Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: Balsa Wrx poslato 14 April, 2015, 22:24
Borko da si ziv i zdrav,bice takvih situacija,ali jbg gusti su gusti... :D meni se sa cini mi se 9 ili 10god desio udes lik me opalio sa 80km/h ja otreso glavom o pod,napuknuta rebra,blagi potres mozga,dislociranje kuka jao kad se sjetim,pu,pu ne ponovilo se :D
da je bilo 80 ti bi vec 9-10god jezdio nebeskim drumovima.ovako kazi hvala bogu i teraj dalje.jednostavno nisi bio dosao na red i nisi bio na spisku.

DraganPavlicevic

Zove me jutros jedna prijateljica i ka¾e kako su na mom poligonu neke dizalice i radnici.Odem i vidim veliki kran sla¾e one monta¾ne kuæice za radnike.Reko¹e mi da æe se na mestu(pored)mog poligona graditi jo¹ dve zgrade za socijalno ugro¾ene(cigane i ¹iptare sa kosova i njima sl.)A ja plaæam 70e meseèno+800e za prijavu policiji.Na tom poligonu sam trebao ostati do kraja ove god.Sve ¹to sam platio "pojela maca".Ako hoæu novu lokaciju poligona,opet 8ooe za dozvolu+za svaki mesec(a veæ sam sve platio).Ka¾u mi da se ¾alim direkciji za saobraæaj jer su oni izdali duple dozvole.Redovan sud,pa koliko traje.A da bi trajalo...

Hohštapler

Citat: DraganPavlicevic poslato 15 April, 2015, 17:10
Zove me jutros jedna prijateljica i ka¾e kako su na mom poligonu neke dizalice i radnici.Odem i vidim veliki kran sla¾e one monta¾ne kuæice za radnike.Reko¹e mi da æe se na mestu(pored)mog poligona graditi jo¹ dve zgrade za socijalno ugro¾ene(cigane i ¹iptare sa kosova i njima sl.)A ja plaæam 70e meseèno+800e za prijavu policiji.Na tom poligonu sam trebao ostati do kraja ove god.Sve ¹to sam platio "pojela maca".Ako hoæu novu lokaciju poligona,opet 8ooe za dozvolu+za svaki mesec(a veæ sam sve platio).Ka¾u mi da se ¾alim direkciji za saobraæaj jer su oni izdali duple dozvole.Redovan sud,pa koliko traje.A da bi trajalo...

...protest? Novine?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


VR 46

Dokle bre vise tih cigana na svakom koraku,svi ih bre nesto brane,jadni jadni,ma sta jadni?Pre neki dan vidim klinka ako ima 18god i vec 3 deteta vuce sa sobom,stoka.
Twist of wrist!

mali_zmaj

koji kretenizam... pa da provjere malo samo,da naprave neki zajednicki  registar i na net,pa da se zna... ma samo na sud i u novine da se slozi frka.. kao ko jebe tebe i tvojih 800 eura... fasisti!!
jin-jang

makinjo

Debili iz poste koji me nisu obavestili da mi je stigla posiljka i istu vratili posaljiocu. [bejzbolka] [prebicute] [veryangry]
Ajde jednu nego dve .......  :'( [veryangry]

Bori¹a

zar ne ostaje u posti 5 dana valjda?

UFF


Lazic


makinjo

Citat: Bori¹a poslato 15 April, 2015, 22:57
zar ne ostaje u posti 5 dana valjda?
Ostaje ali kako ja da znam da je u posti ako mi ne posalju papir da je posiljka stigla?
Cak sam jednom i otisao i ova na salteru me odjebala u fazonu stici ce vam zahtev da dodjete.
Pa gde je sve vam jebem ............???

Lazic

Meni se de¹avalo da dobijem poziv, pa je tra¾im u 5 po¹ti...

makinjo

Ma gledaju me na salteru danas kao mulca . Ja je pitam .  I sta cemo sada?
Kaze ne znam.
Pa ko zna ako vi ne znate??? Odgovor je bio upravnik
Znaci njemu moram da se nacestitam mile nove godine ...
Najgore sto mi stize jos par stvari i sada moram da dzedzim kao kvocka i da cekam i idem non stop u postu i proveravam da li mi je stiglo.

UFF

trazi da ti ne salju preko post expresa jbg

makinjo

Hocu. Do sada nisam imao nikakvih problema. Ne znam koji im je sada ???
Bojkotuju moju adresu.
Moram nahvatati i postara da ga pitam jel donosio .
Kod mene je uvek neko kuci ne moguce da je dva puta bio i nikoga nije nasao

Slaninar

Citat: VR 46 poslato 15 April, 2015, 17:28
Dokle bre vise tih cigana na svakom koraku,svi ih bre nesto brane,jadni jadni,ma sta jadni?Pre neki dan vidim klinka ako ima 18god i vec 3 deteta vuce sa sobom,stoka.

Nisu krivi cigani, nego dr¾ava. U ovom sluèaju pogotovo - dr¾ava ga je izjebala za pare. Pa se ti sudi jedno 1000 godina. Dobiæe¹, samo ¾ivaca i vremena treba. Kad dobije¹, opet mi plaæamo, iz svog d¾epa (poreski obveznici). Jebe im se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

aj sad ako neko zna..al info iz prve ruke,pa cu vam onda opisati dogadjaj...
koliko kinti dobijaju ganci u azilu u nemackoj?koliko odrasli a koliko deca?

Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2015, 10:17
Ne znam, ajde prièaj...;D
cek da neko kaze ko je upucen pa da uporedim pricu i napisem

Lazic

ontopic:
svi redom, poèev od majke pa nadalje...