Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Ja sam jedan imao vec par godina,drugi sam napravio bila neka sitnica sjebana u njega,al ne znam kako bi ih mogo povezat da rade istovremeno pa nek stvaraju buku,ocu malo da nesto dreci :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Izlaz iz kompa racvaj na dva dela i ukljuci oba
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

Ocu kolko sutra,da vidim oce li upalit..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 03 Februar, 2015, 21:47
Ocu kolko sutra,da vidim oce li upalit..

Ovo dsa kupis .. uljucis u komp i u njega 2 para zvucnika sto imas ..

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

jbg kod nas ima u svakoj radnji .. nista sacekaj ti dok ja dodjem dole na skup pa da ti ponesem ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Darko

Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 21:15
pa ja vec godinama koristim dobar televizor kao monitor za komp :) (skoro sam slucajno presao sa 40" tv-a na 42" bas i samo monitor)

inace monitori su uvek davali kvalitetniju sliku dok tv-i nisu postali hd
sad ti je skoro isti qrac samo sto je monitor dijagonale velikog tv-a visestruko skuplji

ej , to vec pojima nemam ..

to ces morati nekada da mi objasnis kako da uradim ...  

evo najprostijeg primera... hocu da zeni pustim preko kompa neku smrdljivu tursku seriju a da ona to gleda na TV , a meni da ostane monitor od kompa slobodan za rad .. ( na znam dal si shvatio sta hocu da ti kazem )  ;)

i , naravno , koliko dobar TV mora da bude za takvu igranku , moze li i neki stari i sta mi treba od kablova ?

UFF

moze bilo koji
ako je noviji bice joj bolja slika i lakse povezivanje ali ako je turska serija bole te bas Q za kvalitet slike jer kvaliteta nema ni u samoj seriji

kod starih tv-a kotistis ili kompozitni ili scart ili s-video konekciju (imas od mene na poklon nekoliko metara kabla za povezivanje bez obzira koji je od navedenih)
kod novijih koristis uglavnom vga ili hdmi

u svakom od tih slucajeva namestas ne clone nego horizontal split screen (extand displays)
film pustis i prevuces ga na jedan ekran a u medjuvremenu na drugom ti radis sta hoces nevezano za nju (osim ako ne koristis neke aplikacije sa zvucima koje ce cuti i ona naravno jbg zvuk ne mozes da podelis ni sa gore navedenim spliterom)


Darko

Da da da.... Do jaja !!!
Olaksao si mi zivot sad

Sutra moram da probam to. Moguce i da imam jedan od tih kablova...

Tenk ju veri mac

Balsa Wrx

Citat: PECA BMW poslato 03 Februar, 2015, 21:59
jbg kod nas ima u svakoj radnji .. nista sacekaj ti dok ja dodjem dole na skup pa da ti ponesem ;)

Evo sad jos malo zurka pa dodji tu dacu ti duplo i pijes kolko oces :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: Darko poslato 03 Februar, 2015, 23:46
Da da da.... Do jaja !!!
Olaksao si mi zivot sad

Sutra moram da probam to. Moguce i da imam jedan od tih kablova...

Tenk ju veri mac

ako ne uspes instaliraj teamviewer pa cemo resimo a kabal ako treba ne ustrucavaj se imam punu kutiju toga  [cheers]

balcan girl

meni nesto tv ne èita hdmi kablove ni skart kablove samo onaj obièan agv ili kako se veæ zove.. radilo je pre sad kako promenili platformu neku za iptv e sad vise ne radi :D nema zvuk :D zato radi sve kako treba na ove obiène kablove :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

agv je antivirus
stari video kabal je vga
ali sa njim ne mozes bas daleko da dobacis

ps. mada ja imam produzetak od 2m za vga, dobijes ga na poklon takodje :)

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 00:12
agv je antivirus
stari video kabal je vga

...mislim da je AGV marka kacige....AVG je antivirus... ;D



UFF

nemas ti bre pojma
ko je ovde pijan ti ili ja AAA? :D

balcan girl

nemam pojma kako se zove nije ni bitno, dovatio mi kabl (ja imam dugaèke kabloveeee :D ) al i dalje ne kapiram zasto tv neæe da emituje zvuk ili ne èita odredjene kablove...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2015, 00:23
nemam pojma kako se zove nije ni bitno, dovatio mi kabl (ja imam dugaèke kabloveeee :D ) al i dalje ne kapiram zasto tv neæe da emituje zvuk ili ne èita odredjene kablove...
kad povezes iptv sa tv-om hdmi kablom ti na daljinskom od tv izaberes source hdmi da bi isla slika i zvuk. Ako povezes sa skartom na source od tv-a biras AV :)

balcan girl

ma znam ja kako se povezuje bre nisam duduk toliki, nema zvuka uopste, bili ovi iz telekoma i oni se siroti èudili, radilo je sve dok nisu neku novu platformu ubacili i sad na hdmi i skart ima sliku nema zvuk a na ove obiène èinèeve ima i sliku i zvuk :D na jedan ulaz hdmi je tako drugi ulaz uopste ne vidi...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

nije mi crko tv on je nov i donesen je iz austrije i radi normalno nista mu ne fali :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!