Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

kosta bi prikoèio kad ih ugleda i stao. na vreme. grad je mravinajk i koste neæe da obori nekoga ko leti ko muva bez glave preko ulice. a vas dvojca jebaèi, pa kosta se navozo od janura pro¹le godine i nit je pao, nit ga ko udario, izbegao par sigurnih junaka i vozio se po snegu i ledu. prema tome, mo¾ete samo da mu zavidite ;)

UFF

 [rofl] evo ja ti vec zavidim, i na voznji po snegu i ledu i na upali pluca i na sjebanom motoru i na plasticnim vezicama :) samo se ti vozi a ja cu da ti zavidim i dalje

Kostić


Lazic

Citat: kosta66 poslato 02 April, 2015, 16:56
kosta bi prikoèio kad ih ugleda i stao. na vreme. grad je mravinajk i koste neæe da obori nekoga ko leti ko muva bez glave preko ulice. a vas dvojca jebaèi, pa kosta se navozo od janura pro¹le godine i nit je pao, nit ga ko udario, izbegao par sigurnih junaka i vozio se po snegu i ledu. prema tome, mo¾ete samo da mu zavidite ;)
©ta fali, ako omlati¹ babu zadnjim delom u slajdu, dobije¹ 150 poena za umetnièki utisak...:P ;D

Che

Citat: kosta66 poslato 02 April, 2015, 16:56
kosta bi prikoèio kad ih ugleda i stao. na vreme. grad je mravinajk i koste neæe da obori nekoga ko leti ko muva bez glave preko ulice. a vas dvojca jebaèi, pa kosta se navozo od janura pro¹le godine i nit je pao, nit ga ko udario, izbegao par sigurnih junaka i vozio se po snegu i ledu. prema tome, mo¾ete samo da mu zavidite ;)

[kralj]

super ti si nas idol

Kostić

ja sinoæ ispratim lorda i krenem na pumpu sav sreæan, da obradujem pumpu za gorivo. izaðem kod gaga forda, krenem ka ibarskoj a ispred mene ide auto. ja za njim na deset metara iza, kad odjednom auto prikoèi, pa udesno, kapiram staje i krenem da obiðem, traka ¹iroka ko dva busa, ne gazim belu liniju, a  i ne mogu, raèva se put, kad auto kako je prikoèio i oti¹ao udesno, naglo mota volan i pali se migavac. do jaja, to za migavac, malo kasno al do jaja. nabodem prednju i digne mi se motor. stanem ispred vozaèevih vrata i sednem na sirenu. u autu ¾ena mrtva ladna, pravi polukru¾no bez zaustavljanja. da sam imao sekiru, iscepao bi auto na froncle, makar me njem mu¾ il jebaè il kakav god krimos izre¹etao na mestu. jel tako uèe ovi ¹to su merodavni za odmeravanje, ko je sposoban da ima vozaèku dozvolu? jebem im mater u kompletu. merodavnu.

DraganPavlicevic

U subotu ujutro oko 9h izaðem iz zgrade(27.mart) i vidim onog velikog "pauka" kako kupi skuterèiæ koji je bio parkiran ispred po¹te.Nisam mogao da verujem:skuter mali,da manji ne mo¾e biti a pauk veliki.Odneso¹e ga,a kao da su meni zavukli ruku u d¾ep.Odem do kola koja sam parkirao na delu trotoara koji se ne koristi jer je du¾ cele ulice za¹titna ograda od gradili¹ta.A za brisaè zadenuto re¹enje o odno¹enju vozila(mog).Nalog izdat u 9 sati i 10min.Pogledam na sat...9 i 14.Smrzao sam se;pauk je do¹ao po moj auto, a kada su veæ tu,hajde da pokupimo i skuterèiæ.Nalog izdao policajac Stankoviæ Danijel sr.Da ne bi skuterèiæa,ja ostadoh bez 150e.A svaki dan kom¹ije i ja parkiramo na tom delu.Napominjem da na tom mestu ne postoji zabrana parkiranja.Jeste da je pe¹aèki blizu,ali se taj pe¹aèki ne koristi jer je na drugom delu prelaza trotoar zatvoren pomenutom ogradom.Rezime:pazite gde parkirate svoje motore,jer ovi iz parking servisa kupe sve ¹to im doðe pod ruku.Naravno,tu ne podrazumevam d¾ipove i sl.skupa vozila.

