo. Samo mi stvarno nisu jasni da su tako kretenski punili rezervoare.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Da, prekinula me na sedmoj litri. Moglo jo¹ da stane u rezervoar. Onda krenula neku prièu da ona mora da toèi, nema samousluge a onda mi krenuli u kontru kako nigde nije ni¹ta obele¾eno (a i nije, zaista), malo pominjali inspekciju, snimali kamerom, rekli joj da zove gazdu i tako... :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Nije trebalo da platis ni benzin nikako al ajd sad....

Bori¹a

meni u auto pumpadzija sto sipa prica na telefon konstantno, lepo sam rekao dizel, pise nazad ictdi, pise na cepu diesel i nalepnica na onom poklopcu diesel i lik sipa 4000 benzina
i zovi autogarant da dodje slepom, skidaj rezervoar, istoci mesavinu 15l dizela 20 benzina, vrati sve to... i jos moj deda logicno nece nista ni da mu nadoknadi I JOS MU VRATI TU MESAVINU jer je pumpadzija rekao da ce da mu odbiju od plate sto je sipao pogresno [ludak] [doh]

lord_oblivion

Citat: bigbad86 poslato 03 Maj, 2015, 23:10
Ja ne bi ni benzin platio. Jos si u gubitku 450 dinara. Zamisli da je neki kamiondzija natocio 50L benzina u rezervoar od 800L. Pa skidanje rezervoara, ovlasceni servis itd itd Dobro su oni prosli... Cak predobro.

Sad im udaramo kontrareklamu, niko ko proèita ovo nikad vi¹e da ne sipa kod njih  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DraganPavlicevic

Juèe oko 19h iz pravca tunela ulazim na Brankov most.Poterao sam ga "malo" br¾e, po¹to je leva traka bila potpuno slobodna.Na dve treæine preðenog mosta crveni spark iz srednje trake sa ukljuèenim migavcem ulazi u moju putanju.Koèim ko ludak i di¾em hondu na prednji.Vidim da æu se zakucati u sparka, pu¹tam koènicu i be¾im u srednju traku izbegav¹i sparka za koji santimetar.Kad sam se ispravio, pored mene prolazi spark sa devojkom za upravljaèem. Pominjem joj kroz kacigu bli¾u i dalju rodbinu.Ona me samo (kroz naoèare za vid) nemo gleda i nastavlja da vozi.Kod sledeæeg semafora stajemo, prilazim joj i pitam je da li ima dozvolu, da li je normalna ...Mrtva hladna mi ka¾e: "Ali ja sam ukljuèila migavac"! E tu sam puko! ®ensko, mlado i æoravo sa vozaèkom dozvolom.Uz neprimeren tekst (bez psovki) pomenuo sam joj razne glagole i prideve.Ode ona a meni u ¾elucu kamen. E tog trenutka sam se setio Andreja i njegovog komentara posle vo¾nje moje honde kakve su koènice na tom motoru. Nije mi poznato kako koèi trkaèki motor, ali od ovoga nema bolje.Zahvaljujuæi njima, sada ovo mogu da kuckam. Inaèe...verovatno bih sada bio u urgentnom.

Dominik

Da nisi i¹ao 200 preko Brankovog ni¹ta se problematièno ne bi desilo.

BOKYBOY

#14397
Citat: Dominik poslato 04 Maj, 2015, 10:43
Da nisi i¹ao 200 preko Brankovog ni¹ta se problematièno ne bi desilo.

...tebi krivo sto ti ne mozes ili sta...? ;D ...ti kao bas nikada ne "poteras"...uvek vozis 50kmh? [neampojma]...ovo se svima nama desava,vise zbog nemarnosti drugih vozaca nego zbog nase "lude glave!"... [cheers]

Joker

Nisam sovinista ali devet od deset zena ne zna da vozi... Jbg, tako je...

Jutros prolazim pored zgrade, idem 10km/h i izlece zena iz podzemne garaze zgrade, ne gleda da sam tu, bukvalno izlece i ne gleda. Kada sam legao na sirenu oduzela se, odakle ja?!?!? Pocela da mi se izvinjava kako ona zbog rampe uvek zaleti da joj se ne spusti... A to sto automobili, pesaci, dvotockasi prolaze, to nema nikakve veze.. Boze moj... Da sam isao dva metra napred, odnela bi me...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Sve kompletno poremeæeno, ta rizikuje da ubije nekoga da je ne zakaèi plastièna rampa, ona na mostu misli da ako je dala migavac ne mora da gleda, moj debeli ¹ef glumi nacistu i tripuje se da je nadèovek, a nacisti bi prvo od njega napravili sapun ili salèiæe ili èvarke, tako svaki dan svuda, na svakom æo¹ku, sve go kreten...