Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

#13740
Citat: Darko poslato 22 Februar, 2015, 17:47
mozda ima bogatog tatu pa mu kupio , i sta nas boli kurac odakle mu auto ...ako ga ima , neka ga ima , svaka cast na sposobnosti u ovakvom vremenu da se kupi takav auto...

to ne znaci da treba da mu ga ukradu ...

otvori ti firmu , pa krajcuj drzavu i radnike pa vozi takav auto i idi na Maldive ... oces , kurac

jok , ti si moralna postenjacina koja uvek kupi kartu za prevoz ...
[clapp]
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Februar, 2015, 17:21
a sto vi ne vozite evoque....nije to srednja klasa nigde, a pogotovu u Srbiji....nije problem koliko kosta auto vec posto je odrzavanje istog....
ajmo matematika......imas 1000 evra platu......300 evra su troskovi zivota, i da kazemo da ostavis 100 za letovanje....ostaje 600 evra....12 meseci 7200 evra ustedis....dakle recimo da moras da radis 10 godina da ustedis za evoque....i da pri tom nemas kola i nevozis kola vec ides peske i ne nosis skupe gilje......kurac je on to posteno stekao......
ko god je vodio privatnu firmu zna da ako mislis nesto da ustedis moras nekog da krajcujes...ili drzavu ili radnike...obicno i jedno i drugo.....
koliko programer moze da ima platu u Srbiji...znam neke koji ovde rade za microsoft...plata 4000 evra.....ali uzeli kredit za kucu na Ceraku...u Jablanickoj.....vozi se stilo a ne Evoque i ide se na letovanje u Grcku....ne na maldive....mozda za pet godina kad otplati kredit.
Haha pa ko ima 1000 evra on je na niskim granama srednje klase a mozda nije ni u njoj, srednja klasa  ti je od 2000 do 6000 evra otprilike. U Americi ti je srednja klasa podeljena na tri dela, donja srednja i gornja srednja klasa..A godisnje zarade su minimum 50 000 do 600 000 godisnje. Tj. Onaj koji ima 40 000 dolara mesecno je srednja klasa ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

OKi

Citat: Bori¹a poslato 22 Februar, 2015, 17:50
ko umije njemu dvije ;)
Ta izreka je nekada  pominjana u sasvim drugim okolnostima,a u ovoj sada je opravdavanje, da  ako neko krade i radi to kako treba onda je to IN.

Bori¹a

znam, svi srbi su generalno najposteniji narod na svetu, niko nikad nije ukrao od drzave i svi redovno isplacuju njoj sve dazbine i poreze...

OKi


Bori¹a

znam
nego ko god proba nesto novo i probije, zaradi i obogati se - odmah je lopov i kriminalac i ukrao je od nekog ili nekom zakin'o [rofl]

penzos

Mora èovek da bude dobar, poslu¹an, inaèe doðu neke èike i posavetuju,.... ne mo¾e to tek tako. Ali generalno mo¾e sva¹ta. Po¹teno-ne. I evo ovako, na kolenima, al ne u crkvi:



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivicat

Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 18:00
...
Haha pa ko ima 1000 evra on je na niskim granama srednje klase a mozda nije ni u njoj, srednja klasa  ti je od 2000 do 6000 evra otprilike. U Americi ti je srednja klasa podeljena na tri dela, donja srednja i gornja srednja klasa..A godisnje zarade su minimum 50 000 do 600 000 godisnje. Tj. Onaj koji ima 40 000 dolara mesecno je srednja klasa ;)

Ti i ja kao da ne zivimo u istoj zemlji. U Kragujevcu, onaj ko ima 1000e mesecnu platu, je baja...

makinjo

Ja ne verujem sta se ovde pise???
Neki su ovde upravo napisali da je covek zasluzio da mu ukradu posteno zaradjen auto. Otplacuje se na lizing u austriji . Znaci jos nije otplacen
Ako nekom ukradu motor od deset hiljada evra  jer to je luksuz odakle njemu te pare . Zasluzio je . :(

makinjo

I uff je u jednom trenutku imao tri motora. Ko ga jebe ako mu ukradu garant je ukrao :((((

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 18:57
I uff je u jednom trenutku imao tri motora. Ko ga jebe ako mu ukradu garant je ukrao :((((
nisi rekao da je na lizing i da je iz austije.....ja sam lepo rekao da ovde to ne moze da zaradi posteno....a i taj auto nisu njemu ukrarali vec lizing kuci....tako da opaska o tome kuku njemu ne stoji.....auto je kasko osiguran i on ima pravo na drugi ako lizing kuci vrati oba kljuca.....
evo sad ja da postavim pitanje....a sta ako je u dogovoru sa nekim prodao auto siptarima i prijavio kradju.....mi ne znamo sve okolnosti i ne ulazim u to sta i kako...
Mazziu kad su ukrali hondu bilo mi zao....ali budala je nije ni vezala za banderu ni alarm ugradila.....pa to tako ni u nemackoj nebi dugo stajalo na ulici.....
Maestro parkirao Evoque na ulicu.....nije cuo za garaze sa obezbedjenjem....ja da imam taj auto drzao bih ga u obezbedjenoj garazi ....ali zapravo nikad ne bih kupio auto od toliko para.....
A to kolika je plata srednjeg staleza preko moze da prica neko ko radi preko....i  kupio je od plate stan ili kucu a da nije na kredit.....zajebi pricu o milionima evra.....troskovi zivota su toliki da ostane jako malo, zato i sve uzimaju na kredu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

