Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 16:13
samo si trebao da ih izvadis iz celofana :D elem tv zvuènici rade :D radi i usb sa muzikom, radi i radio na tv ali ne radi zvuk preko hdmi kabla i skarta jel sad jasno :D :D :D a produzeci meni ne trebaju ja sve imam veliko :D :D

pokvaren ti TV

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 16:50
pokvaren ti toster :D
nismo mislili na jezicinu....tu ni UFFu ne treba nastavak.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 16:13
samo si trebao da ih izvadis iz celofana :D elem tv zvuènici rade :D radi i usb sa muzikom, radi i radio na tv ali ne radi zvuk preko hdmi kabla i skarta jel sad jasno :D :D :D a produzeci meni ne trebaju ja sve imam veliko :D :D

Hteo sam da ti ka¾em da prikaèi¹ neki drugi player, video rekorder ili DVD player i proveri¹, sa drugim parom kablova, da li ti radi zvuk. Ako ne radi onda ti je crkao ulaz za HDMI i Scart na TV-u.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: mrle poslato 04 Februar, 2015, 13:56
Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 13:00
mrle nisi se bunio prosli put, odgovarala ti moja velicina savrseno :D

nisam se bunio, taènije, ni¹ta nisam ni osetio

Prièali su mi da ako ide¹ sa Uffom na kampovanje pod ¹atorom ne mora¹ da nosi¹ centralnu ¹ipku. Mo¾da je urbana legenda, a mo¾da je on lièno pokrenuo tu prièu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2015, 18:48
Citat: mrle poslato 04 Februar, 2015, 13:56
Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 13:00
mrle nisi se bunio prosli put, odgovarala ti moja velicina savrseno :D

nisam se bunio, taènije, ni¹ta nisam ni osetio

Prièali su mi da ako ide¹ sa Uffom na kampovanje pod ¹atorom ne mora¹ da nosi¹ centralnu ¹ipku. Mo¾da je urbana legenda, a mo¾da je on lièno pokrenuo tu prièu :P


normalno kad nosi nastavke za sve :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

a mareskin kako je crkao ulaz za hdmi i skart ako ima sliku?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979

 To mora na licu mesta da ti pokaze  ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

perlx

Morace da izadje na teren da licno snimi situaciju :)

penzos

koji ste vi  [kralj] prvo Kosti popravljali traktor preko foruma, a sada Ireni tv i IPTV. Alal vera  [flashing]  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 21:04
a mareskin kako je crkao ulaz za hdmi i skart ako ima sliku?

Poenta je da utvrdi¹ da li to radi ili ne. Ako proba¹ ovo ¹to sam pomenuo znaæe¹ 100% na èemu si.
Podrazumeva se da imam i media player i DVD i video rekorder i sve potrebne kablove. Tako da... samo treba da zvizne¹ i sti¾em :D


P.S. Samo nemoj danas i sutra da zvi¾di¹ po¹to imam nekih obaveza, a i za vikend idem kod sestre i zeta da ne¹to odnesem, ali posle toga èim ugrabim neki slobodan dan odmah ti javljam da zvizne¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Citat: mrle poslato 04 Februar, 2015, 16:24
Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 16:13
samo si trebao da ih izvadis iz celofana :D elem tv zvuènici rade :D radi i usb sa muzikom, radi i radio na tv ali ne radi zvuk preko hdmi kabla i skarta jel sad jasno :D :D :D a produzeci meni ne trebaju ja sve imam veliko :D :D

pokvaren ti TV

ama TV je iz Austrije ,, znaci nije tv
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2015, 22:16
Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 21:04
a mareskin kako je crkao ulaz za hdmi i skart ako ima sliku?

Poenta je da utvrdi¹ da li to radi ili ne. Ako proba¹ ovo ¹to sam pomenuo znaæe¹ 100% na èemu si.
Podrazumeva se da imam i media player i DVD i video rekorder i sve potrebne kablove. Tako da... samo treba da zvizne¹ i sti¾em :D


P.S. Samo nemoj danas i sutra da zvi¾di¹ po¹to imam nekih obaveza, a i za vikend idem kod sestre i zeta da ne¹to odnesem, ali posle toga èim ugrabim neki slobodan dan odmah ti javljam da zvizne¹ :D
ma to radi 100% nego je poenta da ti dodjes a nemoze direktno da ti kaze vec ovako okolo.jbg

mareskin

Citat: goranvojska poslato 04 Februar, 2015, 22:52
Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2015, 22:16
Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 21:04
a mareskin kako je crkao ulaz za hdmi i skart ako ima sliku?

Poenta je da utvrdi¹ da li to radi ili ne. Ako proba¹ ovo ¹to sam pomenuo znaæe¹ 100% na èemu si.
Podrazumeva se da imam i media player i DVD i video rekorder i sve potrebne kablove. Tako da... samo treba da zvizne¹ i sti¾em :D


P.S. Samo nemoj danas i sutra da zvi¾di¹ po¹to imam nekih obaveza, a i za vikend idem kod sestre i zeta da ne¹to odnesem, ali posle toga èim ugrabim neki slobodan dan odmah ti javljam da zvizne¹ :D
ma to radi 100% nego je poenta da ti dodjes a nemoze direktno da ti kaze vec ovako okolo.jbg

Gorane prijatelju da ne bi tebe propade nam romansa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

dzabe ja da zvizdizim ako ti ne lizes kao lesi :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 05 Februar, 2015, 03:33
dzabe ja da zvizdizim ako ti ne lizes kao lesi :D :D :D :P

Lesija ne znam, ali sam Maksov najbolji učenik :D
Tebi nisu rekli da mi koji slabije vidimo dobro ližemo i pipamo?!? :P :P

P.S. Izvinjavam se osobama slabijeg stomaka :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko


ЯЭВОЛУТИОН

ko nije tresao prasinu iz kesa za usisivac....ne zna sta su 50 nijansi sive
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Balsa Wrx

Pokvaren karcher jebo mu pas mater..Satro neki kvalitet damo 600e i rikne za po god a upaljen 2 puta pi.
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.