Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

dok se ti brines oko dozvole ja napravio 33333 :D na xtx kupljen prije neki dan sa 31 i nesto sitno :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 26 April, 2015, 23:39
samo mi fali da mi uzmu dozvolu... [doh]
aj sto ce ti uzmu dozvolu, nego ce deda da ti uzme motor i proda :) gulis bankinu, brzo vozis, povredis nogu i deda ce da ga skloni dok si jos citav :)

Bori¹a

videcemo sta mi je ciniti :D
ja se iskreno nadam da me zovu zbog svedocenja oko skutera [yahoo]

DraganPavlicevic

Mo¾e li neko da mi objasni kako se moj tekst na¹ao na fejsu pod drugim imenom?

Ivicat


Joker

Dragane, ako je taj neko stavio tvoj tekst pod navodnike onda te je citirao.. Ne znam, nisam video, samo predpostavljam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: DraganPavlicevic poslato 27 April, 2015, 08:57
Mo¾e li neko da mi objasni kako se moj tekst na¹ao na fejsu pod drugim imenom?
Mogu ja, al' mislio sam da si video...;D

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2015, 15:39
Citat: mareskin poslato 25 April, 2015, 12:55
Citat: DraganPavlicevic poslato 25 April, 2015, 12:47
Danas dobih poslednji broj "Slu¾benog glasnika":onaj koji je osmislio uslove rada auto ¹kola definitivno je bolesna osoba!Pored najmanje 6 raèunara konfiguracije 7 i 8 (!),moram imati i kolor kamere sa monitorima, mikrofonima itd,zatim struèno lice koje æe sve to da prati i odr¾ava, svo osoblje mora biti obuèeno za rad na raèunarima, kandidati moraju potpisati pristanak da budu snimani (!), a ako ne potpi¹u od obuke nema ni¹ta,...Da skratim;ministre Stefanoviæu, ti si potpisnik tih novih pravila, da ti jebem i oca, majku, svu bli¾u i dalju rodbinu sve do 10-tog kolena, bolesniku jedan! Ugasili ste 700 ¹kola u Srbiji, a sada æe te ugasiti 90% preostalih.Pomno¾ite to sa 3-4 èlana familije, pa izraèunajte koliko æe osoba ostati na ivici egzistencije.Pravila koja ste uveli mo¾e da ispuni "navak" i njima slièni skotovi, a ne pita¹ se odakle novac za taj isti "navak"?Pa u samoj policiji koja radi kao ispitivaè na polaganju imate skoro 99% nepismenih (kompjuterski) ljudi!©ta æe¹, ministre, sa zakonom koji zabranjuje snimanje dece do 18 god. a da ne govorimo o zabrani snimanja bilo koga na bilo kom mestu bez njegovog pristanka?Pa ¹to ne snimate predavanja i ispite na fakultetima i ¹kolama?Tamo neæete kamere; tamo si ti i slièni "polagali i polo¾ili" te va¹e doktorate!Sve ti jebem, ministre, sve ¾ivo i mrtvo. Amin!

Ne¹to mi se samo iskopiralo  [neampojma]
Vidi i meni... Na znam ¹ta se zbiva...

Nekako se pojavilo i na fb, skroz sam zbunjen...

https://www.facebook.com/marko.lazic.167/posts/10206560415993808?notif_t=like

Ako smeta vièi, skloniæu, mada treba ¹to vi¹e ljudi da zna ¹ta se zbiva u ovoj zemlji... [cheers]

perlx

Vladimir Dojèinoviæ

Derbi nije prekinut, tuèa pre, tuèa za vreme utakmice, vi¹e hiljada pijanih ljudi pravi nerede, lome se stolice, pale se baklje, napada se policija. Roðendan Inex Filma je prekinut.
Maksimum dvesta ljudi slavi roðendan akcije koja je iz blata podigla jednu propalu ustanovu kulture. Sreæom samo na sat vremena.
Iako je skup bio prijavljen, roðendan se najavljivao i u medijima, policija je u¹la u zgradu, nama su poèupali kablove i drali se da se da imamo 5 minuta da se spakujemo ili æe nam zapleniti opremu.
Partizanu I Crvenoj Zvezdi se daju milioni da izaðu iz dugova koje su sami napravili, umetnicima se zabranjuje i ono ¹to su sami stvorili.
Volim Partizan, volim Zvezdu, volim sport, volim i Srbiju. Imajmo mozga i malo srca, pare nisu bitne.

