Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Ctrl+Alt+V kad je na srpskoj tastaturi. Osim ako je napravljena neka èudna preèica u Wordu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Yes hvala @ Slaninar. upotrebu ctrl i alt zajedno , koristim samo za task manager +del. Ovo radi, a da li neko zna za eng. tastaturu?

mareskin

Citat: okisa poslato 01 Februar, 2015, 11:10
Yes hvala @ Slaninar. upotrebu ctrl i alt zajedno , koristim samo za task manager +del. Ovo radi, a da li neko zna za eng. tastaturu?

Shift + 2 (broj dva u gornjem redu)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY


OKi


Dominik


OKi


Slaninar

Citat: okisa poslato 01 Februar, 2015, 12:23

Ne radi , dobijem ово  "

Na engleskoj tastaturi?  Hmmm, proveri da li je prozor u kom to radi¹ stvarno pode¹en na engleski layout. Ako koristi¹ Windows:

Control panel / Reginal and language options (tako nekako)

Pa Keyboard and Languages   /  dugme Chage Keyboards (ili gde veæ ima¹ da pode¹ava¹ koje sve jezike ima¹)

Ide¹ na Add... dugme.

Tu doda¹ English US, pa izabere¹ ovo:




montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Koji sam majmun tastatura jeste dodata English, ali UK, a ne US zato nije ni bilo, sada je ok. Nikada mi se nije desilo , ali nikada nisam ni imao win 8 (meni vrlo iritirajuci)  [veryangry]. U svakom slucaju resih ga. Hvala  [klanjam_se] ;D

Lazic

#13531
Citat: durmitor2000 poslato 31 Januar, 2015, 12:12
Citat: Laziæ poslato 31 Januar, 2015, 02:15


Citat: durmitor2000 poslato 31 Januar, 2015, 12:12
Citat: Laziæ poslato 31 Januar, 2015, 02:15




Citat: DraganPavlicevic poslato 30 Januar, 2015, 16:02
Onomad smo se smejali crnogorcima zbog ekolo¹ke takse.Sada su ovi na¹i "plavi" uveli ekolo¹ku taksu za svaki kvadrat poslovnog prostora.Danas je bio poslednji dan za podno¹enje prijave za obraèun eko-takse.Plaæaæe se po kvadratu, a kazna za nepodno¹enje te prijave je do 80000 din.Dokle , bre vi¹e?I odakle?
Da jbt, sinoæ mi prièao gazda perionice gde perem kola i menjam ulje od '98-me, mislio sam da me lo¾i...  Inaèe èovek radi skoro 30 godina, za dva meseca je imao 28 pranja, a spolja i unutra je 300 kinti, kao i zamena ulja i filtera...







Gde je ta perionica da mu povecamo promet :-)



Iz bulevara kad se skrene levo u Mite Ru¾iæa, odmah opet levo u Ariljsku, pa posle 20 metara, auto perionica "Laza"...



Citat: DraganPavlicevic poslato 30 Januar, 2015, 16:02
Onomad smo se smejali crnogorcima zbog ekolo¹ke takse.Sada su ovi na¹i "plavi" uveli ekolo¹ku taksu za svaki kvadrat poslovnog prostora.Danas je bio poslednji dan za podno¹enje prijave za obraèun eko-takse.Plaæaæe se po kvadratu, a kazna za nepodno¹enje te prijave je do 80000 din.Dokle , bre vi¹e?I odakle?
Da jbt, sinoæ mi prièao gazda perionice gde perem kola i menjam ulje od '98-me, mislio sam da me lo¾i...  Inaèe èovek radi skoro 30 godina, za dva meseca je imao 28 pranja, a spolja i unutra je 300 kinti, kao i zamena ulja i filtera...







Gde je ta perionica da mu povecamo promet :-)



Iz bulevara kad se skrene levo u Mite Ru¾iæa, odmah opet levo u Ariljsku, pa posle 20 metara, auto perionica "Laza"...

Balsa Wrx

Jebem se od jutros sa ova dva vufera za komp,da ne zna ko kako da ih spojim da rade istovremenom,kao jedan.Iskopao sam jedan vufer 40 wati imam ovaj drugi 50 pa pitaamm :D rade oba savrseno,ali pojedinacno bem ih..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx




Evo ih mucenici

Medjed nije na prodaju :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

VR 46

Twist of wrist!

Kostić

koje vufere? ovo na slici ko kineski tranzistori

Kostić

eno ga mirko skokno do bugarske u zimsku patrolu na skijanje. jedan evro skoro dva leva, iljadu dinara 15 leva, banski saè 15 evra. ispadne klopa dve crvene. o mirko, de majketi ostani u bugarskoj, skijaj se, pa saèekaj leto i ne vraæaj se, mi æemo na zlatibor i kop.

UFF

Citat: okisa poslato 01 Februar, 2015, 11:50
Citat: mareskin poslato 01 Februar, 2015, 11:42
Shift + 2 (broj dva u gornjem redu)
To sam prvo probao nece

prvo promenis jezik alt+shift a na win 8 mozes i win dugme + space (tako vidis graficki na ekranu sta si odabrao)

OKi

Citat: okisa poslato 01 Februar, 2015, 13:03
Koji sam majmun tastatura jeste dodata English, ali UK, a ne US zato nije ni bilo, sada je ok. Nikada mi se nije desilo , ali nikada nisam ni imao win 8 (meni vrlo iritirajuci)  [veryangry]. U svakom slucaju resih ga. Hvala  [klanjam_se] ;D

UFF

procitao nego bas zato sto nisi imao da ti kazem kako da menjas jezik bez da sklanjas rukje sa tastature :)