Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Nema, laziæev poslednji prijatelj je umro krajem pro¹log veka - ima 1000 godina èovek.  :P

Silvana: uzrok svih svaða je kad ljudi ne rade ono ¹to ti ¾eli¹ da rade, ili misli¹ da bi trebalo (i obrnuto, kad ti misli¹ da ne¹to ne treba, a oni ba¹...). Ljudi uglavnom i na prvom mestu gledaju sebe (ako su normalni i nisu ti mama :)  ), pa kad se postavi¹ i pogleda¹ iz tog ugla, neke tako stvari budu oèekivane. Niko nije savr¹en.

Naravno, ima i govana, ali ne uvek. Dobra knjiga Èitaè (Bernhart ©link) pi¹e o tome kako dobra i kvalitetna osoba, iz nekih sasvim drugih razloga mo¾e da se pona¹a èudno i ru¾no, ako ne skonta¹ celu prièu iz njenog ugla.

Odo' sad povuæi vodu...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

 Uff-e, mislim da on tebe vishe ne voli...    [nono]   [srce_puklo] [samoubistvo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: UFF poslato 24 Mart, 2015, 02:17
:( kako nemas?

a ja?  :'(
Dobro bre, zna¹ da volim dramaturgiju... ;D :-* [srce]

mi¹ko_kolo

Jebeni advokat! Oni, kao i Vuèiæ, misle da ¾ivimo u Diznilendu.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa moraju da nadoknade onaj strajk...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Ustao misleci da cu da prebojim samo dnevnu sobu a keva mi uvali kosku pa me natera da obojim i kuhinju i tri dupla prozora, starinski format. Svaki ima po 6 krila... Zavrsio sam....

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Mart, 2015, 22:29
Pa moraju da nadoknade onaj strajk...
Naravno! A sudovi zakazuju roèi¹ta na dve nedelje. A svako roèi¹te = 250 evrova! Pa ti vidi! 

Mare70a

Danas sam popizdeo dok sam dolazio na posao slusajuci Gradski radio 102,2.
Izmedju reklama i pesama ubace kao neku zanimljivost koju isprica neki voditelj.
Danasnja zajimljivost:" Da li znate da se u Beogradu prvog aprila poveca broj motorista,koji NERVIRAJU Beogradjane,za 270%?"
Probao sam da dodjem do telefona da im kazem da im mama nervira Beogradjane mater im hohstaplersku.
Bas sam izgoreo...a Beogradjane ne nervira sto svi kucaju,lajkuju,lizu prst pa listaju telefone dok voze...to ne nervira.   [prebicute]
veloce come un proiettile

mrle

Citat: Mare70a poslato 31 Mart, 2015, 09:52
Danas sam popizdeo dok sam dolazio na posao slusajuci Gradski radio 102,2.
Izmedju reklama i pesama ubace kao neku zanimljivost koju isprica neki voditelj.
Danasnja zajimljivost:" Da li znate da se u Beogradu prvog aprila poveca broj motorista,koji NERVIRAJU Beogradjane,za 270%?"
Probao sam da dodjem do telefona da im kazem da im mama nervira Beogradjane mater im hohstaplersku.
Bas sam izgoreo...a Beogradjane ne nervira sto svi kucaju,lajkuju,lizu prst pa listaju telefone dok voze...to ne nervira.   [prebicute]

http://www.gradskiradio.rs/contact

mrle


Lazic


Mare70a

I ja sam im sad svasta napisao....mamu im zavidnjacku kavezarsku
veloce come un proiettile

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

stilgar

#14073
nije me izbacilo iz takta al da znate da je pojacana kontrola motociklista u gradu, zaustavio me jedan na motoru, a sa njim ide i presretac na suzukiju,  traze dokumenta i registraciju.

Darko

Krenulo jeeee....

Idemooooooo....

Mogu da me uvate , al za sajlu ;)

Hohštapler

Citat: Mare70a poslato 31 Mart, 2015, 09:52
Danasnja zajimljivost:" Da li znate da se u Beogradu prvog aprila poveca broj motorista,koji NERVIRAJU Beogradjane,za 270%?"

...kontam da su mislili na pandure... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

skupljaju se pare za nove giksere presretaèe, ove su pojebali jureæi vetar. a ¹to ne prate ¹ta se radi je sme¹no. vozimo se boki i ja po ¹umi, oni sutradan kod bojanove kuæe kod mostiæa. posle par dana andreja i ja sliamo gume kod ko¹ute i ja ono obelim tablice kao fora, kad sutradan, ja urlam kroz ¹umu, a oni ba¹ tamo de smo slikali gume. o bo¾e... kad se uzimaju pare za registraciju vole te, kad oæe¹ da vozi¹ motore koji se voze, onda te gledaju popreko. a ovi ¹to krljaju po gradu, pa zbog takvih 'sluèajeva' i di¾u kurac na sve nas. onaj ¹to je otreso ¾enu i decu na sred pe¹aèkog je dovoljan za celu godinu. a mobilni koriste amaba¹ svi, pa se na to ne ¾ale. kad bi izbirao sve snimke od zimus, bilo bi ih za ceo jedan grad....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 31 Mart, 2015, 16:06
skupljaju se pare za nove giksere presretaèe, ove su pojebali jureæi vetar. a ¹to ne prate ¹ta se radi je sme¹no. vozimo se boki i ja po ¹umi, oni sutradan kod bojanove kuæe kod mostiæa. posle par dana andreja i ja sliamo gume kod ko¹ute i ja ono obelim tablice kao fora, kad sutradan, ja urlam kroz ¹umu, a oni ba¹ tamo de smo slikali gume. o bo¾e... kad se uzimaju pare za registraciju vole te, kad oæe¹ da vozi¹ motore koji se voze, onda te gledaju popreko. a ovi ¹to krljaju po gradu, pa zbog takvih 'sluèajeva' i di¾u kurac na sve nas. onaj ¹to je otreso ¾enu i decu na sred pe¹aèkog je dovoljan za celu godinu. a mobilni koriste amaba¹ svi, pa se na to ne ¾ale. kad bi izbirao sve snimke od zimus, bilo bi ih za ceo jedan grad....
Evo Kosta iz prve ruke....decko sa motorom nije isao brzo....majka je drzaci dvoje dece za ruku hitro hodala trotoarom i na dva metra pre pesackog sisla na ulicu na tri metra ispred momka...decko lokovo volan u desno i zabo kocnicu u panici....motor isklizao on zavrsio na asvaltu a motor pokupio , nazalost, zenu i dete....naravno novinara boli tuki da pita nekog sta je bilo ko je video.....iako je njegova izjava upisana od strane policije.....kaze drugar da decko nije imao sansu...kola u suprotnoj traci mu prilaze, nema obilazenja. Zena sa decom mu istrcava na put.....u panici je nabo prednju, a svi znate sta se onda desi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma kosta bi to izbegao i ne bi pao nit njih pokupio

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!