Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Februar, 2015, 11:27
ja kad sam isao u skolu kad dobijes prvog keca u nedeji...odma po opravdanje kod lekara i bezi kuci....to kad krene ne ume da stane....celu nedelju odmoris, pa os sledeceg ponedeljka da vidis kako ide.....ima dana kad zalis sto si se probudio....

pa zato si sada freza majstor
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


stilgar

Citat: Balsa Wrx poslato 23 Februar, 2015, 23:11
Danas mi je baksuzan dan,prvo krenem u skolu motorom uvati me kisa mokar ko da ne kazem sta dodjem u skolu,za dobar dan me prozove nastavnica da odgovaram sociologiju,naravno dobijem 1,no aj dobro sto je tu je popravice se,ali to nije sve uz paket jedne jedinice mora jos barem jedna jel? pa naravno,drugi cas pomorsko pravo opet ja jebem ti datum 23 u pm ja taj broj u dnevnik,aj i tu dobijem 1,ja vec puko doso na treci cas i opala eto fizike isto 23 broj a ja u sebi pa dokle vise opet jos jedna jedinica,divno rekoh al aj to cu i popravit nekako i eto prodje 4,5,6 cas taman sam se opustio nema vise da me ko pita kad eto je termodinamika i famozni broj 23 izadji nakicenovicu,pita me neke zasicene pare 1 kao vrata,DIVAN DAN U PICKU MATERINU ali sreca u nesreci iso sam sa KTMom u skolu pa kad sam sjeo na njega sve sam zaboravio   [djavo] [djavo]
vidim ja da ti se smesi ribanje palube ili ljustenje krompira na brodu :)

Balsa Wrx

A ne,ne ovo je prolazno popravice se ne mislim ga ja ni na popravni ic,niti cuu ,ocu da se vozim na ljeto da malo evrope obidjem nemam vremena da se bakcem na ljeto sa predmetima.. :D  ;D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 23 Februar, 2015, 23:11
Danas mi je baksuzan dan,prvo krenem u skolu motorom uvati me kisa mokar ko da ne kazem sta dodjem u skolu,za dobar dan me prozove nastavnica da odgovaram sociologiju,naravno dobijem 1,no aj dobro sto je tu je popravice se,ali to nije sve uz paket jedne jedinice mora jos barem jedna jel? pa naravno,drugi cas pomorsko pravo opet ja jebem ti datum 23 u pm ja taj broj u dnevnik,aj i tu dobijem 1,ja vec puko doso na treci cas i opala eto fizike isto 23 broj a ja u sebi pa dokle vise opet jos jedna jedinica,divno rekoh al aj to cu i popravit nekako i eto prodje 4,5,6 cas taman sam se opustio nema vise da me ko pita kad eto je termodinamika i famozni broj 23 izadji nakicenovicu,pita me neke zasicene pare 1 kao vrata,DIVAN DAN U PICKU MATERINU ali sreca u nesreci iso sam sa KTMom u skolu pa kad sam sjeo na njega sve sam zaboravio   [djavo] [djavo]
Al' te usralo, kukuuuuu...:o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 24 Februar, 2015, 11:34
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Februar, 2015, 11:27
ja kad sam isao u skolu kad dobijes prvog keca u nedeji...odma po opravdanje kod lekara i bezi kuci....to kad krene ne ume da stane....celu nedelju odmoris, pa os sledeceg ponedeljka da vidis kako ide.....ima dana kad zalis sto si se probudio....

pa zato si sada freza majstor
jeste i smislio sam da se obogatim na drkanju sa Hiondama .....srecom po tebe,ti ne vozis Hondu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

meni zet radi u bolnici, da mi opravdanje, a kad ne on ja zamolim uz cokoladu za list i uzmem pecat kuci, stisnem i uvrnem malo i potpisem sam desnom rukom da razredna ne izvali hahahah

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 24 Februar, 2015, 18:13
meni zet radi u bolnici, da mi opravdanje, a kad ne on ja zamolim uz cokoladu za list i uzmem pecat kuci, stisnem i uvrnem malo i potpisem sam desnom rukom da razredna ne izvali hahahah

Crni sine ¹ta æe¹ ako ti je razredna èlan na forumu :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

ako mi je razredna, nije retardirana da ne provali
ali ne moze mi nista, a i nece, njima je mnogo lakse kad nisam u ucionici [rofl]