makinjo

Trenutno radi ovde za tu firmu projekte a radio je i kod njih. Radi i privatno projekte koji donose finu lovu. Jbg covek se snasao.
Da se razumemo ne bih ni ja kupio tako skup auto ali nije on zbog toga zasluzio da mu ga ukradu. Jebe se njemu kasko je osiguran ali ovde se vodi polemika o tome da ko ga jebe kada je kupio tako skup auto plus je garant ukrao od drzave ili radnika.
A i revolucijo sumnjam i kada bih imao takav auto da bih ga parkirao svaki cas u garazu u dvoristu. Parkiran je bio na 15 minuta ispred kapije i ispod prozora .

freepartyman

Citat: Ivicat poslato 22 Februar, 2015, 18:51
Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 18:00
...
Haha pa ko ima 1000 evra on je na niskim granama srednje klase a mozda nije ni u njoj, srednja klasa  ti je od 2000 do 6000 evra otprilike. U Americi ti je srednja klasa podeljena na tri dela, donja srednja i gornja srednja klasa..A godisnje zarade su minimum 50 000 do 600 000 godisnje. Tj. Onaj koji ima 40 000 dolara mesecno je srednja klasa ;)

Ti i ja kao da ne zivimo u istoj zemlji. U Kragujevcu, onaj ko ima 1000e mesecnu platu, je baja...

A jel ga to cini srednjom klasom,,,ne....On sebi ne moze i dalje da pruzi luksuz da zivi kao srednja klasa. A i hiljadu evra u Kragujevcu je jednako 1500 u Beogradu..
Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:16

A i revolucijo sumnjam i kada bih imao takav auto da bih ga parkirao svaki cas u garazu u dvoristu. Parkiran je bio na 15 minuta ispred kapije i ispod prozora .
Najbolje da budes rob kola i motora i da ne mozes da spavas a da ne razmisljas da li ce da ih ukradu..Onda uzmi bus plus i nemas brige ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:16
Trenutno radi ovde za tu firmu projekte a radio je i kod njih. Radi i privatno projekte koji donose finu lovu. Jbg covek se snasao.
Da se razumemo ne bih ni ja kupio tako skup auto ali nije on zbog toga zasluzio da mu ga ukradu. Jebe se njemu kasko je osiguran ali ovde se vodi polemika o tome da ko ga jebe kada je kupio tako skup auto plus je garant ukrao od drzave ili radnika.
A i revolucijo sumnjam i kada bih imao takav auto da bih ga parkirao svaki cas u garazu u dvoristu. Parkiran je bio na 15 minuta ispred kapije i ispod prozora .
to snasao, znaci nije platio porez na prihod drzavi. o0d toga privatno....kako sam i predpostavio kosmicka pravda.....ukrades od drzave pa onda neko0 mazne tebi.....
ja bi trebao da kukam jer su meni dva puta uzeli pare....drzava....velike pare na osnovu utaje poreza koju nisam ucinio ali su uzeli i nisu nikada vratili.....od tada ja kradem drzavu ne placajuci sve sto mogu....kosmicka pravda.....umesto da me ostave da radim oni su me dozivotno finansijski unakazili i zatvorili obe firme jer sam bio konkurencija nekoj kokoski iz JULa.....jebe se meni ko je bio na vlasti....u pitanju je drzava Srbija.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Februar, 2015, 19:24
Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:16Trenutno radi ovde za tu firmu projekte a radio je i kod njih. Radi i privatno projekte koji donose finu lovu. Jbg covek se snasao.
Da se razumemo ne bih ni ja kupio tako skup auto ali nije on zbog toga zasluzio da mu ga ukradu. Jebe se njemu kasko je osiguran ali ovde se vodi polemika o tome da ko ga jebe kada je kupio tako skup auto plus je garant ukrao od drzave ili radnika.
A i revolucijo sumnjam i kada bih imao takav auto da bih ga parkirao svaki cas u garazu u dvoristu. Parkiran je bio na 15 minuta ispred kapije i ispod prozora .
to snasao, znaci nije platio porez na prihod drzavi. o0d toga privatno....kako sam i predpostavio kosmicka pravda.....ukrades od drzave pa onda neko0 mazne tebi.....
ja bi trebao da kukam jer su meni dva puta uzeli pare....drzava....velike pare na osnovu utaje poreza koju nisam ucinio ali su uzeli i nisu nikada vratili.....od tada ja kradem drzavu ne placajuci sve sto mogu....kosmicka pravda.....umesto da me ostave da radim oni su me dozivotno finansijski unakazili i zatvorili obe firme jer sam bio konkurencija nekoj kokoski iz JULa.....jebe se meni ko je bio na vlasti....u pitanju je drzava Srbija.
Znaci sada treba neko da ti ukrade motor  ili auto ne daj boze i ja da kazem ko ga jebe ne placa porez drzavi :)

