Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

A ne....nije....ne pricam o Katarijima....pricam o drugim muslimana...iz drugih zemalja...

Savrseno sam svesna u kojoj sam zemlji....

Hattrick

Citat: Jecko poslato 13 April, 2015, 12:24
A ne....nije....ne pricam o Katarijima....pricam o drugim muslimana...iz drugih zemalja...

Savrseno sam svesna u kojoj sam zemlji....

Verujem ;)

Bori¹a

izbacilo me iz takta i izbacilo sa puta... srecom bankina je tu... izmedju usca i raske, u levoj krivini rupa i ja refleksno da je obidjem ispravim motor i ocesem bankinu...
suma sumarum, auspuhu otpala kapa, pantalone pukle, i oteklo stopalo.. jebem li ga, ko zna za sta je to dobro :D

mkt


Bori¹a

najzalije mi MIVVa, bas je lep zvuk imao... sad je rupcaga fi100 hhahahahahh

Lazic

Æuti zahvali se bankini ¹to nisi odleteo u tri lepe...:-*

clutch&brake

Citat: Bori¹a poslato 14 April, 2015, 02:10
izbacilo me iz takta i izbacilo sa puta... srecom bankina je tu... izmedju usca i raske, u levoj krivini rupa i ja refleksno da je obidjem ispravim motor i ocesem bankinu...
suma sumarum, auspuhu otpala kapa, pantalone pukle, i oteklo stopalo.. jebem li ga, ko zna za sta je to dobro :D

to nije dobro to je odlicno....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

da nije bankine, nasli bi me za 15 dana jer je provalija 100m duboka dole :D :D
evo sad lezim sa kesom leda, trebalo bi da prohodam sutra

penzos

 [clapp]  [clapp]  [clapp] bravo Bori¹a! Super si pro¹ao, a dobro je jer si valjda ne¹to nauèio. Jesi li?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

ja se nadam da jesam [yahoo] sreca sto sam ostao na motoru... najzalije mi auspuha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [doh] [cheers]

Lazic


Bori¹a


eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 14 April, 2015, 17:51
ja se nadam da jesam [yahoo] sreca sto sam ostao na motoru... najzalije mi auspuha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [doh] [cheers]
nema zalosti za limom i gvozdjem...samo za meso i kosku....ostalo se sve kupuje bez tvog bola i posledica....

mkt

kafa i koka kola u kaficu kod beton hale 790din jebem ti  [ljutko]
kako sam se samo zajebao   [facepalm]

BOKYBOY

Citat: mkt poslato 14 April, 2015, 18:51
kafa i koka kola u kaficu kod beton hale 790din jebem ti  [ljutko]
kako sam se samo zajebao   [facepalm]

...kakav danak neiskustvu.... ;D

Bori¹a


Andreja

Citat: eclipse4 poslato 14 April, 2015, 18:30
Citat: Bori¹a poslato 14 April, 2015, 17:51
ja se nadam da jesam [yahoo] sreca sto sam ostao na motoru... najzalije mi auspuha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [doh] [cheers]
nema zalosti za limom i gvozdjem...samo za meso i kosku....ostalo se sve kupuje bez tvog bola i posledica....

Osim ako radi¹ na gradili¹tu pa mora¹ da lomi¹ kièmu da bi opet kupio auspuh... Sjebe¹ kièmu i eto bola, eto posledica :D (kenjam, humor)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: mkt poslato 14 April, 2015, 18:51
kafa i koka kola u kaficu kod beton hale 790din jebem ti  [ljutko]
kako sam se samo zajebao   [facepalm]
gde je ta beton hala, da izbegavam...:D

zVuk

na pristanistu.....tamo gde se iskrcavaju turisti sto dolaze brodovima.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Balsa Wrx

Borko da si ziv i zdrav,bice takvih situacija,ali jbg gusti su gusti... :D meni se sa cini mi se 9 ili 10god desio udes lik me opalio sa 80km/h ja otreso glavom o pod,napuknuta rebra,blagi potres mozga,dislociranje kuka jao kad se sjetim,pu,pu ne ponovilo se :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.