Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: MIGE poslato 16 April, 2015, 11:18
Citat: UFF poslato 16 April, 2015, 11:14
a ja sad odoh do andjela da vozim peglicu  :P [yahoo]
da ti odgovorim u moje i Lazicevo ime...MRZIMO TE JAJARO  :P :P :-* :-*
Mige ti je sve rekao...:P





Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 April, 2015, 14:41
Gmaz u PIO fondu u Ace Kostiæa. Oti¹li ¾ena i ja da izvadimo potvrde za upis u obdani¹te. Pro¹le godine izvadili tamo, nema gu¾ve, nema redova... Mi u kancelariju (227+1) kad krme za kompjuterom ka¾e: ne mo¾e ovde, mora u Nemanjinoj. Ja ponovim da mi je on izdao pro¹le godine, on opet - ne mo¾e. OK. Siðem na portirnicu, tra¾im ko je naèelnik, odem kod njega na vrata, s njim kod gmaza u kancelariju - odjednom mo¾e! Prc snajka! Ka¾e smrda to je njihov interni dogovor. E jebe se meni za va¹ dogovor, ja 'oæu ono ¹to mi pripada, ja vam platu dajem, jebem vas u usta sve redom! Tako da, kome trebaju potvrde o zaposlenju - Dr. Aleksandra Kostiæa, drugi sprat, soba 228 (NKTN8) ;D , govance se zove Ivan Dimiæ.  A ako vas pita ko vas je uputio, naèelnik njegove slu¾be ®eljko Simiæ.
Tako se to radi, Mi¹ko srce moje, da jebe rak raka ako tvoja stereo deca ne budu menjala ovu zemlju na bolje... ;D :-*





Citat: Ivicat poslato 16 April, 2015, 13:12
A nece da moze. Mora potvrda da si ciganin.
To sam saznao kada sam otisao kod lekara i rekao sestri da sam ciganin i da necu da placam participaciju.
Kaze, cuti da te neko ne cuje. Nisu to cigani vec romi.
A sta su sestro bili do pre deset godina?
...
Mi u ovoj zemlji ne mo¾emo ni cigani da budemo, toliko je vlasti stalo do sopstvenih glasaèa... Kakav kurac(izvini, ne mogu da se uzdr¾im) graðani treæeg reda, pederi, cigani, ¹iptari pa tek onda mi...





Citat: eclipse4 poslato 16 April, 2015, 16:24
ima jedna jako socna krivina ovde kod mene van sela....takozvana lakat,za spustanje motora dusu dalo....tu ga obaram bas bas bas....e sad vec par puta prilikom spustanja imam utisak kao da me povlaci zadnji deo,mislio sam da preterujem mozda jer ipak nije asfalt neznam sta kvalitetan...zapravo je ocajan ;) + seoski put i pesak....

danas odem u centar da se malo kurcim kokakolom ispred prodavnice ;) tu dolazi jedan moj drug i gleda motor i kao "idi bre koliko ga to spustas kad je guma prljava do ivice..." da skratim sagne se decko i pipne gumu i kaze "a bre tebi guma meka"....ma jes ma ne ma jes ma ne kad odem zajsta guma meka.....stignem kuci izmerim i na onaj pistolj mi pokazuje da guma ima jedva 1 bar!!! a prednja 1.2!!!

zadnji put sam ih proverio kad sam bacio stare sa felni...pre koliko 2-3god? auuu mislim se,koji sam ja konj.....da 2-3 god ne proverim gume.

da li je moguce da su ispustile za ove godine ili?
koliko vi cesto proveravate vazduh u gumama?
sad sam ih naduvao na 36 psi zadnja i 32 prednja....
Ti si bre kreten...:o [facepalm] :P :-*

Poèni da pije¹, vidi¹ da nisi normalan trezan, a taman ne pije¹ odprilike od kad si proveravao gume... :o [rofl]





Citat: DraganPavlicevic poslato 16 April, 2015, 18:19
Privredna komora auto ¹kola nezadovoljna novim predlogom zakona o saobraæaju sutra organizuje protestnu vo¾nju kroz sami centar grada.Protest poèinje u 12h,a voziæe se Milo¹evom,Nemanjinom,bulevarom,Slavijom...strogi centar.Zato izbegavajte taj deo grada u pomenutom vremenu.

Sledeæi èlanovi se zahvaljuju: Laziæ... ;D :-*

zVuk

Citat: DraganPavlicevic poslato 16 April, 2015, 18:19
Privredna komora auto ¹kola nezadovoljna novim predlogom zakona o saobraæaju sutra organizuje protestnu vo¾nju kroz sami centar grada.Protest poèinje u 12h,a voziæe se Milo¹evom,Nemanjinom,bulevarom,Slavijom...strogi centar.Zato izbegavajte taj deo grada u pomenutom vremenu.


ja cu da dodjem da pravim guzvu....da vas bude jedan vise...:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2015, 18:46
Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 April, 2015, 14:41
Gmaz u PIO fondu u Ace Kostiæa. Oti¹li ¾ena i ja da izvadimo potvrde za upis u obdani¹te. Pro¹le godine izvadili tamo, nema gu¾ve, nema redova... Mi u kancelariju (227+1) kad krme za kompjuterom ka¾e: ne mo¾e ovde, mora u Nemanjinoj. Ja ponovim da mi je on izdao pro¹le godine, on opet - ne mo¾e. OK. Siðem na portirnicu, tra¾im ko je naèelnik, odem kod njega na vrata, s njim kod gmaza u kancelariju - odjednom mo¾e! Prc snajka! Ka¾e smrda to je njihov interni dogovor. E jebe se meni za va¹ dogovor, ja 'oæu ono ¹to mi pripada, ja vam platu dajem, jebem vas u usta sve redom! Tako da, kome trebaju potvrde o zaposlenju - Dr. Aleksandra Kostiæa, drugi sprat, soba 228 (NKTN8) ;D , govance se zove Ivan Dimiæ.  A ako vas pita ko vas je uputio, naèelnik njegove slu¾be ®eljko Simiæ.
Tako se to radi, Mi¹ko srce moje, da jebe rak raka ako tvoja stereo deca ne budu menjala ovu zemlju na bolje... ;D :-*

