Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

Citat: Zeljkamp poslato 25 April, 2015, 02:17
Pauk 13,325 + 5,000 dinara...

jebemimsvepospisku
jbt pa oni nisu normalni....
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

U stvari, samo treba da ofarbaju u roze tamo gde dolazi¹ po auto... Video sam na televiziji da roze boja smiruje i posle sreæno plaæa¹ pauka...

Zeljkamp

Po recima coveka koji zivi tu i koji parkira na istom mestu, vise od 3 godine ni jedan auto nije odnet sa te pozicije. Doslo krajnje vreme...
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Ide to u cilkusima, ne treba se opu¹tati... Sajla i mogu da se uhvate za kurac...

UFF

Citat: Zeljkamp poslato 25 April, 2015, 02:17
Pauk 13,325 + 5,000 dinara...

jebemimsvepospisku

meni bmw-a odneli dva puta za jedan mesec
prvi put tako neka cifra bila a drugi put jeftinije, jbg redovan korisnik :D (zavisi da li si na ulici, trotoaru ili zelenoj povrsini)
a najvise zavisi od tezine vozila, prodaj bmw i kupi polo  [rofl]

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2015, 02:30
Neiskusno... Ko ono be¹e zakljuèavao bmw sajlom na Vraèaru...? I mogu kurac da odnesu...

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2015, 02:43
Ide to u cilkusima, ne treba se opu¹tati... Sajla i mogu da se uhvate za kurac...

mit

tj ne moze odmah ali izdaju naredbu/resenje za uklanjanje vozila i imas fore 15 dana da ga sklonis, ako ne oni iseku sajlu o trosku grada i odnesu vozilo
ako mi ne verujes idi parkiraj auto u knez mihajlovu i vezi ga sajlom za banderu
siguran sa da ce biti 1 dan ili 1 sat umesto 15 dana rok :)

dzimika

Dizu po celom gradu, na mestima gde decenijama nisu dizali a ne godinama
Dobili su nalog da pune budzet, svoj naravno

DraganPavlicevic

Danas dobih poslednji broj "Slu¾benog glasnika":onaj koji je osmislio uslove rada auto ¹kola definitivno je bolesna osoba!Pored najmanje 6 raèunara konfiguracije 7 i 8 (!),moram imati i kolor kamere sa monitorima, mikrofonima itd,zatim struèno lice koje æe sve to da prati i odr¾ava, svo osoblje mora biti obuèeno za rad na raèunarima, kandidati moraju potpisati pristanak da budu snimani (!), a ako ne potpi¹u od obuke nema ni¹ta,...Da skratim;ministre Stefanoviæu, ti si potpisnik tih novih pravila, da ti jebem i oca, majku, svu bli¾u i dalju rodbinu sve do 10-tog kolena, bolesniku jedan! Ugasili ste 700 ¹kola u Srbiji, a sada æe te ugasiti 90% preostalih.Pomno¾ite to sa 3-4 èlana familije, pa izraèunajte koliko æe osoba ostati na ivici egzistencije.Pravila koja ste uveli mo¾e da ispuni "navak" i njima slièni skotovi, a ne pita¹ se odakle novac za taj isti "navak"?Pa u samoj policiji koja radi kao ispitivaè na polaganju imate skoro 99% nepismenih (kompjuterski) ljudi!©ta æe¹, ministre, sa zakonom koji zabranjuje snimanje dece do 18 god. a da ne govorimo o zabrani snimanja bilo koga na bilo kom mestu bez njegovog pristanka?Pa ¹to ne snimate predavanja i ispite na fakultetima i ¹kolama?Tamo neæete kamere; tamo si ti i slièni "polagali i polo¾ili" te va¹e doktorate!Sve ti jebem, ministre, sve ¾ivo i mrtvo. Amin!

