Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl]
Listam sad FB i poznanica okaèila sliku:


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vuk88

JAooooo pa ovo mi koleginice sa faxa,mnogoo dobre likuseeeeeee ;)

mali_zmaj

vuce,vuce bubo lenja... za A kategoriju sam polozio iz prve,a deset godiina prije toga sam zviznuo cetiri puta voznju za C i B kategoriju jer nisam htjeo da im dam pare a znam da sam dobro vozio!! znas kad me jednom oborio i ja ga pitam zasto? jel crveno,jel pje¹ak,jel pravo prvenstva... pitam ga ¹ta.. on meni kaze da se hrvem sa volanom... e onda sam skocio da ga tucem,al ga spasio drugi clan komisije koji je bio tu i mislio u startu da sam dobro vozio... gamad...
jin-jang

Vuk88

Pa zbog tih nadrkanih pandura i zbog toga sto to moram sto pre to da zavrsim,znaci bas mi je hitno da zavrsim,zbog zabrane koja treba da mi stigne,samo da se dokopam dozvole,pa nek oni lupaju zabranu nek rade sta hoce,samo je to razlog zbog kog sam hteo da zavrsim to,inace bi ima davao pare u kurcu.A to sto ovde odma padaju neke nepotrebne prozivke,jedan clan pise kako je neko kao ja isekao nekog,momak iz CG pise kako takvi kao ja ginu,mislim da je to stvarno degutantno.Ne znam cime sam zasluzio to,ali ok.Ovde sam dosao zbog ljubavi prema motorima,druzenja,upoznavanja,a naisao sam na sve osim toga.

Hohštapler

...ne¹ ti dugo izdr¾ati ovde ako sve tako prima¹ k srcu...
Manijaci malo drugaèije funkcioni¹u. Drkanje i podjebaèina je op¹te mesto.

De de ne budi na kraj srca, 8. mart je, na ti kita cveæa!
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQWsTreyX4ylLI81MQDMqS945Gwmwu2zgpn650KR-mJEVY02G6ILA
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ko ne voli karanfile, ne treba da ¾ivi!

Nego ¹to bi davao 200 evra za polaganje, kad bih ja pristao za 100 evra da vozim umesto tebe. Re¹eno, sve za kolege s foruma!  :)   Posle kad se skrljamo, krpiæe nas majstor ¹to je anatomiju polo¾io za pesto evara! Æe bidnemo ki novi! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


Silvana

Pa ¹to pola¾e¹ kaæe odma da ti je uznu?  [rofl]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Uostalom, i ti si na¹ao gde æe¹ da tra¾i¹ savet kako da plati¹ dozvolu. Ovde sve neozbiljni. Idi na forum BJB i tamo pitaj, tamo æe ti pomoæi.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Bori¹a

tamo pitaj i doci ce ljudi iz mas-a da te uhapse hahahah [rofl]

makinjo

Drz se druze ovi manijaci kad nanjuse krv kidisu ki ludi :D

TEEfqd

#13931
Citat: UFF poslato 08 Mart, 2015, 04:55
pa jel ti lakse da zaradis 200e ili naucis debilne testove?
meni su oni bili zanimljivi
ako ti treba manje vremena da zaradis te pare nego da naucis reci mi cime se bavis?
teoriju sam polozio, prakticni podmazao u vreme kad je to moglo jos za sitne pare da se uradi.
sad kako idu neki novi zakoni i polaganja od 6 meseci i pitaj boga sta jos ni ne cudi me sto ljudi
hoce da vataju krivine.
u svakom slucaju sudeci po bjb ekipi meni bi trebalo vec da daju 4 godine, kupio dozvolu
kupio prvi motor R..a mogu da se kladim u motor da je moj pristup i ucestvovanje u saobracaju
bezbednije od 99% njihove ekipe tamo bez obzira sto mi motor ide preko 2 glave svaki put kad sednem
na njega

Bori¹a

u cacku prakticno tu i tamo moze da propuste, ali testove ne tolerisu nista... mora da se nauci... ja dva puta pao za kola i posle A1, A2 i B polozio