Kostić

lanac i katanac pa uz drvo. pa nek nose ako imaju bonsek ;D gadno vreme do¹lo, mora da im je besparica kad nose skutere :(

Zeljkamp

Citat: DraganPavlicevic poslato 06 April, 2015, 14:45
U subotu ujutro oko 9h izaðem iz zgrade(27.mart) i vidim onog velikog "pauka" kako kupi skuterèiæ koji je bio parkiran ispred po¹te.Nisam mogao da verujem:skuter mali,da manji ne mo¾e biti a pauk veliki.Odneso¹e ga,a kao da su meni zavukli ruku u d¾ep.Odem do kola koja sam parkirao na delu trotoara koji se ne koristi jer je du¾ cele ulice za¹titna ograda od gradili¹ta.A za brisaè zadenuto re¹enje o odno¹enju vozila(mog).Nalog izdat u 9 sati i 10min.Pogledam na sat...9 i 14.Smrzao sam se;pauk je do¹ao po moj auto, a kada su veæ tu,hajde da pokupimo i skuterèiæ.Nalog izdao policajac Stankoviæ Danijel sr.Da ne bi skuterèiæa,ja ostadoh bez 150e.A svaki dan kom¹ije i ja parkiramo na tom delu.Napominjem da na tom mestu ne postoji zabrana parkiranja.Jeste da je pe¹aèki blizu,ali se taj pe¹aèki ne koristi jer je na drugom delu prelaza trotoar zatvoren pomenutom ogradom.Rezime:pazite gde parkirate svoje motore,jer ovi iz parking servisa kupe sve ¹to im doðe pod ruku.Naravno,tu ne podrazumevam d¾ipove i sl.skupa vozila.

Treba platiti najavljene mitinge SNS-a...
TwinZ Auto & Moto

bigbad86

Jel skuter bilo kako blokirao bilo sta?

Hurricane

...evo i na Brdu, u Stevana Brakusa kod Stankoma, poèeli od pro¹le nedelje da nose sa trotoara gde nikad nisu nosili..

nikom nije jasno ¹ta im bi..

svaki dan po 3-4 puta dolaze..

naravno ispred kafea u sred raskrsnice sa Lje¹kom mo¾e¹ da ostavi¹ kako hoæe¹, samo proðu, ni¹ta...

DraganPavlicevic

Skuterèiæ bio najmanji moguæi,¾uta reg.tablica,plave boje.Bio parkiran na trotoaru ¹irine 3-4m,ma kome taj bicikl da smeta.Samo skotovima.Nije ih mrzelo da se bakæu njime,ali zato BMW-a X6 parkiranog samo 100-tinak metara dalje na samoj ulici niko ne dira.Danima(mesecima) viðam taj beli BMW kako stoji ispred jednog kafiæa i niko da mu priðe.

mali_zmaj

 to ti znaci da grad nema para,tako popunjavaju gradsku kasu,to rade i nasi ovdje zadnje vrijeme,nabijem ih na oni stvar i ispalim ko tromblon!!!
jin-jang

Lazic

'naèi, poèeæu auto da zakljuèavam sajlom...

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2015, 21:37
'naèi, poèeæu auto da zakljuèavam sajlom...
.........za drvo i to sto deblje.

Lazic

#14095
ma ne mora, ne smeju da seku...;D



edit:
ontopic:

Da, bre, posle duugo vremena nije me ja izbacio iz takta... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Danas dok sam jurio neke gluposti po vidikovcu, zena me zove i kaze da neki ludaci dosli iz elektrodistribucije u neko kontrolu brojila i cimaju vrata ormana da otvore.....ja posle petnaest munuta dosao vrata kriva ko gudalo....reko, da li su nomalni, nasta to lici....kaze maestro da je brojilo kao i orman predato u nadleznost EDB i da oni moraju da vide da li je sve u redu unutra....kaze nesto nece sa onim nasim kljucem pa smo morali malo.....ja sve slikam i najavim im se ujutru kod sefa sa sve slikama ....jedva sam vrata ormara vratio da pristojno stoje....doduse plastifikacija sala na par mesta moracu da ih prefabam....orman bre na mojoj kuci i ima da lici kako treba ,,,,,sutra cu im se najebati keve...vodim i advokata....uzeo sam imena dva retarda koji su to uradili...sad cu njih da tuzim, sefa, edb....sve redom......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


bigbad86

Sto da ih tuzis, ne razumem? Sto ih nisi lepo u svom stilu, zatvorenom sakom preko usta :P

Lazic