Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


con3

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sjebem komp zbog jebene igrice uzassssssssssssssssss

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Da si malo sipnula superlepka na ¹raf, to bi bilo to... Ovako æe¹ morati da dote¾e¹ ¹raf na svakih par hiljada...;D

BOKYBOY


VR 46

jbt jel moguce,ja imam neki eksercic u gumi :D
Twist of wrist!

Lazic

Ja imam unutra¹nje tako da ne mogu da priu¹tim luksuz hol¹rafova... ;D

mkt

bedak  :(
prodam sinoc motor momku i objasnim mu da sa pomorandzom nema zezanja i da pripazi  [djavo]   i jbga cimam danas da vidim kako je prosla prva vonja i imam sta da cujem  :o
omlatio se posle sat vremena na Glinari i pokidao ligamente, mora na usivanje ali mora da ceka tek do utorka zbog praznika  [doh]
jbga

UFF


Balsa Wrx

Predpostavljam da nikad prije toga nije ni sjeo na slicnu spravu pa nije ni cudo..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt

nije, vozio je neke bedevije koliko znam

Bori¹a

i ja vozio skuter i seo na crf450 i zabo pun gas i eto me na podu :D

ЯЭВОЛУТИОН

ja vozio svasta nesto i seo na ta sokocala.....ide na tocak kao i svaki drugi.....i sa apn4 moze da se padne na ledja.....sa mojih 100 kila ide ko ktm sa sagmajsterom....ide ali tesko :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

mene je moja bivsa RD 250 otresla o beton kad sam pokusavao da stunt-ujem, rasuo sam se celom duzinom po asfaltu, i onda sam skonto da nije divljanje za mene...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 April, 2015, 18:34
ja vozio svasta nesto i seo na ta sokocala.....ide na tocak kao i svaki drugi.....i sa apn4 moze da se padne na ledja.....sa mojih 100 kila ide ko ktm sa sagmajsterom....ide ali tesko :)
Kojih 100 kila...??? :P :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 12 April, 2015, 21:14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 April, 2015, 18:34
ja vozio svasta nesto i seo na ta sokocala.....ide na tocak kao i svaki drugi.....i sa apn4 moze da se padne na ledja.....sa mojih 100 kila ide ko ktm sa sagmajsterom....ide ali tesko :)
Kojih 100 kila...??? :P :-*
svrati do mene da vidis kako sam se sveo na mladost...ko deckic....otkad mi dete prazni novcanik i zena jede dzigericu, ja mrsavim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Jecko

Jebeni Ramadan..... Izvinjavam se svima....nemam nameru da vredjam niciju veru, ali zasto je sad njihov Ramadan bitniji od mojih praznika, dogadjaja ili bilo cega... [veryangry]

perlx

Jer je to njihova zemlja. Na tebi je da prihvatis ili odes.