Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

izgubio licnu kartu...bukvalno je nestala. kakva me igranka ceka? imao sam onu novu, bez cipa kolko se secam

Bori¹a

Shodno èlanu 22. Zakona o liènoj karti (“Slu¾beni glasnik RS” br. 62/06 i 36/11) lice koje ostane bez liène karte je du¾no da bez odlaganja prijavi nestanak liène karte organizacionoj jedinici ovog Ministarstva koja je nestalu liènu kartu izdala i koja æe doneti re¹enje kojim se lièna karta progla¹ava neva¾eæom. Nakon ¹to se nestala lièna karta proglasi neva¾eæom graðanin je du¾an da podnese zahtev za izdavanje nove liène karte.


http://www.mup.gov.rs/cms_lat/dokumenta.nsf/licna-karta.h

TEEfqd




Bori¹a


Lazic

Voleo sam i ja takve zajebancije u ¹koli...;D Imao sam obièaj da se pojavim u odelu sa sve kravatom...;D

Bori¹a

mene nisu hteli da uzmu za predsednika odeljenja jer bih na nastavnicke sednice dolazio u odelu, kravati, lakovane cipele i akktovka :D

ovaj fazon ;D ;D ;D


OKi

Kad bi se moj sin ovako obuko  [prebicute] [prebicute] [zena] 

;D ;D  :-[

ЯЭВОЛУТИОН

pravi mali metroseksualac....nije ni cudo sto nisi nista jebo.....seke ne vole takve a decake nisi ni pitao...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

...tako treba Borisa...samo napred... [clapp] [clapp] [clapp]

Lazic


Bori¹a

hahahahah kad maturiram dolazim u bg da proslavimo kako dolikuje, valjda ce uff livadu osposobiti ;D

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF


eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2015, 19:51
mene nisu hteli da uzmu za predsednika odeljenja jer bih na nastavnicke sednice dolazio u odelu, kravati, lakovane cipele i akktovka :D

ovaj fazon ;D ;D ;D



onog pozadi placas da ti razvlaci sako da izgloeda da imas siroka ledja? ;)

Bori¹a


Lazic

Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2015, 23:18
hahahahah kad maturiram dolazim u bg da proslavimo kako dolikuje, valjda ce uff livadu osposobiti ;D
Citat: Balsa Wrx poslato 17 Februar, 2015, 01:20
Ajte vi na more da proslavite to :D
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2015, 02:12
livada spremna
cekamo da grane sunce

Livada je super, ali Herceg Novi je bolji...;D


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11