Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Mart, 2015, 21:02
¹to je najgore, nagovorio i mene da kupim bajs, i sad svaki dan aj se vozamo...
jebala ga romantika!
Jebe¹ mi sve ako ovde ima ikog iole normalnog...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

penzos

Ja sam normalan!  [dunce] A i meni je moj psihijatar rekao da svi vi ne postojite!  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


Kostić

i onda ja preðem pola novog sada sa andrejem, tj kaskam motorom za njim, a on na bajsu ;D

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Mart, 2015, 21:02
¹to je najgore, nagovorio i mene da kupim bajs, i sad svaki dan aj se vozamo...
jebala ga romantika!

Samo da se ne dr¾ite za ruke :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Balsa Wrx

Eh,prosle godine kad mi je motor bio u knock down proso bus,mama nije doma posla u istanbul sa sestrom,tata na brod,prosli svi busevi za Kotor,ja uzeo biciklo i lagano do trajekta,preso trajekt pa sve uz obalu do kotora,dolazim u skolu nedje 4. cas ja znojav usmrdjen,svi me gledaju kao najvecu budalu,profesori pitaju pa sto si tako znojav sto si to cinjeo,kad sam im reko da sam doso biciklom u skolu imali su se izvrnut i tu je poceo smijeh.Eee,ne ponovilo se :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

kad je prva smena i hladno mama ili tata me odbace na bus koji je 3.5km od kuce, i jedan dan se ja posvadjam sa mamom a tata bio na putu, i nece ova da me vozi do na bus, ja kazem ODOH PESKE U SKOLU
krenem ja i nosim radove neke, stignem pred kraj sestog casa (imam 11km do skole), radovi mokri, kesa puna vode jer je bio sneg pa se otopio i ulazim na konstrukcije i profesorka me vidi ja sav crven smrzao se kao picka, po snegu isao... ja pokazem radove a iz kese curi voda [rofl] [rofl]

aæimo


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

Citat: aæimo poslato 01 Mart, 2015, 23:39
11 km 4.5 sati. Sine bori¹a to mora da je ovako izgledalo

nisi uracunao svracanje u obliznju birtiju da se zgrejem malo [rofl]

bigbad86

Juce se napijem u gradu ko stoka pa me neke drugarice me pozovu negde oko 4 ujutru na neku kucnu zurku ja odem tamo i onaj topao vazduh i dim me preseku ja odem u wc i coveku ispovracam celu kadu a kada slabo vuce pa nisam ni mogao da isperem pola sata. A coveku sam prvi put usao u kucu niti ga poznajem. Blam zivi me izjeo...

makinjo

Mogu da zamislim samo  kako je izgledalo to pijano sredjivanje kade hahaha :D

bigbad86

Sreca u nesreci da nisam jeo nista pred grad pa bilo retko i moglo  kroz slivnik (uglavnom) :P

makinjo


Lazic


Slaninar

Citat: mareskin poslato 01 Mart, 2015, 23:03
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Mart, 2015, 21:02
¹to je najgore, nagovorio i mene da kupim bajs, i sad svaki dan aj se vozamo...
jebala ga romantika!

Samo da se ne dr¾ite za ruke :D

To nikako, samo za guzu!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 02 Mart, 2015, 00:12
Juce se napijem u gradu ko stoka pa me neke drugarice me pozovu negde oko 4 ujutru na neku kucnu zurku ja odem tamo i onaj topao vazduh i dim me preseku ja odem u wc i coveku ispovracam celu kadu a kada slabo vuce pa nisam ni mogao da isperem pola sata. A coveku sam prvi put usao u kucu niti ga poznajem. Blam zivi me izjeo...

Stvarno si nezgodan kad popije¹. Umesto da, kao svaki normalan pijanac, povraæa¹ u wc ¹olju ti u kadu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


Lazic


bigbad86

Citat: mareskin poslato 02 Mart, 2015, 09:01
Citat: bigbad86 poslato 02 Mart, 2015, 00:12
Juce se napijem u gradu ko stoka pa me neke drugarice me pozovu negde oko 4 ujutru na neku kucnu zurku ja odem tamo i onaj topao vazduh i dim me preseku ja odem u wc i coveku ispovracam celu kadu a kada slabo vuce pa nisam ni mogao da isperem pola sata. A coveku sam prvi put usao u kucu niti ga poznajem. Blam zivi me izjeo...

Stvarno si nezgodan kad popije¹. Umesto da, kao svaki normalan pijanac, povraæa¹ u wc ¹olju ti u kadu :D
ne bih stigao da dignem dasku... Bolje nego na plocice :P