Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: mrle poslato 13 Mart, 2015, 10:00
Citat: MIGE poslato 13 Mart, 2015, 09:58
Citat: njanja poslato 13 Mart, 2015, 09:50
@hostaplerGAY

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ako ti dovede burazera blizanca,neces znati ko te je vise tukao od njih dvojice ...samo ti zezaj naseg druga  :D

gay gangbang
[rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 13 Mart, 2015, 10:02
Citat: mrle poslato 13 Mart, 2015, 10:00
Citat: MIGE poslato 13 Mart, 2015, 09:58
Citat: njanja poslato 13 Mart, 2015, 09:50
@hostaplerGAY

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ako ti dovede burazera blizanca,neces znati ko te je vise tukao od njih dvojice ...samo ti zezaj naseg druga  :D

gay gangbang
[rofl] [rofl]
gay twins gangbang....to nema jos na internetu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

 [gej]  [gej]  Uuuuuu, neshto totalno novooooo...   [rofl]  [klanjam_se]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...


Kalesin

Recimo da nije danas al od Srede me koleno zeza ni na treninge ne mogadoh ici a danas propustih put u Loznicu...za sve je kriva ona kisha!!
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

DraganPavlicevic

Bre Kalesin, ala si ti matora.Svaki èas ti ne¹to nedostaje.A ja mislio da si ti u cvetu mladosti.Kad budem do¹ao u tvoje godine, verovatno æu se i ja tako oseæati.Do tada...                                                                                                                                                                           P.S.Ako dolazi¹ danas na u¹æe,èastim pivo(zbog prethodnog humora).Ja sam na u¹æu posle 14h.

mkt


Lazic


VR 46

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] idi bre lazicu zagrcnuo sam se zamalo da se udavim  ;D
Twist of wrist!

Lazic


Kostić


Balsa Wrx

Nagrdjen 39 temperatura a vanka 22 stepena bez oblaka na nebu.  [veryangry]  :'(
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Prvo se buæne¹ u more da obori¹ temperaturu, pa na motor...;D

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2015, 17:27
Prvo se buæne¹ u more da obori¹ temperaturu, pa na motor...;D
............i zaglavi na grudno odelenje sa blagom upalom pluca.

Kalesin

Citat: DraganPavlicevic poslato 15 Mart, 2015, 14:11
Bre Kalesin, ala si ti matora.Svaki èas ti ne¹to nedostaje.A ja mislio da si ti u cvetu mladosti.Kad budem do¹ao u tvoje godine, verovatno æu se i ja tako oseæati.Do tada...                                                                                                                                                                           P.S.Ako dolazi¹ danas na u¹æe,èastim pivo(zbog prethodnog humora).Ja sam na u¹æu posle 14h.

Dragane to su samo posledice profesionalnog bavljenja sportom ...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

Citat: goranvojska poslato 15 Mart, 2015, 19:09
Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2015, 17:27
Prvo se buæne¹ u more da obori¹ temperaturu, pa na motor...;D
............i zaglavi na grudno odelenje sa blagom upalom pluca.
Dobro, ne moramo sad da detalji¹emo...;D

Balsa Wrx

Vec imam bronhitis od motora,jer ga debil vozim svako jutro u 6 ujutro u sk,al sta cu drugo kad ne podnosim autobus :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Mene je izbacilo iz takta kad sam guglao "gay twins gangbang". Naime, ovaj forum se i dalje prenisko kotira pri pretrazi sintagme gay twins gangbang, ¹to je nepravda s obzirom na broj i proceat nas gejeva na forumu, a imamo i par izvornih, autohtonih gej tvinsa - malo li je?!     :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Ruza-Bandit

Mene je vi¹e izbacilo iz takta to ¹to kad sam krenula da kucam gay twins gangbang vidim da je neko pre mene to kuckao.. Vidim ja da æu menjati deèka  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] A vrlo verovatno je on mene veæ zamenio :P