Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

eee ako je iz austrije onda sigurno nije do njega !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

stilgar

a jel ima taj iptv uredjaj podesavanje na koji izlaz da salje sliku, dal je vezan za tv hdmi ili skartom, dal da salje zvuk PCM il stereo, ili pak digital, dal je tv 4:3 ili 16:9...
cudi me da ovi iz lelekoma nisu to pogledali, a moz da probas i drugi hdmi kabl neki 1.4 standard ako taj sto koristis mator...

UFF

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 00:43
nije mi crko tv on je nov i donesen je iz austrije i radi normalno nista mu ne fali :D

fali mu qrac verovatno isto kao i vlasnici  [rofl]

mareskin

@Darko
@Uff

Mo¾e da se podesi da samo "overlay" prozor prebacuje na eksterni monitor ili TV. Tako da kad pusti¹ film iz playera i minimizuje¹ prozor tebi ne smeta u radu, a na drugom ureðaju ide full screen slika ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

uffe mozda gazdarici fali kurac al tv-u ne fali, menjali smo sve moguce kablove, radi samo na obiène èinèeve na svim ostalim kablovima ima sliku al nema ton, samo na obiène ima i sliku i ton jel sad jasnije sta ja vama pokusavam da objasnim??? dok nisu promenili tu platformu za iptv radila je i slika i zvuk na hdmi kablu al sad ne radi zvuk...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

 :P :P [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

uspeooooooo.... i sta mislite da mi zena sad radi dok ja ovo kuckam ?!??  hhhahahah

ja cu dobiti ekstra dodatni sex za ovo a ti uffe imas pivoooooo

koj li Q nisam ovo ranije pitao ?  [doh] [doh] [doh] [doh]

Bori¹a


Darko

hhhaha  , ne jebi me sad...

e sad , propratna oprema ... dosta puna ona ostane posle mene nocu da "dogleda" jos koju epizodu ...

pa da joj olaksam zivot , da ne mora da ustaje iz kreveta , ima li neka fora da mi se komp sam ugasi posle sat, dva ?

Boban_m

Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 21:15
pa ja vec godinama koristim dobar televizor kao monitor za komp :) (skoro sam slucajno presao sa 40" tv-a na 42" bas i samo monitor)

inace monitori su uvek davali kvalitetniju sliku dok tv-i nisu postali hd
sad ti je skoro isti qrac samo sto je monitor dijagonale velikog tv-a visestruko skuplji
A tu su i 4 HD TV. Nisu jeftini ali su ovde sad in.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 01:58
uffe mozda gazdarici fali kurac al tv-u ne fali, menjali smo sve moguce kablove, radi samo na obiène èinèeve na svim ostalim kablovima ima sliku al nema ton, samo na obiène ima i sliku i ton jel sad jasnije sta ja vama pokusavam da objasnim??? dok nisu promenili tu platformu za iptv radila je i slika i zvuk na hdmi kablu al sad ne radi zvuk...

Probaj neki media player da prikaèi¹ i da se uveri¹ da ti je ispravan TV. Ne ka¾em da jeste, ali nije na odmet probati.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Boban_m poslato 04 Februar, 2015, 07:33
Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 21:15
pa ja vec godinama koristim dobar televizor kao monitor za komp :) (skoro sam slucajno presao sa 40" tv-a na 42" bas i samo monitor)

inace monitori su uvek davali kvalitetniju sliku dok tv-i nisu postali hd
sad ti je skoro isti qrac samo sto je monitor dijagonale velikog tv-a visestruko skuplji
A tu su i 4 HD TV. Nisu jeftini ali su ovde sad in.

a tu je konacno i OLED
prodas stan i kupis tv :)

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2015, 02:10
ima li neka fora da mi se komp sam ugasi posle sat, dva ?

malo teze ali svaki windows ima opciju
http://www.wikihow.com/Automatically-Shut-Down-Your-Computer-at-a-Specified-Time

ili skines bilo koji od programa za shedule shutdown

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 01:58
uffe mozda gazdarici fali kurac al tv-u ne fali, menjali smo sve moguce kablove, radi samo na obiène èinèeve na svim ostalim kablovima ima sliku al nema ton, samo na obiène ima i sliku i ton jel sad jasnije sta ja vama pokusavam da objasnim??? dok nisu promenili tu platformu za iptv radila je i slika i zvuk na hdmi kablu al sad ne radi zvuk...

nemoj da brines...ima cika UFF produzetak za sve :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2015, 12:52

nemoj da brines...ima cika UFF produzetak za sve :)

pa mora da ima produ¾etke za sve, kada mu sve kratko :)

UFF

mrle nisi se bunio prosli put, odgovarala ti moja velicina savrseno :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 13:00
mrle nisi se bunio prosli put, odgovarala ti moja velicina savrseno :D

nisam se bunio, taènije, ni¹ta nisam ni osetio

UFF

a meni si rekao da ti je bilo lepo i da mi je velik :(
i da me volis

Kostić

triput sam izlazio i triput sam pokiso, a sija sunce. baksuz ;D

mrle

bilo kasno sinoæ, mada se posledice oseæale i jutros.

Navalio sinoæ klinac da mu kupim kajzerice, onih 5 komada u celofanu, prave kao kajzerice.
I po¹to nije ni  hteo da ih pogleda , a ne jede, odluèim ja da sebi pred spavanje napravim par sendvièa. I po¹to su mali, nafilujem dobro svim i svaèim, onako sa u¾ivanjem.
Nije mi dosta, nego odluèim da ih malo ugrejem na elektrièni ro¹tilj toster. Ostavio sam ih na minut mo¾da, nije moglo da se di¹e u kuhinji, zapalile se, ugljenisale se.
Znam da testo filuju ¹eæerima i nekim mastima, ali ovo kao da su napravili od najlonskih kesa.

balcan girl

samo si trebao da ih izvadis iz celofana :D elem tv zvuènici rade :D radi i usb sa muzikom, radi i radio na tv ali ne radi zvuk preko hdmi kabla i skarta jel sad jasno :D :D :D a produzeci meni ne trebaju ja sve imam veliko :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!