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 25 April, 2015, 12:47
Danas dobih poslednji broj "Slu¾benog glasnika":onaj koji je osmislio uslove rada auto ¹kola definitivno je bolesna osoba!Pored najmanje 6 raèunara konfiguracije 7 i 8 (!),moram imati i kolor kamere sa monitorima, mikrofonima itd,zatim struèno lice koje æe sve to da prati i odr¾ava, svo osoblje mora biti obuèeno za rad na raèunarima, kandidati moraju potpisati pristanak da budu snimani (!), a ako ne potpi¹u od obuke nema ni¹ta,...Da skratim;ministre Stefanoviæu, ti si potpisnik tih novih pravila, da ti jebem i oca, majku, svu bli¾u i dalju rodbinu sve do 10-tog kolena, bolesniku jedan! Ugasili ste 700 ¹kola u Srbiji, a sada æe te ugasiti 90% preostalih.Pomno¾ite to sa 3-4 èlana familije, pa izraèunajte koliko æe osoba ostati na ivici egzistencije.Pravila koja ste uveli mo¾e da ispuni "navak" i njima slièni skotovi, a ne pita¹ se odakle novac za taj isti "navak"?Pa u samoj policiji koja radi kao ispitivaè na polaganju imate skoro 99% nepismenih (kompjuterski) ljudi!©ta æe¹, ministre, sa zakonom koji zabranjuje snimanje dece do 18 god. a da ne govorimo o zabrani snimanja bilo koga na bilo kom mestu bez njegovog pristanka?Pa ¹to ne snimate predavanja i ispite na fakultetima i ¹kolama?Tamo neæete kamere; tamo si ti i slièni "polagali i polo¾ili" te va¹e doktorate!Sve ti jebem, ministre, sve ¾ivo i mrtvo. Amin!

Ne¹to mi se samo iskopiralo  [neampojma]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

nemate ojma....bica nama bolje za dve godine, a trenutno nismo svesni koliko nam dobro ide.....samo nek je zvezda sampion
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#14309
Citat: mareskin poslato 25 April, 2015, 12:55
Citat: DraganPavlicevic poslato 25 April, 2015, 12:47
Danas dobih poslednji broj "Slu¾benog glasnika":onaj koji je osmislio uslove rada auto ¹kola definitivno je bolesna osoba!Pored najmanje 6 raèunara konfiguracije 7 i 8 (!),moram imati i kolor kamere sa monitorima, mikrofonima itd,zatim struèno lice koje æe sve to da prati i odr¾ava, svo osoblje mora biti obuèeno za rad na raèunarima, kandidati moraju potpisati pristanak da budu snimani (!), a ako ne potpi¹u od obuke nema ni¹ta,...Da skratim;ministre Stefanoviæu, ti si potpisnik tih novih pravila, da ti jebem i oca, majku, svu bli¾u i dalju rodbinu sve do 10-tog kolena, bolesniku jedan! Ugasili ste 700 ¹kola u Srbiji, a sada æe te ugasiti 90% preostalih.Pomno¾ite to sa 3-4 èlana familije, pa izraèunajte koliko æe osoba ostati na ivici egzistencije.Pravila koja ste uveli mo¾e da ispuni "navak" i njima slièni skotovi, a ne pita¹ se odakle novac za taj isti "navak"?Pa u samoj policiji koja radi kao ispitivaè na polaganju imate skoro 99% nepismenih (kompjuterski) ljudi!©ta æe¹, ministre, sa zakonom koji zabranjuje snimanje dece do 18 god. a da ne govorimo o zabrani snimanja bilo koga na bilo kom mestu bez njegovog pristanka?Pa ¹to ne snimate predavanja i ispite na fakultetima i ¹kolama?Tamo neæete kamere; tamo si ti i slièni "polagali i polo¾ili" te va¹e doktorate!Sve ti jebem, ministre, sve ¾ivo i mrtvo. Amin!

Ne¹to mi se samo iskopiralo  [neampojma]
Vidi i meni... Na znam ¹ta se zbiva...

Nekako se pojavilo i na fb, skroz sam zbunjen...

https://www.facebook.com/marko.lazic.167/posts/10206560415993808?notif_t=like

PECA BMW

Sad na skupu u Smederevu mi crko akumulator ... trajao svega 1godinu i 15 dana .... garancija istekla i sad mogu da se slikam sa 6200 din  [ljutko]  [veryangry]  :'(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Svetla tacka toga je da je sad garancija 2 godine :)

PECA BMW

mojega ... imaju onu foru kao posle god. dana treba da nosis kod njih na pregled pa da ti overe na jos godinu .... Prevara na oci bre !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

nesic1


Balsa Wrx

A na nas skup tvom drugu kad smo ga gurali aoo :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

#14316
Brate, ja kupio Vartu za manje od 2k, na Mol pumpi, evo 3 godine ga ne pipam, isprazni se preko zime, gurnem ga na proleæe i to je to, ni¹ta odr¾avanje, ni¹ta dopunjavanje, ni¹ta proveravanje kiseline... ;D Nije bio ba¹ skroz odgovarajuæi, ali ubedio sam ih(motor i vartu) da moraju da se lepo sla¾u...;D

Bori¹a

ujutru stize razglednicaaaaa plave bojeeeee [doh] [doh]
jebo me konj da me jebo kad ne napravih nosac tablice kao gospodin... najebo sam  [panic] [panic] [panic]

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a