DraganPavlicevic

U redu je, Laziæu. Izvini ¹to nisam znao tvoje ime, mada sam registrovao prezime.Ovih dana nisam ba¹ " sav svoj" jer mi se ru¹i ne¹to ¹to sam decenijama stvarao. Nemoæ koju oseæam u svemu ¹to mi se ovih dana de¹ava, zaista je velika.Da u svemu ¹to policija nameæe ima neke logike, ne bih rekao ni reè. Ovako...

Lazic

Vreme je za ozbiljnu revoluciju, ni¹ta pli¹ane mede, ni¹ta neobave¹teni Ko¹tunica i svi ostali posle...

mareskin

Citat: perlx poslato 27 April, 2015, 10:13
Vladimir Dojèinoviæ

Derbi nije prekinut, tuèa pre, tuèa za vreme utakmice, vi¹e hiljada pijanih ljudi pravi nerede, lome se stolice, pale se baklje, napada se policija. Roðendan Inex Filma je prekinut.
Maksimum dvesta ljudi slavi roðendan akcije koja je iz blata podigla jednu propalu ustanovu kulture. Sreæom samo na sat vremena.
Iako je skup bio prijavljen, roðendan se najavljivao i u medijima, policija je u¹la u zgradu, nama su poèupali kablove i drali se da se da imamo 5 minuta da se spakujemo ili æe nam zapleniti opremu.
Partizanu I Crvenoj Zvezdi se daju milioni da izaðu iz dugova koje su sami napravili, umetnicima se zabranjuje i ono ¹to su sami stvorili.
Volim Partizan, volim Zvezdu, volim sport, volim i Srbiju. Imajmo mozga i malo srca, pare nisu bitne.

Malopre mi je bio drugar policajac koji je obezbeðivao derbi u BG i ka¾e da im je reèeno da ne udaraju mnogo. Ka¾e non stop nam sugeri¹u: lak¹e, lak¹e. Toliko o tome ko je hteo da spreèi tuèu na derbiju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

grber

To sto nije bilo Kesica, a emisija je snimljena....

Lazic

Ja jo¹ mislio on se zajebava da mu se ne javljaju sa b92...

balcan girl

nikad necu razumeti zeneeeeeee  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] ili sam ja budala ili bre one nemaju gram mozga u glavi (èast mojim manijakusama  :-* [srce], za njih znam da su pametne i normalne) ovo bre sve ludo i nenormalno  [ludak] [ludak] [blahblah] [blahblah] [neslusam]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

C......ludo i nenormalno mogu da iskuliram.... Glupo i bezobrazno...(citaj nesposobno za zivot) ne mogu.... [doh]
Nema gore kombinacije od glupe i bezobrazne osobe....jos ako je zensko.... [veryangry]

Lazic

Ali ako nije ba¹ kr¹, uvek ima vi¹e aduta od mu¹karaca... :D

Zvonèica

Mene æe, izgleda, da kokne jedan èovek. Ne znam da li me je vi¹e izbacilo iz takta to ¹to sam po prvi put zabrinuta ili njegovo pona¹anje....
Hold your head high and your middle finger higher

Nadalina

To sto moram da ucim kretene u banci kako da rade svoj posao, a onda ni to ne umeju, nego moraju da provere sa sefom... A ja sedim i cekam, i jos im i objasnjavam da limiti ne postoje sa strance i da uvidom u moj racun mogu sve da isprate... Ali, jok. Lakse biti glup i ne umeti nego sesti i procitati dva pasusa o zakonu.
I bezobrazluk i nemanje pardona...
E, zato sam sad lepo poslala imejl u Peking pa nek se posle objasnjavaju zasto su i kako...
Dzukela u podznaku

Lazic

Neka si im rekla... ;D :-* Inaèe mislio sam da su samo kod nas slu¾benici u bankama retardirani... Vidim to je epidemija svetskih razmera...

Nadalina

Ovde je malo jos i gore jer ce odma' da te ubedjuju da to ne moze.
Onda im objasnis, pa onda zovu menadzera, pa onda on zove svog sefa... Samo strpljenja... Straaaaaasno! ;D
Dzukela u podznaku