Ivicat


metarex

Citat: Balsa Wrx poslato 23 Februar, 2015, 23:11
Danas mi je baksuzan dan,prvo krenem u skolu motorom uvati me kisa mokar ko da ne kazem sta dodjem u skolu,za dobar dan me prozove nastavnica da odgovaram sociologiju,naravno dobijem 1,no aj dobro sto je tu je popravice se,ali to nije sve uz paket jedne jedinice mora jos barem jedna jel? pa naravno,drugi cas pomorsko pravo opet ja jebem ti datum 23 u pm ja taj broj u dnevnik,aj i tu dobijem 1,ja vec puko doso na treci cas i opala eto fizike isto 23 broj a ja u sebi pa dokle vise opet jos jedna jedinica,divno rekoh al aj to cu i popravit nekako i eto prodje 4,5,6 cas taman sam se opustio nema vise da me ko pita kad eto je termodinamika i famozni broj 23 izadji nakicenovicu,pita me neke zasicene pare 1 kao vrata,DIVAN DAN U PICKU MATERINU ali sreca u nesreci iso sam sa KTMom u skolu pa kad sam sjeo na njega sve sam zaboravio   [djavo] [djavo]

najbolje da se odma prijavis u vojsku. sa toliko jedinica ima odma da budes general ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


Balsa Wrx

Ma finta je sto uopste nisam los djak,prolazim cisto bez jedinica svako  tromjesecje nikad pao na popravni nisam zato i dobijam sve sto se tice motora i slicno ali taj dan me usro gospodskii uh  e sad sokole reci ti doma da si dobio 3 4 jedinice,to je vec filozofija..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

ja samo iz matisa na jebene izvode vucem keca, inace sam jako vrlo dobar djak ;D

mali_zmaj

Citat: bigbad86 poslato 23 Februar, 2015, 21:51
Citat: mali_zmaj poslato 23 Februar, 2015, 18:28
ma ne treba nikome nista da se krade,lopove u zatvore a na to mislim i lopove na vlasti!!!!  uffe dabogda ti imao ponovo tih sest motora,a da tom decku nadju range rovera,ili evoka ili kako se zove..

e dosta je meni vasih muka da se ja pozalim... mada ovo spada u temu sta vas je najvise razveselilo pa izbacilo iz takata,al simultano!!
kupimo ja i zena na nekakve rate grunding tv,102 cm dijagonala,smart,slika ko kuca,kuca ko karingtonka... i ustajem ja sutradan ujutru kad ne lezi vraze tv sav izgreban... sin se igrao malo auticem po njemu... da ga tucem,ne vrijedi,ima autizam,dali ce shvatiti zasto ga lemacim,veliko pitanje... al sreca u nesreci ogrebotine se samo vide kad je tv ugasen. kad je upaljen nista se srecom ne vidi!! e sad u koju temu spada ovo zadnje pojma nemam!! rekoh sebi tj sinu pa nije se ni zgrijao,jedva je deset sati izdrzao da ga ne sjebes!! dovukao ja njega do tv a pokazao mu da to ne smije,dal je shvatio pojma... bit ce sta ce bit,samo nas biti nece!!!

Jel mozes da ga okacis negde na zid, malo vislje?
ma za sada ga izgleda ne dira!!! pa cemo da vidimo!!!!! dali cemo da ga kacimo na visoko ili ne!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

stavi ga u kavez....ne dete...televizor...

setih se pre pet ili sest godina kad smo otvarali semafor, zao Cale neku gogo igracicu.....dolazi ona i vidi buljuk prljavih masnih i zlih motorciklista....vrti se onako....pita "zar nema neka bina ili kavez", Cale kaze "de ovolike ljude da turim u kavez, ne boj se fini su to momci" a gogo kaze  "ma ne za njih, za mene"....posto nije bilo kaveza ni za nju ni za posetioce pobeze bez trideset dogovorenih evara za to vece.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

secam se pre 20-ak godina, pa i vise, su se prodavali neki televizori mislim da su bili "gorenje" i imali su neko zastitno staklo preko ekrana, kao neki lazni efekat da ima ravan ekran, iako je bio obican zakrivljen :D  pa kontam da bi mogao nesto slicno da uradis sa ovim, tj da stavis to staklo i zastitis TV, pa moze mali do mile voje da se igra sa tv-om bez posledica za tv :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Balsa Wrx

j
Citat: Bori¹a poslato 24 Februar, 2015, 21:16
ja samo iz matisa na jebene izvode vucem keca, inace sam jako vrlo dobar djak ;D

Ja sam vrlo zadovoljan djak i ne vucem nista,sem sad sto me ovo usralo al nije nista zakljucno pa me boli reko bi ti sta :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

clutch&brake

Jel zna neko ko se omlatio danas kod lav auta na ceraku? Rece mi kum je vozaca odmah hitna odvezla
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx

Cuo sam samo da su se sudarili 'besan motor' i dzip.