Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam na kraju polozio tako sto mi se u komisiji zadesio najnadrkaniji pandur kojeg su ikada poslali na polaganje.....pitao me umem li na tocak....ja kazem umem ali ne radim to jer me mnogo kosta.....uz recenicu "naucio si lekciju, kad god se kurcis kosta mnogo" potpisao da sam polozio...u medjuvremenu iz skole zvali kuci da ne dolazim jer niko kod njega nikad nije prosao....kul lik...sretnem ga posle deset godina na pecanju...ispostavilo se da mu je to bilo poslednje polaganje pre penzije...pa kao ajde da nekoga pusti....inace smatra da je voznja motora najgluplja stvar koju covek moze da urad.....pored braka....donekle je u pravu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Mart, 2015, 21:21
....inace smatra da je voznja motora najgluplja stvar koju covek moze da urad.....pored braka....donekle je u pravu.

...za brak je u pravu sto posto...provereno...tri puta... :)

Lazic


mali_zmaj

u jebote mis tri puta!!! pa mozes se jednom,ma i dva puta zajebat... al tri....!   ;)
jin-jang

Biker-Boy

pa gde MENE nadjose??? danas mi na facebook-u stigo zahtev za prijateljstvo od tadiceve "socijaldemokratske" stranke ogranak subotica , e jos kad bi znali koliko ga mrzim nebi se ni trudili, pa onaj tadic nebi znao sta je socijalizam ni da ga isti ujede za dupe, isto kao i onaj saban dacic, oni su uvreda za socijalizam, bude mi muka kad vidim kakvi ljudi sebe nazivaju socijalistima....valjda ce jednog dana doci PRAVI socijalisti na politicku scenu, za njih cu rado da glasam, a ne za ovaj kapitalisticki olos...
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

d¾aba mama kupuje giksere presretaèe. kud moj toèak, tu i njen. mogla bi malo da ulo¾i u puteve, a ne u kazne za platice.

http://s3.postimg.org/6bn5g9wb7/burlp.jpg

http://s3.postimg.org/5neaxbxlf/image.jpg

penzos

Koliko mo¾e biti te¹ko da se ovo nauèi i da daju ¾migavac kada izlaze iz kru¾nog? Sreæa pa ima onaj upust za invalide na pe¹aèkom delu, inaèe umalo ga omasti



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Mart, 2015, 21:21
ja sam na kraju polozio tako sto mi se u komisiji zadesio najnadrkaniji pandur kojeg su ikada poslali na polaganje.....pitao me umem li na tocak....ja kazem umem ali ne radim to jer me mnogo kosta.....uz recenicu "naucio si lekciju, kad god se kurcis kosta mnogo" potpisao da sam polozio...u medjuvremenu iz skole zvali kuci da ne dolazim jer niko kod njega nikad nije prosao....kul lik...sretnem ga posle deset godina na pecanju...ispostavilo se da mu je to bilo poslednje polaganje pre penzije...pa kao ajde da nekoga pusti....inace smatra da je voznja motora najgluplja stvar koju covek moze da urad.....pored braka....donekle je u pravu.

ceo zivot vozis motor i ozenjen si... mora da si piglu kao kurac... a i glava ti izgleda kao glavic  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dusankobgd

 Voli ovaj Nemanja da ga umoci pa to ti je [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Noæas mi umro kum. 51 godina, dva klinca od 12 i 9 godina.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 11 Mart, 2015, 11:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Mart, 2015, 21:21
ja sam na kraju polozio tako sto mi se u komisiji zadesio najnadrkaniji pandur kojeg su ikada poslali na polaganje.....pitao me umem li na tocak....ja kazem umem ali ne radim to jer me mnogo kosta.....uz recenicu "naucio si lekciju, kad god se kurcis kosta mnogo" potpisao da sam polozio...u medjuvremenu iz skole zvali kuci da ne dolazim jer niko kod njega nikad nije prosao....kul lik...sretnem ga posle deset godina na pecanju...ispostavilo se da mu je to bilo poslednje polaganje pre penzije...pa kao ajde da nekoga pusti....inace smatra da je voznja motora najgluplja stvar koju covek moze da urad.....pored braka....donekle je u pravu.

ceo zivot vozis motor i ozenjen si... mora da si piglu kao kurac... a i glava ti izgleda kao glavic  [rofl] [rofl]
e moj pole jr.....motor vozim ali ozenjen nisam....ne potpisujem nista ....to sto sa cimerkom imamm dvoje dece i sto je izdrzavam ne znaci nista.....bar njoj....meni ono sto dam za decu nije zao ali na nju mi i dinar zao da potrosim....napizdih je za osmi mart kako je zinula....kao ne znaci njoj nista praznik ali joj znaci gest.....i meni ne znaci nista datum, ali mi znaci svaki dan skuvan rucak ....posto toga nema nema ni gesta.....jos ne pricamo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Mart, 2015, 16:16
Noæas mi umro kum. 51 godina, dva klinca od 12 i 9 godina.
moje saucesce...... :(
to je izgleda postalo u danasnje vreme normalno...mladi ljudi umiru...moja dva dobra druga odose pocetkom januara ...39 i 49 god....odmorili su se od bolesti,bede i ove drzave...sto bi rekao moj kum,neki put zavidim mrtvima...nazalost je tako....

mi¹ko_kolo

Nemam pojma ¹ta da ka¾em. Sve mi se okrenulo kad sam jutros video poruku, poslatu sa njegovog telefona "Boban je umro". I dalje ne mogu da verujem, pro¾iveli smo zajedno vi¹e od 30 godina, a u njima svega i svaèega.

ЯЭВОЛУТИОН

neki lekar mi davno rece.....ko pretekne od 40 do 60 zivece dugo.....ajdeee
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Nisi jedini, meni jutros Baba :( Doduse i malo nam laknulo ( a i njoj definitivno), namucila se zena...

mi¹ko_kolo

Jebi ga, njoj je bilo vreme. Mom kumu i nije.

ЯЭВОЛУТИОН

mene iznerviralo sto hjulit pakard izasao iz pula crvene  zvezde.....ups...to je za onu drugu temu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86


mkt

kad moram da biram izmedju nje i dva motora  [sutirakamen]

MIGE

Citat: mkt poslato 12 Mart, 2015, 02:43
kad moram da biram izmedju nje i dva motora  [sutirakamen]
pa jesi li se pozdravio sa njom kako dolikuje? [rofl]