Radanovic

Ja u BL glat polo¾io i testove i vo¾nju ...
najte¾e od svega bila prva pomoæ  [panic]

mali_zmaj

Citat: Vuk88 poslato 08 Mart, 2015, 17:18
Pa zbog tih nadrkanih pandura i zbog toga sto to moram sto pre to da zavrsim,znaci bas mi je hitno da zavrsim,zbog zabrane koja treba da mi stigne,samo da se dokopam dozvole,pa nek oni lupaju zabranu nek rade sta hoce,samo je to razlog zbog kog sam hteo da zavrsim to,inace bi ima davao pare u kurcu.A to sto ovde odma padaju neke nepotrebne prozivke,jedan clan pise kako je neko kao ja isekao nekog,momak iz CG pise kako takvi kao ja ginu,mislim da je to stvarno degutantno.Ne znam cime sam zasluzio to,ali ok.Ovde sam dosao zbog ljubavi prema motorima,druzenja,upoznavanja,a naisao sam na sve osim toga.
gledaj to ovako.. ovdje su ti svi manijaci,i ima nas svakakvih,ali ti svi  misle dobro, mada to ne znaju bas fino da kazu.. neka skola se mora proci,mada ne sumnja niko da ti lose vozis,nemamo mi ovdje bas nekog pardona ali ako budes strpljiv i imas debelu kozu uklopit ces se.... druze polagat se mora,i kamo srece da su testovi rigorozniji,manje bi nas ginulo po putevima,vjeruj mi!!
jin-jang

Balsa Wrx

Citat: Vuk88 poslato 08 Mart, 2015, 17:18
Pa zbog tih nadrkanih pandura i zbog toga sto to moram sto pre to da zavrsim,znaci bas mi je hitno da zavrsim,zbog zabrane koja treba da mi stigne,samo da se dokopam dozvole,pa nek oni lupaju zabranu nek rade sta hoce,samo je to razlog zbog kog sam hteo da zavrsim to,inace bi ima davao pare u kurcu.A to sto ovde odma padaju neke nepotrebne prozivke,jedan clan pise kako je neko kao ja isekao nekog,momak iz CG pise kako takvi kao ja ginu,mislim da je to stvarno degutantno.Ne znam cime sam zasluzio to,ali ok.Ovde sam dosao zbog ljubavi prema motorima,druzenja,upoznavanja,a naisao sam na sve osim toga.

Ako sam te uvrijedio prastaj nije mi to bila namjera. :D radi kako hoces tvoj je zivot necu ja da ti pametujem jer sa ja za sve odje klinac al eto neke osnove znam
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Ostoja

Davno nekad polagao ja vozachki kao klinac, 18 god. Krenemo na voznju i tip iz poprecne ulice previdi parvo prvenstva i pravo na nas, ja se ne uplashim (pasivan kraj, vozio sam caletovog keca dve godine, svi znali, milicija samo odmahivala rukom), pobegnem skroz na trotoar i izbegnem tipa. Odmah prekinu polaganje, glavni iz komisije reche: imam malun decu, malo si me uplashio, idemo nazad. Rekoshe: mali, umesh ti to, i tako ja polozim. Dve godine kasnije dodjem na polaganje za "A" na svojoj Jawi 350, samo su se smejali, naterali me da se vozim 200 m napred nazad i pustili me. E, al' to je bilo bash bash davno...

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Balsa Wrx

Meni su prosle god na voznju dosli sa neki raspalim piaggiom i ja krenuo da radim osmicu ovaj zbori a kisa ce aj polozio si,meni lakse bilo i sve to stoji ali onda se cudimo zasto mladi ljudi sa npr 18 19 20god ginu..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mali_zmaj

Citat: Radanovic poslato 08 Mart, 2015, 18:22
Ja u BL glat polo¾io i testove i vo¾nju ...
najte¾e od svega bila prva pomoæ  [panic]
koje si ti godiste,ja sam polagao 97 ili 98 ne sjecam se tacno sada,meni je u komisiji bio onaj debeli matori sjedi alkoholicar iz autoprevoza,jednog momka je obarao deset puta,a na moje oci je drugi  covjek nagazio ivicnjak odmah po polasku i prosao... dao pare!!!!  tako da je prosjek padanje bio tri ili cetiri puta ako nisi imao vezu ili pare.....,u to vrijeme...
jin-jang

Radanovic

Citat: mali_zmaj poslato 08 Mart, 2015, 19:05
Citat: Radanovic poslato 08 Mart, 2015, 18:22
Ja u BL glat polo¾io i testove i vo¾nju ...
najte¾e od svega bila prva pomoæ  [panic]
koje si ti godiste,

Markezovo  ;D #93