Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:22
Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)
20 godina nisam mogao 500 metara bez kola ili motora, kakve zone, kakvi pauci...

Balsa Wrx

Nisam obozavalac malih auta ali vise ces se navozat sa malim autom 2010god i sl,nego sa nekom tranjom 10god starom cijeg vlasnika ne znas a kamoli sto drugo..  :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

mhm, al' na 2010-om kad ti ne¹to rikne, ko¹ta vi¹e nego ceo auto iz 2004-te...;D

freepartyman

 Ko zivi u centru grada je mazohista ako ima ista vece od golf klase..Samo smart ili neki skuter i zavrsio si posao,a mozes i peske,sve ti blizu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Balsa Wrx

Citat: Laziæ poslato 01 Mart, 2015, 17:27
mhm, al' na 2010-om kad ti ne¹to rikne, ko¹ta vi¹e nego ceo auto iz 2004-te...;D

Ma nijeee okle,nama je vodilica mjenjaca posla u kurac na mecku sa rukama 2000e ispalo,garancija je pokrila al nedaj boze da je nije bilo,onda farovi isto tako zamaglili,prokisli 1000e komad isto pokriveno garancijom..Al opet sigurniji sam sa njim nego sa istim takvim starim 10god kojem su djelove mrvicu jeftiniji jbg.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


Balsa Wrx

Evo izasao prije par mjeseci,trebali smo ga prodat nasli kupca ali caca odustao kaze previse  gubim neka stoji,dace ga meni za godinu dana,dok ne zaradim za svoje a to je do 20ete :D ma da mehanicki njemu nece nista bit i za narednih par godina jer je jako malo vozen presao 103k :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:22
Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)

a racunar za servis, daske za novi terarijum i 15 zivih zamoraca isto autobusom da prevezem?
ili motorom?

da zivimo u NY ili nekom vecem gradu sa dobrom podzemnom mrezom auto verovatno ne bi ni imao nit koristio
svuda se podzemno stigne i brze i jeftinije
ali ne zivimo jbg

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 01 Mart, 2015, 17:41
Evo izasao prije par mjeseci,trebali smo ga prodat nasli kupca ali caca odustao kaze previse  gubim neka stoji,dace ga meni za godinu dana,dok ne zaradim za svoje a to je do 20ete :D ma da mehanicki njemu nece nista bit i za narednih par godina jer je jako malo vozen presao 103k :D
Ma dobre su meèke, al' kad ne¹to skupo crkne reæi æe¹, jeb'o te Laziæ...;D



Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 17:44
Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:22
Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)

a racunar za servis, daske za novi terarijum i 15 zivih zamoraca isto autobusom da prevezem?
ili motorom?
Zove¹ drugara koji ima kola i napoji¹ ga pivom posle...;D

freepartyman

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 17:44
Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:22
Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)

a racunar za servis, daske za novi terarijum i 15 zivih zamoraca isto autobusom da prevezem?
ili motorom?

da zivimo u NY ili nekom vecem gradu sa dobrom podzemnom mrezom auto verovatno ne bi ni imao nit koristio
svuda se podzemno stigne i brze i jeftinije
ali ne zivimo jbg
Nisam mislio kad nesto trebas da nosas da ides basom, pricam ti o izboru kada imas auto,a neces da gubis vreme i zivce trazeci parking.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 17:44
Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:22
Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)

a racunar za servis, daske za novi terarijum i 15 zivih zamoraca isto autobusom da prevezem?
ili motorom?

da zivimo u NY ili nekom vecem gradu sa dobrom podzemnom mrezom auto verovatno ne bi ni imao nit koristio
svuda se podzemno stigne i brze i jeftinije
ali ne zivimo jbg

U Srbiji su ljudi stoka i linèovaæe te da proba¹ i bajs da unese¹ u bus, èak i ako nije gu¾va. Nije svugde tako. Ipak, ima re¹enja. ©ta sve nisam prevezao bajsom do sada...  :)
Sve je stvar izbora, ima za sve izgovor: te kako æu decu da vozim, te kako æu stvari, te ovo, te ono. Ja cele godine, 365 dana, bajsom sve obavljam.














Ni jedno dete se jo¹ nije zaledilo:


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ovi likovi su frikovi...svi do jednog....ime sve to i na motorima.....ima onih koji ipeske idu.....kad se dete razboli i dobije visoku temparaturu a taksija nema onda cu da vas pitam "koji ce vam kurac auto"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 18:27
Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 17:44
Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:22
Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)

a racunar za servis, daske za novi terarijum i 15 zivih zamoraca isto autobusom da prevezem?
ili motorom?

da zivimo u NY ili nekom vecem gradu sa dobrom podzemnom mrezom auto verovatno ne bi ni imao nit koristio
svuda se podzemno stigne i brze i jeftinije
ali ne zivimo jbg
Nisam mislio kad nesto trebas da nosas da ides basom, pricam ti o izboru kada imas auto,a neces da gubis vreme i zivce trazeci parking.

ali cu da gubim vreme
i zivce jer cu da se guram sa smrdljivim penzosima
ne hvala

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2015, 20:20
ovi likovi su frikovi...svi do jednog....ime sve to i na motorima.....ima onih koji ipeske idu.....kad se dete razboli i dobije visoku temparaturu a taksija nema onda cu da vas pitam "koji ce vam kurac auto"

Ja sam frik.  :)

Kad je bio onaj veliki sneg pre par godina, skija¹ke naoèare, gume s ekserima i pun gas - od Futoga do NS na posao.  Ljudi na stanicama stoje i smrzavaju se i komentari¹u glasno "koji ludak", a meni lepo i toplo jer pedalam. Stignem isto koliko se putuje busom (jer ne stajem kupiti stoperke).

Za Novi Sad, ko ¾ivi u gradu, auto je nepotreban. Ako je dete zdravo, samo se ponekad razboli, mo¾e se uzeti taksi. Na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko puta su me roditelji vozili nekud kolima, tako.

Da, zgodno je imati auto na jedno domaæinstvo (ili jedan na dva domaæinstva), ima situacija kada dosta olak¹ava, ali ko kuka na skupo gorivo, parkinge i ostalo - ima¹ bajs, bus. Gledam po firmi, razvoze decu na treninge, vraæaju. Ja sam i leti i zimi i¹ao pe¹ke, busom, ili bajsom, od prvog osnovne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

#13854
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2015, 20:20
ovi likovi su frikovi...svi do jednog....ime sve to i na motorima.....ima onih koji ipeske idu.....kad se dete razboli i dobije visoku temparaturu a taksija nema onda cu da vas pitam "koji ce vam kurac auto"
Ne kaki molim te, najbolje da drzimo decu pod staklenim zvonom i pravimo debile od njih. U Norveskoj i Danskoj deca spavaju non stop napolju pa im nije nista a mi se ovde bojimo promaje.. [doh]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Op¹te je poznato da gejevi furaju bajseve. Slaninar je peder.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Hohštapler

¹to je najgore, nagovorio i mene da kupim bajs, i sad svaki dan aj se vozamo...
jebala ga romantika!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.