freepartyman

Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Februar, 2015, 19:24
Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:16
Trenutno radi ovde za tu firmu projekte a radio je i kod njih. Radi i privatno projekte koji donose finu lovu. Jbg covek se snasao.
Da se razumemo ne bih ni ja kupio tako skup auto ali nije on zbog toga zasluzio da mu ga ukradu. Jebe se njemu kasko je osiguran ali ovde se vodi polemika o tome da ko ga jebe kada je kupio tako skup auto plus je garant ukrao od drzave ili radnika.
A i revolucijo sumnjam i kada bih imao takav auto da bih ga parkirao svaki cas u garazu u dvoristu. Parkiran je bio na 15 minuta ispred kapije i ispod prozora .
to snasao, znaci nije platio porez na prihod drzavi. o0d toga privatno....kako sam i predpostavio kosmicka pravda.....ukrades od drzave pa onda neko0 mazne tebi.....
ja bi trebao da kukam jer su meni dva puta uzeli pare....drzava....velike pare na osnovu utaje poreza koju nisam ucinio ali su uzeli i nisu nikada vratili.....od tada ja kradem drzavu ne placajuci sve sto mogu....kosmicka pravda.....umesto da me ostave da radim oni su me dozivotno finansijski unakazili i zatvorili obe firme jer sam bio konkurencija nekoj kokoski iz JULa.....jebe se meni ko je bio na vlasti....u pitanju je drzava Srbija.
Znaci sada treba neko da ti ukrade motor  ili auto ne daj boze i ja da kazem ko ga jebe ne placa porez drzavi :)
Makinjo boris se protiv vetrenjaca, batali raspravu. Mi kao narod imamo fabricku gresku,neki feler, inat koji teramo samo sebi..koji nas je na kraju krajeva i doveo ovde gde smo sada..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Che

Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 18:00Tj. Onaj koji ima 40 000 dolara mesecno je srednja klasa ;)

Da ti nije jedna nula visak?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 19:43
Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Februar, 2015, 19:24
Citat: makinjo poslato 22 Februar, 2015, 19:16
Trenutno radi ovde za tu firmu projekte a radio je i kod njih. Radi i privatno projekte koji donose finu lovu. Jbg covek se snasao.
Da se razumemo ne bih ni ja kupio tako skup auto ali nije on zbog toga zasluzio da mu ga ukradu. Jebe se njemu kasko je osiguran ali ovde se vodi polemika o tome da ko ga jebe kada je kupio tako skup auto plus je garant ukrao od drzave ili radnika.
A i revolucijo sumnjam i kada bih imao takav auto da bih ga parkirao svaki cas u garazu u dvoristu. Parkiran je bio na 15 minuta ispred kapije i ispod prozora .
to snasao, znaci nije platio porez na prihod drzavi. o0d toga privatno....kako sam i predpostavio kosmicka pravda.....ukrades od drzave pa onda neko0 mazne tebi.....
ja bi trebao da kukam jer su meni dva puta uzeli pare....drzava....velike pare na osnovu utaje poreza koju nisam ucinio ali su uzeli i nisu nikada vratili.....od tada ja kradem drzavu ne placajuci sve sto mogu....kosmicka pravda.....umesto da me ostave da radim oni su me dozivotno finansijski unakazili i zatvorili obe firme jer sam bio konkurencija nekoj kokoski iz JULa.....jebe se meni ko je bio na vlasti....u pitanju je drzava Srbija.
Znaci sada treba neko da ti ukrade motor  ili auto ne daj boze i ja da kazem ko ga jebe ne placa porez drzavi :)
Makinjo boris se protiv vetrenjaca, batali raspravu. Mi kao narod imamo fabricku gresku,neki feler, inat koji teramo samo sebi..koji nas je na kraju krajeva i doveo ovde gde smo sada..

kosmicka pravda je kad ukrade neko od lopva.....a da bi bilo sta ozbiljnije stekao moras pomalo da krades....kraduckas....svuda u svetu....ne samo u Srbiji....a onda moras da racunas na kosmicku pravdu....ko od maca zivi od maca ce i poginuti.....tako da obezbedjivanje sopstvene imovine je u svetu prioritet....zato osiguravajuce kuce dobro prolaze, jer snose rizik...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Citat: Che poslato 22 Februar, 2015, 19:51
Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 18:00Tj. Onaj koji ima 40 000 dolara mesecno je srednja klasa ;)

Da ti nije jedna nula visak?


Nije, u Americi je visoka srednja klasa onaj ko zaradjuje do 600 000 godisnje. Preko toga smes da se nazivas visokom klasom. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Ne snose one nikakav rizik, da ima rizika ne bi to radili. Puknu na jednom liku kome se desi nesto al zato zarade na 100 njih...