Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


MIGE

Citat: UFF poslato 16 April, 2015, 11:08
lazicu si na poslu sad?
naravno da jeste...al nema zmaja sigurno u okolini pa se Laki raspisao  :D

UFF

a ja sad odoh do andjela da vozim peglicu  :P [yahoo]

MIGE

Citat: UFF poslato 16 April, 2015, 11:14
a ja sad odoh do andjela da vozim peglicu  :P [yahoo]
da ti odgovorim u moje i Lazicevo ime...MRZIMO TE JAJARO  :P :P :-* :-*

DraganPavlicevic

©efica buduæeg gradili¹ta na mom poligonu ka¾e mi da za njenih 15god.rada na gradili¹tima zna da se polovina tih novoizgraðenih stanova dalo ciganima!Prosto da èovek ne poveruje.Nema razloga da joj ne verujem,sobzirom da ta"ugro¾ena"manjina ima kod nas u Srbiji takav tretman.

dzimika

Mige, kolko.znam bilo je 500e po osobi

MIGE

Citat: dzimika poslato 16 April, 2015, 12:17
Mige, kolko.znam bilo je 500e po osobi
e sad pazi vamo...dece 4,dvoje odraslih i keva i cale od tog gancija...puta 9 meseci...ovde primaju pomoc za decu i za njih,ne znam tacno kolika je al nije mala...u nemackoj su radili na nekoj farmi koji je veoma lagan posao i za to dobijali kintu...izvolte pa izracunajte...
ah da,umalo da zaboravim...ovde zivi kao lord,svaki dan pije vopi na trafici i cita novine...net ima od fakulteta,placa portiru pivo svaki mesec pa mu ovaj daje sifru...struju naravno da ne placa a takodje i dobijaju pomoc od opstine cukarica...doneo je gomilu novih stvari,busilica,burgija,alata,3 tv lcd itd..

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivicat

A nece da moze. Mora potvrda da si ciganin.
To sam saznao kada sam otisao kod lekara i rekao sestri da sam ciganin i da necu da placam participaciju.
Kaze, cuti da te neko ne cuje. Nisu to cigani vec romi.
A sta su sestro bili do pre deset godina?
...

mareskin

Citat: Ivicat poslato 16 April, 2015, 13:12
A nece da moze. Mora potvrda da si ciganin.
To sam saznao kada sam otisao kod lekara i rekao sestri da sam ciganin i da necu da placam participaciju.
Kaze, cuti da te neko ne cuje. Nisu to cigani vec romi.
A sta su sestro bili do pre deset godina?
...

Upoznao sam dosta cigana i oni ka¾u da su cigani, a ne romi. Tako da jebe lud zbunjenog.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bojan

Pocinjete malo da me brinete, ajde sto je kriva drzava za sve, al' uvest' cigane kao kategoriju blago njima je ????? Neke teme pocinju malo vise da lice na "one druge" web strane. Ostarilo se, ubi dosada pa daj sta das ili "oni prelecu"?
Pozdravak

makinjo

Citat: makinjo poslato 15 April, 2015, 22:51
Debili iz poste koji me nisu obavestili da mi je stigla posiljka i istu vratili posaljiocu. [bejzbolka] [prebicute] [veryangry]
Ajde jednu nego dve .......  :'( [veryangry]
Epilog. Posle obavljenih desetak telefonskih razgovora . Kinez nije upisao prezime . Iako postoji adresa politika je da se takav paket salje nazad :(

mi¹ko_kolo

Gmaz u PIO fondu u Ace Kostiæa. Oti¹li ¾ena i ja da izvadimo potvrde za upis u obdani¹te. Pro¹le godine izvadili tamo, nema gu¾ve, nema redova... Mi u kancelariju (227+1) kad krme za kompjuterom ka¾e: ne mo¾e ovde, mora u Nemanjinoj. Ja ponovim da mi je on izdao pro¹le godine, on opet - ne mo¾e. OK. Siðem na portirnicu, tra¾im ko je naèelnik, odem kod njega na vrata, s njim kod gmaza u kancelariju - odjednom mo¾e! Prc snajka! Ka¾e smrda to je njihov interni dogovor. E jebe se meni za va¹ dogovor, ja 'oæu ono ¹to mi pripada, ja vam platu dajem, jebem vas u usta sve redom! Tako da, kome trebaju potvrde o zaposlenju - Dr. Aleksandra Kostiæa, drugi sprat, soba 228 (NKTN8) ;D , govance se zove Ivan Dimiæ.  A ako vas pita ko vas je uputio, naèelnik njegove slu¾be ®eljko Simiæ.

eclipse4

ima jedna jako socna krivina ovde kod mene van sela....takozvana lakat,za spustanje motora dusu dalo....tu ga obaram bas bas bas....e sad vec par puta prilikom spustanja imam utisak kao da me povlaci zadnji deo,mislio sam da preterujem mozda jer ipak nije asfalt neznam sta kvalitetan...zapravo je ocajan ;) + seoski put i pesak....

danas odem u centar da se malo kurcim kokakolom ispred prodavnice ;) tu dolazi jedan moj drug i gleda motor i kao "idi bre koliko ga to spustas kad je guma prljava do ivice..." da skratim sagne se decko i pipne gumu i kaze "a bre tebi guma meka"....ma jes ma ne ma jes ma ne kad odem zajsta guma meka.....stignem kuci izmerim i na onaj pistolj mi pokazuje da guma ima jedva 1 bar!!! a prednja 1.2!!!

zadnji put sam ih proverio kad sam bacio stare sa felni...pre koliko 2-3god? auuu mislim se,koji sam ja konj.....da 2-3 god ne proverim gume.

da li je moguce da su ispustile za ove godine ili?
koliko vi cesto proveravate vazduh u gumama?
sad sam ih naduvao na 36 psi zadnja i 32 prednja....

zVuk

Citat: eclipse4 poslato 16 April, 2015, 16:24

da li je moguce da su ispustile za ove godine ili?


jel se zajebavas ili...??..

inace proveravam svaki put kad krenem van grada na neku voznju.....isto, obavezno proveravam kad ga isteram prvi put u sezoni.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Svaki put kad odem na pumpu da sipam gorivo.
Guma je najbitniji deo motora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 April, 2015, 16:34
Svaki put kad odem na pumpu da sipam gorivo.
Guma je najbitniji deo motora.

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

mareskin


Proveravam relativno èesto pritisak.

Meni je pre neki dan po 1 bar bio ni¾i pritisak nego kad sam ga parkirao na kraju sezone.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

nisam zivota mi proverio od kad sam stavio nove...znaci to je bilo pre dve-3 god....auuu nikad vise ovako....razbio bih se ko picka da sam pao po one njive a razbio bih i motor i to samo zbog besplatnog vazduha...a imam merac i kompresor i to blizu motora.... :(

DraganPavlicevic

Privredna komora auto ¹kola nezadovoljna novim predlogom zakona o saobraæaju sutra organizuje protestnu vo¾nju kroz sami centar grada.Protest poèinje u 12h,a voziæe se Milo¹evom,Nemanjinom,bulevarom,Slavijom...strogi centar.Zato izbegavajte taj deo grada u pomenutom vremenu.