Bez milosti za birokrate! A ovo je najmanje ¹to je moglo da mu se desi. Sledeæe je slanje pisama na sve relevantne adrese PIO fonda. Potom je na redu za¹titnik graðana... Nemaju pojma koliko imam ¾ivaca i vremena za njih.

UFF

mige i lazic jajare i prodane duse mogu da mi p*se :D

a ovu rakiju koju mi je andjelo poslao za lazica onda da popijem sam a?

Slaninar

Lopovska dr¾ava. Nova politika za prikolice u samogradnji. Ko je registrovao pro¹le godine, ove godine mo¾e da se jebe.

I porezi, takse - plati, pa se ¾ali. Nema veze ¹to su oni zajebali. Mora¹ da plati¹, odmah, pa taksa na ¾albu, pa èeka¹, pa re¹enje, pa ¾alba na odbijanje, pa opet re¹enje, pa onda kad im se digne dobije¹ nazad - u èvrstoj valuti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Bol u grudima, 9 na skali do 10, nocas u sred voznje, imao sam utisak kao da su mi organi u presi, reko mlad sam za srcku ali nikad se ne zna
ispade na kraju bol od kicme

Ivan1979


Lazic

Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 05:43
mige i lazic jajare i prodane duse mogu da mi p*se :D

a ovu rakiju koju mi je andjelo poslao za lazica onda da popijem sam a?
Ti ne pije¹ rakiju...:P ;D



Citat: dzimika poslato 17 April, 2015, 13:03
Bol u grudima, 9 na skali do 10, nocas u sred voznje, imao sam utisak kao da su mi organi u presi, reko mlad sam za srcku ali nikad se ne zna
ispade na kraju bol od kicme
Zajebi to tvoje spavanje od sat na dan... Mog ortaka bolela kièma, pa se ispostavilo da je imao srèani udar... Koji æe ti kurac pare ako te deca ne zapamte...

mareskin

Citat: dzimika poslato 17 April, 2015, 13:03
Bol u grudima, 9 na skali do 10, nocas u sred voznje, imao sam utisak kao da su mi organi u presi, reko mlad sam za srcku ali nikad se ne zna
ispade na kraju bol od kicme

Proveri ti to malo ozbiljnije. Nemoj da se igra¹ sa tim stvarima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2015, 13:23
Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 05:43
mige i lazic jajare i prodane duse mogu da mi p*se :D

a ovu rakiju koju mi je andjelo poslao za lazica onda da popijem sam a?
Ti ne pije¹ rakiju...:P ;D


kad dolazis po minakvu? :D

http://s2.postimg.org/c1pcjh68p/IMG_20150417_125130.jpg

dzimika

Citat: mareskin poslato 17 April, 2015, 13:38
Citat: dzimika poslato 17 April, 2015, 13:03
Bol u grudima, 9 na skali do 10, nocas u sred voznje, imao sam utisak kao da su mi organi u presi, reko mlad sam za srcku ali nikad se ne zna
ispade na kraju bol od kicme

Proveri ti to malo ozbiljnije. Nemoj da se igra¹ sa tim stvarima.

Svratio sam nocas u ambulantu hitne pomoci, radili mi ekg i sve je normalno, dala mi uput kod ortopeda u urgentnom nego nisam imao vremena da cekam tamo jer sam morao da vozim sledecu smenu

Lazic

Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 13:52
Citat: Laziæ poslato 17 April, 2015, 13:23
Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 05:43
mige i lazic jajare i prodane duse mogu da mi p*se :D

a ovu rakiju koju mi je andjelo poslao za lazica onda da popijem sam a?
Ti ne pije¹ rakiju...:P ;D


kad dolazis po minakvu? :D

http://s2.postimg.org/c1pcjh68p/IMG_20150417_125130.jpg
Znaèi kad u prodavnici vidim minakvu pomislim da je rakija unutra...;D Toliko je èesta ambala¾a za rad¾u...;D

Jebem li ga, ovijeh dana...;D :-*

Kostić

jebale vas po¹alice, obriso sam dvaes giga svega i svaèega  [bejzbolka]

Kostić


Darko

Citat: kosta66 poslato 17 April, 2015, 23:00
jebale vas po¹alice, obriso sam dvaes giga svega i svaèega  [bejzbolka]


Sutra stize snimak direktno!!!

KOLE JE PAO !!! Hahahahahahhahahaha

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

ako ste vi normalni. i ti i ona luda ¾ena. ako vas sutra vidim kod ðure ugasili ste ga. ima da pijem na va¹ raèun dok ne padnem. a to neæe da se desi

Darko

Nije pao - pao .... pao u glavu ...ne ogu da docekam da vam pustim snimak da cujete kako cvili pred policijom

BOKYBOY

 [rofl] [rofl] [rofl] ...ja za malo nisam pao sa stolice od smeha...

...citiram...''a jel to ovog meseca''...? hahahahha

Darko

Sutra ide nova tema i eksluzivni snimak Koletovog razgovora sa organima reda...hahahaha nije mi dobro a stomak me jos boli od smeha