Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Biker-Boy poslato 24 Februar, 2015, 21:56
secam se pre 20-ak godina, pa i vise, su se prodavali neki televizori mislim da su bili "gorenje" i imali su neko zastitno staklo preko ekrana, kao neki lazni efekat da ima ravan ekran, iako je bio obican zakrivljen :D  pa kontam da bi mogao nesto slicno da uradis sa ovim, tj da stavis to staklo i zastitis TV, pa moze mali do mile voje da se igra sa tv-om bez posledica za tv :)
nije losa ideja!!! ima da ozbiljno razmislim oko toga,za sada ga vise ne cacka,al bolje sprijeciti nego lijeciti....
jin-jang

Laki-zr

Sef rekao danas da se radi i subota :@

Lazic

Kako sam voleo da ka¾em, dobro ti radi, ja sam van grada u subotu...;D

ЯЭВОЛУТИОН

@laki
tebi sad kad sef sedne za vrat  tesko ces se izvuces..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

cetvrta godina kako vozim svoj bmw bez problema i sad mi pred kupcem rikne alnaser, dosao covek sa kintom a ja ne mogu da upalim  [doh]

Laki-zr

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2015, 10:26
@laki
tebi sad kad sef sedne za vrat  tesko ces se izvuces..
Boricu se do poslednjeg atoma snage :)

Balsa Wrx

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2015, 11:18
cetvrta godina kako vozim svoj bmw bez problema i sad mi pred kupcem rikne alnaser, dosao covek sa kintom a ja ne mogu da upalim  [doh]

Nece da ide iz kuce.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2015, 11:18
cetvrta godina kako vozim svoj bmw bez problema i sad mi pred kupcem rikne alnaser, dosao covek sa kintom a ja ne mogu da upalim  [doh]
Jeb'o te bimer...:P ;D



Citat: Laki-zr poslato 28 Februar, 2015, 12:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2015, 10:26
@laki
tebi sad kad sef sedne za vrat  tesko ces se izvuces..
Boricu se do poslednjeg atoma snage :)
mislio je na mene...;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 01 Mart, 2015, 03:04
Citat: UFF poslato 28 Februar, 2015, 11:18
cetvrta godina kako vozim svoj bmw bez problema i sad mi pred kupcem rikne alnaser, dosao covek sa kintom a ja ne mogu da upalim  [doh]
Jeb'o te bimer...:P ;D



Citat: Laki-zr poslato 28 Februar, 2015, 12:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2015, 10:26
@laki
tebi sad kad sef sedne za vrat  tesko ces se izvuces..
Boricu se do poslednjeg atoma snage :)
mislio je na mene...;D
naravno da sam mislio na Cizala....moz dumre, izvuci se nece.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Divno vreme napolju, samo govna shto ne padaju.... Da, evo mene opet u Rus, sva sreca shto juche zavrshismo beton, danas bi mogli samo da se samoubijemo na licinom mestu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Balsa Wrx poslato 28 Februar, 2015, 15:16
Citat: UFF poslato 28 Februar, 2015, 11:18
cetvrta godina kako vozim svoj bmw bez problema i sad mi pred kupcem rikne alnaser, dosao covek sa kintom a ja ne mogu da upalim  [doh]

Nece da ide iz kuce.. :D

zamenio sam cetkice i otisao
sad ja hocu iz kuce ali nemam cime :(
ne gine mi sipkatrans ili buspljus ponovo posle ise od 10 godina

Bori¹a


Ostoja

Ufe, prodade crnu zmiju?
Sg ce padne neshto za bespuce, osecam...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

penzos

Mali je stvarno perverzan! Sada se raspituje za kravu!  [panic]  [panic]  [panic]
Pa kakvo je vreme u Bgu, zar ne mo¾e Honda?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

moze ali on se vozi samo na plus 30 i jace......komformista u ledja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Jebem im sve nabeðeno! Sada sam odvezao (naravno autom) gospoðu do kancelarije. Izlazim iz naselja na bulevar, prolazi omladinac sa lepim VFR om, povi¹en zatamnjen vizir, onako sreðeno deluje, BG tabla. Vozi u¾ivajuæi, 19 stepeni, lepota. Kruzira tek na nekoj raskrsnici, totalno onako bezveznoj, vojni kombi ide levo ka kasarni, Honda u sredini desne trake, kad lik sa ML meèkom (i naravnom mobilnim na uhu, naoèare Mile Kitiæ i tesna majica na podgojeno telo) ladno skreæe levo i iseca obojicu. Kolega na Hondi ga nije video od kombija, ja provalio jedva. Sreæom vozili oko 50-60, stali na vreme svi, pa i on. Ja mu se nakr¹i svega, Honda¹ ne znam zbog kacige, kreæemo kad eto ga i on kreæe! Valjda misli da smo stali da ga ispo¹tujemo! Naravno da nisam zakoèio-jebe¹ megija ionako me nervira i treba da ga menjam! Ala koèi Meèka  :o ne daju mu se pare! Kolega na Hondi nastavi, i razmi¹ljam se: ba¹ fin neki omladinac, mora da ga upoznam. Ja bi ovom papku zavalio èizmu u vrata, kurac bi ih ispravio! Gospoja me znaèajno odmeri u stilu: "ajde sada opet psuj", al  [nono] podignem ruku i lagano liku ispred branika  [srednjiprst] .
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

Citat: Ostoja poslato 01 Mart, 2015, 13:43
Ufe, prodade crnu zmiju?
Sg ce padne neshto za bespuce, osecam...

tu je obavezna kozura a pristojan je i spolja i iznutra

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5667808/toyota-rav-4

samo to je opet 10god staro jbg... razmisljam se da konacno uzmem neki auto mladji od 5 god ali onda nista veliki suv, samo mali i mokar :)

Lazic

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 12:48
Citat: Balsa Wrx poslato 28 Februar, 2015, 15:16
Citat: UFF poslato 28 Februar, 2015, 11:18
cetvrta godina kako vozim svoj bmw bez problema i sad mi pred kupcem rikne alnaser, dosao covek sa kintom a ja ne mogu da upalim  [doh]

Nece da ide iz kuce.. :D

zamenio sam cetkice i otisao
sad ja hocu iz kuce ali nemam cime :(
ne gine mi sipkatrans ili buspljus ponovo posle ise od 10 godina

E ja sam posle 20 godina seo u prevoz, skroz je ok, dok nema nekih kolapsa, pa da mora¹ pe¹ice...;D I jo¹ ako se ¹vercuje¹ na svakoj stanici radi adrenalin dok ne vidi¹ ima li rid¾veja...;D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman

 Moj burazer uvek ide u centar grada autobusom,kaze necu da se drkam sa zonama i da trazim parking..I upravu je skroz ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man